IS 200 automat najlepsie sportcross

ak zháňate auto, ...
Používateľov profilový obrázok
POSADOMZASTROMOM
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Augusta 2014, 14:25
Bydlisko: Prešov

IS 200 automat najlepsie sportcross

Príspevok od používateľa POSADOMZASTROMOM » Sobota, 19. Augusta 2017, 21:50

nazdar, viem, ze tychto aut je malo ako safranu a tak sa obraciam aj na forum. Necakam ze mi teraz pride 7 ponuk, ale ak by niekto predaval, resp by pocul o takej ponuke, budem vdacny za kazde info.

Používateľov profilový obrázok
POSADOMZASTROMOM
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Augusta 2014, 14:25
Bydlisko: Prešov

Re: IS 200 automat najlepsie sportcross

Príspevok od používateľa POSADOMZASTROMOM » Pondelok, 21. Augusta 2017, 22:19

pripadne by som (asi) pristupil aj ku vymene za moj avensis, ktory v porovnani s ISkom ponuka vacsi priestor, nizsiu spotrebu a sklapatelne zadne sedadla. Ide o dvojliter benzin sedan 1998 pred faceliftom 128hp v bielej farbe. Bezne jazdim za 7,6l dlhe vzdialenosti sa daju aj za 6,4l. Mal by byt v plnej vybave, kozene vyhrievane sedadla, klima, elektricky nastavitelne vyhrievane zpatne zrkadla, vsetky okna taktiez v elektrike, cyklovac...skratka normalne auto :D do 120-130 ide krasne ticho (aj ked ISko na tom hadam bude este lepsie). Pred 2 rokmi som daval robit podbehy, vyfuk je tam novy, klimakompresor meneny cca 4 roky dozadu, brzdy predne som tiez menil minuly rok, ak by bol zaujem tak zistim komplet servis. Ma najazdene nejakych 270K, ale motor bol meneny pri asi 100K (povodny vraj zadrel povodny majitel). Letne gumy su na origo hlinikoch, zimne na plechu. Ak mi este nieco napadne tak dopisem. Auto je v videniu v PO-KE, zriedkavo idem do BA ( buduci tyzden :D )

Používateľov profilový obrázok
POSADOMZASTROMOM
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Augusta 2014, 14:25
Bydlisko: Prešov

Re: IS 200 automat najlepsie sportcross

Príspevok od používateľa POSADOMZASTROMOM » Utorok, 29. Augusta 2017, 17:03

Vcera vecer som kupil cierne ISko 2003 sedan, automat, svetly interier s kozenymi sedackami (povodne som chcel alcantaru, ale maju dierovanie cize sa na nich clovek nelepi) Na tachometri ma 178K a interier to asi aj potvrdzuje, krasny je. Urcite bude treba menit loziska + predne dvere su nejake volne. Ked ich otvorim tak trochu pruzia ked ich zatazim, mozno par milimetrov az pol cm. Videl som ho aj zospodu a zdalo sa mi ze na zavesenia kolies boli nejake rysave + brzdy taktiez. Ocakavam este nejake investicie tak snad nebudem priliz prekvapeny. Je to vraj kusok po nejakej dánke, vravel poliak.. Tak ahojte! :) BTW avensis sa tym padom bude zrejme predavat, chcel by som zanho tisicku.


Používateľov profilový obrázok
flintmarcus222
panic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pondelok, 22. Júna 2015, 00:56
Bydlisko: Prešov

Re: IS 200 automat najlepsie sportcross

Príspevok od používateľa flintmarcus222 » Utorok, 5. Septembra 2017, 17:15

POSADOMZASTROMOM napísal: Sobota, 19. Augusta 2017, 21:50 nazdar, viem, ze tychto aut je malo ako safranu a tak sa obraciam aj na forum. Necakam ze mi teraz pride 7 ponuk, ale ak by niekto predaval, resp by pocul o takej ponuke, budem vdacny za kazde info.
nevem ci je to este aktualne, ale moje IS200 SportCross je na predaj, 0907229194
https://i.imgur.com/zLdWsPD.jpg

Používateľov profilový obrázok
POSADOMZASTROMOM
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Utorok, 12. Augusta 2014, 14:25
Bydlisko: Prešov

Re: IS 200 automat najlepsie sportcross

Príspevok od používateľa POSADOMZASTROMOM » Streda, 6. Septembra 2017, 14:52

Nazdar, jo..sem tam som ho videl parkovat na magurskej, krasny kusok ;-)
Minuly tyzden som kupil cierneho sedana po dvoch rokoch hladania..dnes som bol na KO, buduci tyzden idem registrovat.
Kvoli comu predavas?

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných