Carlos Saintz No. 4045 za menej ako 200tis. SK !!

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Carlos Saintz No. 4045 za menej ako 200tis. SK !!

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 16. Decembra 2004, 16:41

S motorom s menej nez 73tis. km, v kozi, klima, rocnik 92, no proste zberatelska raritka...

Menil by som hned.

Co vravite ?

Dano, nechces vymenit ?
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Štvrtok, 16. Decembra 2004, 16:42

Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CS » Piatok, 17. Decembra 2004, 17:25

boha jeho.... pred mesiacom som kupil galant. presne nieco take budem potrebovat, ale momentalne by ma zabila frajerka. najskor musim predat moju (jar) a na jesen kupim nieco take a cez zimu jej natlacim dalsich 400hp...... do tuningu padne 600-800tisic, ale bude to skvost :)
keby som mal svoju predanu, tak nevaham ani minutu. dik.
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Nedeľa, 19. Decembra 2004, 14:55

celicaNR: ...a este tak mat doma papiere na GT4... ;O)) a nie je problem.
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CS » Nedeľa, 19. Decembra 2004, 17:39

uz na tom pracujem, som v kontakte s tym italem....
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 20. Decembra 2004, 09:51

CS: no nestacim sa cudovat... kto by povedal, ze mozno bude cierny Carlos na slovensku :-)

Drzim palce Dano !
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

mison

Príspevok od používateľa mison » Pondelok, 20. Decembra 2004, 15:54

no celica v taliansku je ako holub na streche. za prve je to daleko, za druhe to tu nedas na papiere, za tretie to na 90% nema do 100tis km.. za stvrte keby si videl ako jazdia taliani tak to auto nikdy nekupis :o) co myslis, preco sa nevozia auta z talianska?? a pritom tam maju auta za smiesne prachy. Tiez som chcel kupit celicu z IT.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 20. Decembra 2004, 21:06

Mison, kde zijes ?

Nevozia sa auta z IT ? heheh... skus sa spytat Elvisa, ok ? On ti porozprava pribehy ako chodieva do talianska po auta za tie smiesne prachy.

To ze taliani chodia ako xoxoti, to je len rozpravka na strasenie malych deti, poznam dost talianov osobne a soferuju normalne, ako kazdy normalny slovak (ak sa to tak da prirovnat).

NO to, ze to nema 100tis mozno mas pravdu, no niekedy sa aj tesar utne, takze nikdy nehovor nikdy.

A celica holub na streche? To sa mi nezda, skus http://www.Autoscout24.it , mne ich naslo 67, oproti takemu Belgicku (odkial sa casto auta vozia kvoli cenam a kvalite, ze ano) kde ich naslo "len" 21.
Mozno je to zly vyhladavac a su v inych bazaroch, to neviem, ale pokial je auto zachovale preco by som ho nekupil, no nie?

Ake mas skusenosti s autami jazdenymi v taliansku ?

.. .lebo uvazujem si prave z talianska nieco doviezt. Mas nejake skusenosti ? Myslim prakticke.. porad pls, ak vies.

Dik.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

mison

Príspevok od používateľa mison » Utorok, 21. Decembra 2004, 10:03

Ja ti k to mu poviem len jedno... Ked je to taky dream car preco ho nekupi nejaky talian? mozno kupi. oni zarabaju ovela viac ako my. Alebo nemec. To je fuk.. poznam viac talianov a oni poznaju len plny plyn. studeny nestudeny motor jebe tomu po prvy retarder, potom plna brzda a zasa plny. Mozno ty poznas nejakych co tak nejazdia.. mne je jedno kupte si auto odkial chcete len som napisal svoj nazor. Ty by si asi dobre auto nekupil ani na slovensku sudiac o tom co si popisal o tom co som kupil ja.. Ja som hned videl ze to auto je zlom stave..asi preto ze nemam ruzove okuliare na toyotu. Ved som mu aj ponukol cenu ako za papiere. ber to z rezrevou co som napisl..nemyslel som to proti tebe zle len si sa s tym trochu sekol.

CelicaNR napísal:Mison, kde zijes ?

Nevozia sa auta z IT ? heheh... skus sa spytat Elvisa, ok ? On ti porozprava pribehy ako chodieva do talianska po auta za tie smiesne prachy.

To ze taliani chodia ako xoxoti, to je len rozpravka na strasenie malych deti, poznam dost talianov osobne a soferuju normalne, ako kazdy normalny slovak (ak sa to tak da prirovnat).

NO to, ze to nema 100tis mozno mas pravdu, no niekedy sa aj tesar utne, takze nikdy nehovor nikdy.

A celica holub na streche? To sa mi nezda, skus http://www.Autoscout24.it , mne ich naslo 67, oproti takemu Belgicku (odkial sa casto auta vozia kvoli cenam a kvalite, ze ano) kde ich naslo "len" 21.
Mozno je to zly vyhladavac a su v inych bazaroch, to neviem, ale pokial je auto zachovale preco by som ho nekupil, no nie?

Ake mas skusenosti s autami jazdenymi v taliansku ?

.. .lebo uvazujem si prave z talianska nieco doviezt. Mas nejake skusenosti ? Myslim prakticke.. porad pls, ak vies.

Dik.

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Utorok, 21. Decembra 2004, 12:32

Mison,

to sedi, co sa tyka tej toyoty, neberem to v zlom, priznam ze mat elvisa za zadkom je tazke nebyt toyota pozitiv. :lol:
S tou GT4 som sa sekol, to priznavam, ale bola to dobra lekcia, ze ked budem kupovat auto, tak si ho fakt do detailov pozrem.
Uz som sa raz na tom poucil, a tiez nie som si 100% presvedceny ze by som chcel v buducnosti celicu. Podla mojho auta by som povedal, ze toyota je najnespolahlivejsie auto ake poznam, este aj favorit bol spolahlivejsi, co som mal. Ale to tak, jazdil som iba jednu celicu, videl som sice mozno 4-5 take ako mam, no nestaci to na objektivny nazor o ich spolahlivosti.
Taliani mozno nemaju velmi radi japonske znacky. Ved si vezmi, ze tam mas minimalne 3 domace obrovske znacky (Fiat, Lancia, Alfa,...) takze v kazdom segmente typu auta maju zastupenie a maju si z coho vyberat. Ja byt talianom asi skor si kupim ojazdenu Lanciu ako nejaku Toyotu, kde neviem ako so suciastkami a kto mi to opravi, ked Lancii je na vrakacoch miliony.

Co sa tyka toho ci by som dobre auto nekupil, neviem, nie som expert do aut, nie som technicky typ a nie som ani mechanik. Vacsinou sa opieram o ludi, ktori tie znalosti maju. V mojom poslednom pripade to bola zla volba a viem ze vybrat dobreho mechanika na SK je najst ihlu v kope sena.
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Sobota, 29. Januára 2005, 03:50

ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných