Hladám Corolla E10, 11

ak zháňate auto, ...
vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa vitelo1 » Streda, 3. Júna 2009, 14:21

Hladám Corollu E10, 11..2xABG, klíma...kto nejakú pozná alebo má na predaj nech napíse alebo hodí link, lebo to v tých bazároch je katastrofa (tusím som nenasiel ani jednu co by nebola buchnutá)...vďaka
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 3. Júna 2009, 14:27

http://toyota-corolla.autobazar.eu/16-gli-id973016.html
Napríklad táto nebola búraná...treba hľadať...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa vitelo1 » Streda, 3. Júna 2009, 17:19

Rasťo napísal:http://toyota-corolla.autobazar.eu/16-gli-id973016.html
Napríklad táto nebola búraná...treba hľadať...
...dakujem za tip (mám ju v merku ale zatial radsej 1,33 xli), ale zaujalo ma ako si si istý, ze nebola búraná...poznás ju ?
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 3. Júna 2009, 17:48

Nepoznám, ale viem aké zmeny kasne sú ak bola búraná - táto vypadá podľa fotiek že nebola buchnutá...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa vitelo1 » Piatok, 5. Júna 2009, 09:41

Rasťo napísal:Nepoznám, ale viem aké zmeny kasne sú ak bola búraná - táto vypadá podľa fotiek že nebola buchnutá...
tak som ju bol pozrieť a mám zmiešané pocity po hrubej obhliadke....
...predné EČ pokrčené (na fotkách je prekryté),
...čierna časť predného nárazníka oškretá,
...predná maska vyčnieva oproti kapote cca 1,5 cm,
...gumové tesnenie okolo pravého svetla vylieza von (nedrží dobre),
...pravý predný plastový podbeh menený,
...ľavá strana od predu až do zadu poškrabaná ako keby to niekto "čistil" šmirglom ale pravá strana krásne lesklá,
...zadný nárazník chytený na dvoch miestach,
...zadné čelo (kufor) tuknuté na tom istom miste ako zadný nárazník a ešte pod pravým koncovým svetlom,
Dignóza: podozrenie na búračku .... nutná detailná kontrola v servise na zdviháku

cena: ????!!

P.S. možno to niekomu pomôže
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa smutok » Piatok, 5. Júna 2009, 10:20

Tak male tukance je celkom bezna vec a myslim si, ze nenajdes auto starsie ako 5 rokov bez jedineho tuknutia, ci uz opraveneho alebo nie.
Co sa tyka tiesneni svetiel, je to myslom chronicky problem e11, mame jednu doma a urcite nebola v predu burana a odlepuje sa tam ta gumicka na pravom svetle.
Vytrcanie prednej masky tiez nemusi byt v zasade problem, ale navadza na podozrenie. Mne na e12 preddny naraznik licuje tak vseliako a tiez to moze vyzerat ako po buracke, ale akurat par krat som sa oprel pri parkovani.
Ja len tolko, ze niektore chyby mozu na prvy pohlad vyzerat horsie ako naozaj su.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa vitelo1 » Piatok, 5. Júna 2009, 10:58

smutok napísal:Tak male tukance je celkom bezna vec a myslim si, ze nenajdes auto starsie ako 5 rokov bez jedineho tuknutia, ci uz opraveneho alebo nie.
Co sa tyka tiesneni svetiel, je to myslom chronicky problem e11, mame jednu doma a urcite nebola v predu burana a odlepuje sa tam ta gumicka na pravom svetle.
Vytrcanie prednej masky tiez nemusi byt v zasade problem, ale navadza na podozrenie. Mne na e12 preddny naraznik licuje tak vseliako a tiez to moze vyzerat ako po buracke, ale akurat par krat som sa oprel pri parkovani.
Ja len tolko, ze niektore chyby mozu na prvy pohlad vyzerat horsie ako naozaj su.
...máš pravdu, tukance sú tukance mám E10 a nárazníky povyskakujú raz dva..... ale to čo píšem tak nejako zapadá do seba a nebudí dôveru - požutá značka, chytený nárazník, vyčnievajúca maska,nový plastový podbeh, pravá strana vyleštená a ešte som zabudol - stopy po klúči na skrutkách blatníkov pod kapotou.... no ved ja nič :?
E10 Corolla 1,33 xli sedan

saboter
začiatočník
Príspevky: 348
Dátum registrácie: Pondelok, 19. Januára 2009, 21:33
Bydlisko: TT

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa saboter » Piatok, 5. Júna 2009, 11:03

vitelo1 napísal:
smutok napísal:Tak male tukance je celkom bezna vec a myslim si, ze nenajdes auto starsie ako 5 rokov bez jedineho tuknutia, ci uz opraveneho alebo nie.
Co sa tyka tiesneni svetiel, je to myslom chronicky problem e11, mame jednu doma a urcite nebola v predu burana a odlepuje sa tam ta gumicka na pravom svetle.
Vytrcanie prednej masky tiez nemusi byt v zasade problem, ale navadza na podozrenie. Mne na e12 preddny naraznik licuje tak vseliako a tiez to moze vyzerat ako po buracke, ale akurat par krat som sa oprel pri parkovani.
Ja len tolko, ze niektore chyby mozu na prvy pohlad vyzerat horsie ako naozaj su.
...máš pravdu, tukance sú tukance mám E10 a nárazníky povyskakujú raz dva..... ale to čo píšem tak nejako zapadá do seba a nebudí dôveru - požutá značka, chytený nárazník, vyčnievajúca maska,nový plastový podbeh, pravá strana vyleštená a ešte som zabudol - stopy po klúči na skrutkách blatníkov pod kapotou.... no ved ja nič :?
Nájdeš lepšiu. Cena je imho vysoká.

Prípadne to zober pozrieť či sú poposúvané nosníky a podobne ak nie tak sa skús spýtať na prípadnú zľavu. (primeranú) Skoro všetko okrem kvalitnej klampiarčiny/lakovania sa dá na E11tku zohnať za relatívne malé peniaze takže neni problém ju dať do pucu. :)
Naposledy upravil/-a saboter v Piatok, 5. Júna 2009, 11:21, upravené celkom 1 krát.
ex: Corolla LB E11 Terra (vykuchaná), 1.4 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa smutok » Piatok, 5. Júna 2009, 11:18

Pozuta znacka tiez o nicom nehovori.
Ale mas pravdu, urcite to treba preklepnut, ale osobne si mysli, ze ked neboli posunute nosniky tak neake vyklepanie pripadne vymena dielov nie je nic strasne ked boli spravene dobre.
Uz koncim s OT.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
aspire
začiatočník
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Apríla 2008, 19:04
Bydlisko: Bratislava

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa aspire » Piatok, 5. Júna 2009, 19:14

Moja E11 bola opreta pravej strany (blatnika dvere), nieco bolo vyklepane a dost nekvalitne a potom strieknute nejakym amaterom, pricom predny pravy blatnik treba vymenit (mas uz doma, setrim na prelakovanie :D ). Chcem iba tym povedat ze niektore tukance ak sa nepohli nosniky si po case prestanes vsimat. Kazdopadne by som to radsej dal pozriet niekomu kto tomu rozumie.
Skusil si hladat aj v Nemecku ?
Nie je dôležitá rýchlosť ale Zábava :-D

Mitsubishi Grandis 2,4L - All for Family
Ex : Corolla E11 - 1.4 86 PS

Ryko
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Utorok, 17. Júla 2007, 14:05
Bydlisko: Piestany

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa Ryko » Utorok, 9. Júna 2009, 10:08

Zdravim vitelo, prave sa rozhodujem o tom, ze by som predal moju ciernu corollku E11, 1.6 benzin (81kW), trojdverak, rocnik 99, 220 tisic najazdenych... k autu mam uplne nove zimne penu na hlinikovych diskoch, nedavno menene predne kotuce a bateria... cenu si predbezne predstavujem niekde okolo 4.300 eura... predaj zvazujem len preto, lebo by som rad nieco vacsie... auto som kupoval pred zhruba dvoma rokmi od fajryho, administratora toyotateam stranky... mozem povedat, ze auto je vo velmi dobrom stave, kazdopadne treba vidiet... u mna to bola laska na prvy pohlad... nemam zatial ziadne inzeraty, do konca tyzdna ale planujem nejake podat na web... na info pre teba, moja corolla bola tiez tuknuta este povodnym majitelom, ale nebolo to nic velke, len plecharina... ak by si mal zaujem, daj vediet... ked auto nafotim a podam inzerat, dam vediet znovu tu na fore... ked nie, tak mi auto bud niekto ukradol, alebo som si povedal, ze sa svojho milacika nechem vzdat a ze ho zatial nepredam...
Toyota Corolla 1.6, E11, 3dv, r.v. 1999

Francek
panic
Príspevky: 128
Dátum registrácie: Utorok, 23. Júna 2009, 22:47
Bydlisko: Spišská Nová Ves / BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Hladám Corolla E10, 11

Príspevok od používateľa Francek » Nedeľa, 28. Júna 2009, 23:01

mam tu corollku co ste rozoberali na zaciatku temy, v zadu bola tuknuta, torchu ohnuty plech na kufry vzadu a posunuty nazarnik dole ale to je imho v pohode, tu masku som si nevsimol, ale nevyzera to byt burane. :) mam ju zatial 5 dni, uvidim co a ako. EDIT: takze zistil som ze zadne sklo a prve, druhe prave bocne maju ine cisla ako ostatne :-/ prave tretie sklo (to male za zadnym) ma cislo ako skla na lavej strane... divne to je, ale vobec to nevyzera byt ako burane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných