Zháňam Toyota Carina E Gti

ak zháňate auto, ...
Používateľov profilový obrázok
Dzso
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Decembra 2007, 20:35

Re: Zháňam Toyota Carina E Gti

Príspevok od používateľa Dzso » Utorok, 13. Apríla 2010, 08:33

Ahojte!
Cez veekend sa mi podarilo dostať do Würselenu, a vyskúšal som si tú Carinu GTi. Motor (nepríjemne hučal a vybroval) - prevodovka (jednotka skoro na mesiaci) - spojka bol v riti, servizná knižka len do 75000, najazdených mal 214 tis., predné okná nefungovali, hodinky taktiež nie, spodný kryt pod volantom odmontovaný, interiér humus, akumulátor mal kapacitu 0,03 V.

Predné sedadlá sú perfektne tvarované, karoséria v pohode, volant je renda radosť - je rýchlejší než môj (síce servo hučal), a ten dvojitý výfuk asi netreba komentovať...
Predajca arogantný klamár, vyhodil som von oknom pársto Eur a bola to drahá lekcia.
Ešte že som v piatok nepredal svoju za dosť stlačenú cenu...
Asi bude na čase zobudiť sa, alebo treba pátrať ďalej?

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Zháňam Toyota Carina E Gti

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 13. Apríla 2010, 09:43

V ten moment by som začal tvrdo zjednávať cenu, lebo ak ju nepredal kým si prišiel po ňu, tak ju už nepredá.
Inak tých vád by som sa nebál. 3S-GE motorov je na kašu, servo sa dá za pár korún pretesniť a aj prvky interiéru zoženieš za pár korún.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: Zháňam Toyota Carina E Gti

Príspevok od používateľa liguere » Utorok, 13. Apríla 2010, 10:02

rasto, ciastocne mas pravdu. ale ja mam ten pocit, ze tam bol bez trailera, a netrufal si na nej dojst domov. a na lane niekde z ciech...zadna slava.
za druhe, pise aj o prisupe/chovani predajcu, cize tiez mozno nebola chut vobec takemu cloveku akekolvek peniaze dat.
z toho jeho popisu by som tak usudzoval.
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Používateľov profilový obrázok
Dzso
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Decembra 2007, 20:35

Re: Zháňam Toyota Carina E Gti

Príspevok od používateľa Dzso » Utorok, 13. Apríla 2010, 11:42

Cenu sa dalo len minimálne korigovať o 50 E --) to som už pred jazdou avizoval, že cena je vysoká (na tie hrubé nedostatky). Vtedy začal vyskakovať, že čo myslím, toto je GTi-čko, také auto nenájdem nikde, a ak chcem dokonalý voz, tak nech si kúpim nový a nie ojazdenku...
Tak odpovedal som, že ak jazdné vlastnosti budú uspokojujúce, tak môžeme sa dohodnúť na 1900. Ale jazda bola katastrofálna.
Moja 1,6-ka ide lepšie, kultivovanejšie... niečo fakt nesedelo v tom motore (nevyznávam sa). Na minimálnu akceleráciu som musel využiť "žltý" potenciál motoru, čo bolo dosť divné.
A nejak som netrúfal dojsť sám domov, čo ak niekde sa zdochnem.
Nemal som dostatok času na ďalšie debaty s tým "úprimným" človekom, lebo ráno meškal (komme sofort mu trvalo hodinu - a tvrdil že býva blýzko), a musel som v prípade neúspechu stíhnuť IC v Kolíne, čo som potom aj nedokázal (lebo spoj medzi Aachenom a Kolínom akurát bol mimo prevádzky, a autobusom trvala cesta príliš dlho).

Od soboty som nespal (len 2-3 hodiny), nesprchoval sa, nestravoval normálne... Mám miešané pocity zo života:). Dnes ráno okolo 2:00 hod dorazil z Viedne môj posledný vlak do Blavy, pešo som prešiel z Petržalky do autobusovej stanice na mlinské nivy s ťažkým rucksackom, celkom unavený, a pritom príjemne pršalo... Do práce som akurát stíhol včas doraziť, a pomaly začínam halucinovať, tak sorry ak nerozumiete tomu čo tu píšem:)))

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Zháňam Toyota Carina E Gti

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 13. Apríla 2010, 14:30

To sa mi az zle cita, coho su niektori predajcovia schopni ... :(
chlape hore hlavu a hladaj dalej...
snad sa nieco najde casom.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných