Toyota Celica 1.6 STi 105 hp

ak zháňate auto, ...
phexsys
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Júla 2005, 14:22
Bydlisko: Bratislava

Toyota Celica 1.6 STi 105 hp

Príspevok od používateľa phexsys » Pondelok, 4. Júla 2005, 14:35

Ak viete o niecom takomto v dobrom stave
z okolia BA v cene okolo 100 tis.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 4. Júla 2005, 15:17

A nechcel by si 156k 2.0 GTi za 140 ?
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

phexsys
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Júla 2005, 14:22
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa phexsys » Pondelok, 4. Júla 2005, 16:12

Hmmmmmmmm.

Nacrtnem ti moju situaciu. Vlastnim Skodu Feliciu combi 1.6 - to je v podstate jedine auto, ktore som bol pred rokom ochotny kupit z plejady automobilky Skoda. Kufor plus relativne silny motor. To boli moje priority.

Tento rok som dal vymenit rozvodovy remen, vodnu pumpu + kladku, komplet vymena spojky, precistenie skrtiacej klapky, nove silentbloky a tad atd... Pred par dnami som zistil, ze mam prasknute koleno vyfukovych zvodov, koncovy tlmic vyfuku je iba rocny a uz je kaput. to sa este v pohode da. No a po tychto opravach sa ozval z motora vrciaci zvuk, ktory bol diagnostikovany ako vytlcene hlavne loziska na kluke. Ide ma slak trafit. Ano Skoda je lacne auto, ale kazdu chvilu cosi na nej odchadza. Koniec koncov je to asi to najdrahsie auto na trhu. (Teda az na to misonove afto).

Teraz mam takuto dilemu: Snubenica je zamestnana v Trnave. Najprv som hladal pre nu auto - maly Diesel. Doteraz som nenasiel nieco s cim by som bol spokojny. Tak reku mojej drahej necham feldu a ja si kupim poriadne auto. Rozmyslal som nad Hondou CRX a Toyotou CELICOU.
Cena cca 100-120 tisic. Hondu som uz v podstate zavrhol. Radsej nieco co je vidno od zeme :)

phexsys BA

phexsys
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Pondelok, 4. Júla 2005, 14:22
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa phexsys » Pondelok, 4. Júla 2005, 16:17

No ale ta tvoja celica sa mi paci. Urcite by som si ju rad pozrel.
S akou spotrebou PHM treba ratat u hladkeho 2 litra?

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 4. Júla 2005, 18:58

Hm... Honda CRX v dobrom stave na slovensku, to by si musel asi bud velmi dobre hladat, alebo by ti ludia ju nechceli predat. Tych je ako safranu. Celic 1.6 tiez nie je vela a ako vravis, spotreba je plus, a chodi to celkom dobre, ale ked uz, tak uz aspon trosku lepsi vykon.

Ja s mojim 2-litrom, no zavisi od nohy na plyne. Vie to zrat 6.5 litra pri ustalenej rychlosti na dialnici cca 120, az po tusim 13l pri mestskej zmykacej premavke, aj ked to nie som si isty, lebo ja to auto nedusim, to ti povie dost vela ludi. Priemerna spotreba, co si meriam uz dost dlho mi vychadza na 8.5-8.8 litra. Co je si myslim slusne. Normalne mi to v meste teraz tiez vychadza na tych hrubych 9, akonahle vybehnem von (jazdim casto BA - NR - LV) tak to klesne na tych 8, 8,5.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných