E9 Gti liftback + Gti Hatch

autá na predaj, ...
stewe9
panic
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Štvrtok, 2. Februára 2012, 23:23
Bydlisko: Veľký Krtíš

E9 Gti liftback + Gti Hatch

Príspevok od používateľa stewe9 » Sobota, 9. Decembra 2017, 19:37

Zvažujem predaj Gti-čiek ktoré mám. Liftback má TP a SPZ, v súčasnosti dočasne odhlásené. Štartuje, ide, brzdí. Treba na dvoch miestach opraviť podlahu. 1. pod nohami spolujazdca, pred. majiteľ zle asi položil zdvihák tak je to viac preliačené a za tie roky sa vytvorila diera. 2. Vlavo vzadu vymeniť, prípadne vyrobiť kapsu v kufri. Je tam diera. Potreba nové zadné tlmiče a spraviť geometriu najmä vzadu. Z vonku má nejaké ťukance. Ja som na tom ešte ani nejazdil. Kúpil som to nepojazdne bez stk a ek. Rýchlo vyradil a spojazdnil. Čiže neviem ako ja na tom s emisiami. Nemá posilovač riadenia, podľa všetkého niekto vybral a dal obyčajné. Motor beží teraz pekne hladko. Olej trošku uniká spod veka, rozvody som zatiať nepozeral, namám na to čas. V TP je haluzne číslo motora 4A-e, čiže nie je ani age ani afe. Ale ja tam AGE. Farba auta tmavá modrá. V papieroch len 14 ale mám knej pekné origo toyota 15 z e12 s fajn letnými gumami. Hatch je bez TP. Karoséria ako každá E9 o ktorú bohvieako nebolo starane. Motor ide krásne až na jednu vadu, že ekonomer je stále v oranžovom, ale ked som ho dobre prevetral svietil už aj normálne na zeleno. Prepokladám dobre vyčistiť klapku a všetky podtlaky skontrolovať a bude OK. Farba skôr taká tmavá šedá až čierna. Vyblednutá :D. Ručná nejde. zvyšok vyzerá OK. Všetko ide. Nemám na ne čas ale hlavne nemám priestor momentálne. Foto na požiadanie. Predám len normálnej ponuke. Nie za každú cenu to je na predaj. Ako vravím zatiaľ len zvažujem. Motory sa ťažko zháňajú a na jar bude dielna hotová, tak už aj čas bude na ne ak sa neprejaví záujem. Ostávam s pozdravom.
Toyota Corolla 1.6 Gti Liftback (E9), 1988, 92 KW (4A-GE)
Toyota Corolla 1.6 Gli Liftback (E10), 1993, 84 KW (4A-FE)
Seat Alhambra 1.9 TDi, 1999, 81KW teraz cca 110KW
ex: 4x Škoda 120L, 110R Coupe, 3x Celica

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných