zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

ak zháňate auto, ...

ake auto mi doporucujete?

6gen 3SGE (casom prerabka podla projektu doky-ho z cr fora)
3
12%
5gen CS (povodny stav,ale FMIC)
11
44%
nissan sx200 S14
3
12%
supra MKIII 7M-GTE postaveny na kluc Liborom a Idahom... cca 400+ hp
8
32%
 
Celkom hlasov: 25

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 24. Júla 2009, 08:15

takze aktuality:
vcera som bol v BA, vyskusat popozerat Petovu GTONE :-) super stav, celkom dobre to ide, paci sa mi... cena vyssia, ale to by som aj zvladol s nejakou dohodou ;-) :-) ak sa rozhodnem prenu a nepreda to dovtedy...
dalsia vec, bol som v TO pozriet toho carlosa... no co ti ja viem, je dobuchana zprava zlava, zpredu.... ale nebola moc buchnuta, nic pod kapotou nieje dokrcene... teda nic nebolo vidiet.. motor naskocil na prvykrat, asi na tretie pretocenie starterom, takzepohoda, zozaciatku klasika klepkanie dve tri sekundy, kym sa olej dostal, kam mal... dlho to nebolo startovane... vnutrajsok...sedacky vpohode, plasty mam do rezervy doma.. :-) otazka je, ci investovat donej, zobrat si ju, vymenit plechy, celolak.... previezt som sa nebol, lebo ak neda cenu na 3000€ tak iste ju nechcem... tak podvozkovo neviem, ako je nanej... ale motor bezal krasne hladko, iked na cca 1000otackach... este pred startom som otvoril chladic, vodicka trosku chybala... ale ved to auto stoji dlho, nik sa onu nestara.... kolesa tam ma velke, nezapisane v tp.... a co jej chyba je stitok spred radicky so seriovym cislom... hm... ale je to cs... jedine ze by prehadzovali motor z cs do klasik 4x4... ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Elvis » Piatok, 24. Júla 2009, 08:21

gabo, osobne by som auto ako gt4 z bazaru nikdy na slovensku nekupoval. pozri sa na dana, kolko penazi uz nalial do toho svojho, pochybujem ze by si bol ochotny a schopny dat co i len zlomok toho... Jednoznacne by som siel do tej petovej "look a like GT4". ved predsa ti ide o vozenie sa a nie o vysedavanie v garazi, nie? Zober tu petovu a sprav z toho hracku pre radost, odlahci to a ked ti bude 180k malo tak zozen 3sgte. Verim, ze ten CS je len vyslahana celica tesne pred smrtou. podla mna by si to coskoro lutoval...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 24. Júla 2009, 08:28

no vsak ano... len neviem, ktorym smerom sa chcem vybrat, ci auto na jazdenie, alebo auto, ktore budem skladat rok.... :-D.... moznost je aj nissan 350Z na leasing... ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa CelicaNR » Piatok, 24. Júla 2009, 10:26

ts... spekulanti.... :roll: :roll: :roll: :roll:
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 3. Augusta 2009, 17:09

takze bol som ju pozriet:

http://toyota-supra.autobazar.eu/30-mk3 ... 80325.html

motor vonku, rozobraty, pridrety na kluke a kluka aj ohnuta... je objednana z CR, motor sa da do kopy... cenu pojazdneho auta neviem... bez motoru cca 2500€... je to cca 90-ka rocnik, z USA... max vybava, interier spinavy, ale nevyzeral doniceny... kozena palubovka, sita koza.. pekne.. :-) cerveny intrerier... podla tacho to ma 69tis mil... to nieje az tak vela...skoda ze nepojazdne, nedalo sa vyskusat nic.. ten predny bumper by ajtak letel... nepaci sa mi vobec... otazne je, ci to stoji za tych 2500€... jo mam to nastavovanie tuhosti pruzenia uz z vyroby... progresivne sportove pruziny..cisla su okej, zevraj, ziadny problem pri prepise...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Elvis » Pondelok, 3. Augusta 2009, 17:13

kokos ten predny naraznik... za to by mal ist majitel sediet... to je proste strasne volaco.

neviem ci 2500 je az taka super cena ked uvazis ze to auto je nepojazdne cize kupujes macku vo vreci.
a nezabudaj na to, ze to auto je straaaasne tazke
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 3. Augusta 2009, 17:24

no joh, ale je to kriznik :-))) este sa poinformujem od idaha a libora.. :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 3. Augusta 2009, 18:41

Haha... skus sa spytat MISONa, co je to kupovat nepojazdne auto... cista investicia, ze Mison??? :)))))
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 3. Augusta 2009, 18:46

no joh... ale toto je trosku iny pripad, kedze motor mam vyhliadnuty v madarsku, je moznost sa prejst na nom, a hned si ho aj vybrat, lebo chalan to auto ide prerabat na 2JZGTE... takze 7MGTE je na predaj... cena 1500eur, udajne nove kovane vnutornosti, tesnenia, rozvody, turbo... uvidime este.. a sup a sme na cene 4tis... a este to treba skraslit zvonka a vsetko co bude treba.. dalsich 2-3tis...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa CelicaNR » Utorok, 4. Augusta 2009, 11:41

Ale ved v pohode Gabo, vyber si po com ti srdce pisti, my uz nie sme v tvojom veku, my to uz mame za sebou :D. Ale boli to super casy... :cry:
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 4. Augusta 2009, 12:02

sakra, toto je horsia dilema, ako ked si clovek vybera medzi babami ... :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 4. Augusta 2009, 16:31

Gabriel Nagy napísal:sakra, toto je horsia dilema, ako ked si clovek vybera medzi babami ... :-D
tak to si pis ;) od aut mame totiz vacsie ocakavania a naroky ...

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa miguellito » Sobota, 22. Augusta 2009, 09:29

ja bych bral toho cs z finska alebo tu 6 gen gt four-lebo ma volaaaant na pravo a mas na nu prachy atd atd...na tej 6gen gt four uz by si sa mohol aj rovno vozit-nie len na okrasu ako carlos-a ked dosetris zas prachy tak ju dat do dobrisa a zrobit z nej uplny destroyer 8) a zatial bych jazdil aj na babete :D ja mat tie prachy co pred rokom tak ta 6gen gt4 uz v tom bazare neni...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Leňulka » Štvrtok, 27. Augusta 2009, 20:09

mame ted jednu GT4 na dilne, ja osobne bych do ni nesla, pac je tezka jak krava, troufam si rict ze jeste o takovych 200kg vic jak ta moje tezkotonaznice, nemohli jsme ji 3 natlacit po rovine do dilny, vykon se takovy da vydupat i s moji turbiny, tak nevim, ja porad stojim za tou krasnou GT One, co je tady nabizena, to je pro me zatim nejluxusnejsi kousek o kterem tu byla rec, a navic mas jistotu, ze je o ni vazne dobre pecovane a ze mela co chtela, o tech turbinach muzu rict jen jedno, jsou to vsechno kur.y vyhonene, a navrazis do nich penez, ze budes jednou litovat, takto koupis uz auto v zakladu dobre a muzes se zrovna pustit do uprav, pripadne si jen uzivat tu spolehlivost, do turbin musis prvni vrazit aby mely to co mely v serii, to je hromada penez a az ti prachy dojdou, tak bys rad upravoval, ale nebude za co a navic budes rad, ze to bude aspon tak nejak jezdit... tot muj nazor, nikomu ni nenutim, je to jen nazor jedne z majitelek jak NA Celicy tak Turbo Celicy.
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Doky
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Sobota, 3. Júna 2006, 16:49

Re: zivot ide dalej, treba zmenu, poradte

Príspevok od používateľa Doky » Sobota, 29. Augusta 2009, 09:40

Ahojte ono viete je to veľmi ťažké s tým výberom auta.Verte že keď som si vyberal GT tak som si ho vyberal preto že sa mi páči a ten výkon v 125 kW mi prišiel v podstate dostatočný na víkendové ,,prechádzky".To čo robím s Celicou teraz je mierne povedané niečo čo človek musí mať nějak v sebe zrovnané.Pokiaľ to človek ale kupuje k tomu aby rovno navýšil výkon tak po mojich zkušenostech to vidím na GT4 /tím nemyslím nějakou konkrétní/potom ju odložit a oželiet ju na pol roka a kompletně ju zrepasovať ak chce niekto CELICU!!!

Leňulka má ale pravdu peniaze odídu na dostatie turbíny len do sériového stavu tak že človek zarazu nevie kde je sever-ona s tým skúsenosť má tiež tak vie čo píše a ona si na rozdiel odomňa mala možnosť veľa vecí urobiť sama-má na to priestoty, vybavenie prostě podminenky.Ja to čo som vymyslel , nakleslil atd.a dal na papier musel dať realizovať ďalej.

Důvodem je mnoho problému které jsem musel já překonávat které GT4 má již vyrešeny/ sorry i s tou váho mi přijde jako lepší rešení/.Auto jsem pojal jen jako studijní projekt- já vím investice je daleko za hranicí,,normálního" uvažování.Koupil bych si v součtu určitě nějaké nové auto kdybych na to takhle hleděl nebyl by problém.Někdo by zas nechtěl dělat Corrolku nebo 5.G je to o člověku a tom co on chce.Prostě jsem měl nějaké penízky připraveny na renovaci TA22 a když jsem odepsal CELICU 6G. tak mi ji bylo líto,,vyhodit" a něco jsem si chtěl vyzkoušet do budoucna technického rázu tak jsem do toho takhle šel.V případě že někdo chce dělat to co já tak musí mít připravenej balík peněz ani já jsem tohle nepředpokládal ale vymyslel jsem si v podstatě ,,stavbu" celého auta odznova nejen motoru podotýkám.....Investice Rasťo je několikanásobkem tý sumy kterou jsi napsal :( ale jak říkám já prostě to beru nějak jinak. Neznám moc firem které udělají kvalitní repas SS nápravy která je identická s GT4 přední nápravou.Cena nové nápravy dosahuje cca 40 000 Kč-60 tis.podle mých informací.Já měl klasickej McPearson ale vyměnil jsem to komplet za SS nápravu s i převodovkou s LSD atd. z verze 129kW aby bylo úplně jasno.No a když půjdu domů za tátou do mých zlatých Košíc tak se stavím na kávu za některýma z Vás ať víte kdo vlastně a proč jsem to dělal .

P.S.Šel bych do toho opět auto nedělám na prodej tak jsem si to mohl udělat pro radost bez ohledu ztráty. :lol: a nie je to o veku kluci já měl i auta nad 4OO Hp i pod 100 Hp :)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných