Inzerát Toyota Corolla Verso

ak zháňate auto, ...
mha
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Piatok, 11. Februára 2011, 08:38
Bydlisko: Chorrvátsky Grob

Inzerát Toyota Corolla Verso

Príspevok od používateľa mha » Piatok, 11. Februára 2011, 09:24

Zdravím toyoťákov,
ja sa zatiaľ tak nemôžem nazvať, ako je vidno aj z môjho podpisu. Uvažujem nad kúpou niečoho rodinnejšieho a moja prvá voľba padla na Toyotu, lebo z minulosti mám k nej nejaký vzťah - môj prvý naozajstný angličák bola Toyota Celica, a moju prvú jazdu dlhšiu ako 100km za hranice rodného okresu (svadobná cesta :) ) som absolvoval na staručkej Toyote Corolle
Mojim ideálom je auto z inzerátu:
TOYOTA Corolla Verso 1.6 VVTi Terra, mpv, P, M5
Najazdené km: 81900 km
Vyrobené: 9/2003
Cena 6490 €
Jazdím väčšinou po meste, studené štarty na cca. 10 Km, takže benzín je jasný.
http://autobazar.autovia.sk/toyota-coro ... -m5-915416
Keďže čo sa týka kúpy ojazdeného auta som úplne mimo, chcem sa opýtať na vaše názory na toto auto a aj jeho cenu, či je primeraná alebo naopak, či nie je podozrivá. Ďalej by som chcel vedieť aké svižné bude auto v porovaní so šunkou, ktorú mám teraz. Výkon je samozrejme vyšší ale to je aj hmotnosť auta...

Ďakujem
Martin

presunute do spravnej temy
Škoda Fabia 1.2 HTP

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Inzerát Toyota Corolla Verso

Príspevok od používateľa smutok » Piatok, 11. Februára 2011, 10:02

Vyjadrim sa ti len k sviznosti, aj ked to pravdepodobne rozputa vsnivu hadku, fabia htp v nizsich rychlostiach bude urcite sviznejsia vzhladom na kratke sprevodovanie, pri rozbehu z 0 na 60 km/h fabia bude sinym konkurentom pre vela aut a vela aut aj predbehne, ale dalej to uz ziadna slava nebude.
Tak isto si treba uvedomit, ze verso je rodinmne auto a ma "rodinnu" dinamiku jazdy, to znamena, ziadne divoke pusenie srdca pri rozbehoch a prejazdoch zakrut, ale kludna pohodova jazda. Takze asi tolko k sviznosti.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Inzerát Toyota Corolla Verso

Príspevok od používateľa teer7 » Piatok, 11. Februára 2011, 11:26

mame presne take iste Verso, este aj farba je rovnaka. 1.6 VVTi so 110 PS nie je sice ziadny trhac asfaltu, ale ked treba, vie zrychlit celkom slusne. smutok ma pravdu v tom, ze je to rodinne auto a aj dynamika a sprevodovanie je viac-menej rodinne, ale bez obav, na ucely, ktore popisujes, to bude v pohode stacit. odpich z krizovatky mozno nebude oslnivo efektny, ale vo vsetkych ostatnych parametroch ma Verso oproti Fabii navrch (moj nazor, kedysi som jazdil aj s Fabiou).
cena je adekvatna veku, stavu auta a vybave. na fotkach vyzera byt velmi dobre pripravene na predaj, trochu podozrive su mi kilometre, ale minimalne podla servisnej knizky by nemal byt problem s ich overenim. skontroluj, ci funguje CD, v tychto modeloch to odchadzalo takmer v kazdom radiu.
do BA to nemas daleko, ak chces auto vidiet nazivo a vyskusat, daj vediet cez SS.
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných