Toyota Corolla 2.0D, rv. 1998 / PREDAJ

autá na predaj, ...
Zemo
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Sobota, 17. Septembra 2016, 18:48

Toyota Corolla 2.0D, rv. 1998 / PREDAJ

Príspevok od používateľa Zemo » Utorok, 27. Septembra 2016, 20:45

Zdravim Toyotaci,

predavam Toyotu Corollu 2.0D lieftback, rv. 1998. Je naburana, silnejsim tukesom pri mestskej zapche. Poskodena predna kapota, chladic, maska, prave predne svetlo, spodny naraznik a bocna maska. Foto auta pred aj po mam. Som treti majitel. Rollka ma najazdene 280 000km. Motor a vsetko ostatne je v poriadku, kupoval som ju ako cukrik. Staral som sa o nu. Trochu poskrabana karoseria ale celkovo velmi zachovale auto. Bolo naburane 2x. Prve buranie bolo este v Rakusku, kde prvy majitel nabural. Kupila to zilinska firma, ktora ho dala dokopy a predal majitelovi, ktory ho mal 7 rokov garazovane. Potom som to od neho kupil ja. Spotreba kombinovana cca 6 litrov/100km. Mesto 6,2/100, dialnica okolo 5,2-5,3/100. Su k nemu zimne gumy na plechacoch a letne gumy na elektronoch vo velmi dobrom stave oboje, tiez rezerva a ostatna bezna vybava. STK/ EK je platne do 02/2017.

Kto chce si ju opravi a je v stave, ze motor prezije kazdeho. Hladky diesel je neznicitelny motor. Kdo chce si ju pouzije na nahradne diely. Rozvody maju cas este 75 000km pred sebou na vymenu, nove zadne brzdy, rucna tiez. Predne brzdy menene pred 3mi rokmi. Zhavice v dobrom stave. Je to Corolla v najvyssej vybave svojho rocnika - Novua linea... elektricke ovladane okien, el. vyhrievanie spetakov, viacero airbagov, central, 3 kluce. Malo to aj klimatizaciu ale pokazila sa elektromagneticka cievka na kompresore a spravil som to tak, ze je bez klimy. Nemal som 500 eur navyse, neriesil som. Auto bolo cele roky prakticky bezporuchove, vzdy nastartovalo, nikdy ma nenechalo v problemoch.


Kedze cakame prirastok do rodiny, penazi na opravu nieje nazvys, radsej investujem nejake peniaze do ojazdeneho a toto auto uz nechceme. Musim sa ho chtiac nechtiac zbavit. Predstavoval som si, ze tuto rollku dojazdim, ale nestalo sa a tak.

Vzhladom na to, ze tieto auta v bazaroch ani na inzertnych strankach na sk a cz a dokonca ani inde v EU moc nie su, bude to pre niekoho mozno zaujimava ponuka. Ja som ju kupil za 2200 eur. Najazdil som 80 tisic km. Vzhladom na poskodenie a opotrebenie jeho cena rapidne klesla.

Moja cena za rollku je 500 eur. Da sa zjednat este o nieco menej, pripadne dohodou

Dakujem
Pozdravujem
Peter

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných