Kúpim Toyota Previa

ak zháňate auto, ...
Riel
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 25. Marca 2016, 17:02

Kúpim Toyota Previa

Príspevok od používateľa Riel » Sobota, 26. Marca 2016, 07:27

Ak máte na predaj Toyotu Previu, ponúknite. Nemám žiadne presné špecifikácie. Len nech je auto v dobrom stave.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Kúpim Toyota Previa

Príspevok od používateľa grexos » Sobota, 26. Marca 2016, 09:09

Ktoru generaciu a motorizaciu ? Dieselu sa radsej vyhni
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Riel
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Piatok, 25. Marca 2016, 17:02

Re: Kúpim Toyota Previa

Príspevok od používateľa Riel » Sobota, 26. Marca 2016, 11:09

Privítam, keď mi tu odporučíte ktorú generáciu/motorizáciu ;-)

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Kúpim Toyota Previa

Príspevok od používateľa Bebo » Sobota, 26. Marca 2016, 17:37

Ako pise grexos, dieslu sa radsej vyhni. Medzi 1. a 2. generaciou je, samozrejme okrem designu, velky rozdiel. 1. gen ma motor ulozeny za prednou napravou (pod prednymi sedadlami), kym 2. gen klasicky vpredu. Previa I je zadokolka, pripadne 4x4, dvojka ma predny nahon, obe sa robili ako 5 stupnovy manual alebo 4 stupnovy automat. Previa I - benzin 2,4 (132 PS), Previa II - benzin 2,4 (156 PS), diesel 2,0 D4D (115 PS). Mal som dve Previe II (obidve diesel, manual), jednu 1. gen automat a teraz opat 1. gen manual. Na dvojke samozrejme poznat, ze je to novsi model, ale u mna vedie stara klasika Previa I. Inak rozdiely su aj v usporiadani interieru. 1. gen: 7 miestna verzia (usporiadanie sedaciek 2-2-3), stredny rad 2 samostatne a otacacie sedacky; 8 miestna verzia 2-3-3 (v strednom rade lavica). Zadna trojmiestna vyklapacia lavica je v oboch verziach rovnaka. 2. generacia sa robila najma ako 7-miestna (2-3-2) alebo 6 - miestna (2-2-2), pricom vsetky sedadla su samostatne. Videl som aj verziu s lavicou v strede, ale tych je velmi malo a na taku verziu by som kaslal. Ak chces 1. gen., odporucam pozerat od roku 97 vyssie, pri druhej generacii by som sa zameral na modely po facelifte, tj. od 2004. Ak by si potreboval viac info, kludne aj ss.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Kúpim Toyota Previa

Príspevok od používateľa Elvis » Sobota, 26. Marca 2016, 20:48

tak tak, v ziadnom pripade nekupuj dieslovu, nema to zmysel. Ja mam Previu II, 2.4 automat, nemozem krive slovo povedat. priemerna spotreba do 9 litrov, neskutocne variabilita interieru, je to dokonale rodinne auto.
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných