Toyota Celica ST205

autá na predaj, ...
rempelnik
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 23. Júla 2016, 03:51

Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa rempelnik » Pondelok, 1. Augusta 2016, 12:28

Ahojte

Celicu GT4 vo vybornom a originalnom stave. Jedina uprava je 3 palcovy vyfuk Japspeed, BOV a Kridlo. Ma servisnu knizku a dolozim aj vela faktur za posledne roky. Rozvody a Vopu menene pri cca.150tkm,novy chladic hadice,novy Superstrut podvozok pred cca.20tkm,olej v prevodovke a diferencialoch pred cca. 15tkm. Je toho este viac a na vse mam faktury. Auto nebolo burane.Podvozek bol pred cca 18 mesiacmi konzervovani takze bez korozie. Ma to rakuske doklady, posledni majitelia boli ročniky 1943,1955,1959. Poslednu technicku kontrolu v rakusku 09/2015 bez chybi preslo. Mam ktomu aj ruzne rakuske certifikaty o originalite atd. Motor,Prevodovka, Turbo ,vse pracuje vyborne.karoseria pekna niaky ten skrabancek sa najde ale je to naozaj len minimalne. Lem na zadnom lavom blatniku bol nepekne opravovany, ale je to len kozmeticka zalezitost. Zadne Kridlo neni original. Cena je 9900 Euro. Fotky poslem mailom.

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 3. Augusta 2016, 09:48

Nedal si foto, ale tipujem, ze je to ta strieborna co sa povaluje na inzeratoch uz nejaku dobu.

A este jedna poznamka - "posledni majitelia boli ročniky 1943,1955,1959" tento argument je dnes uz naozaj mimo modu, to sa pouzivalo tak 20 rokov dozadu. Tipni si, preco asi majitelia tohto roku narodenia figuruju ako majitelia? Nie je to pre nic ine, ako pre lacnejsiu poistku, nevravi to absolutne nic o aute ako takom...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

rempelnik
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 23. Júla 2016, 03:51

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa rempelnik » Sobota, 6. Augusta 2016, 17:18

Normalne na take mudrosti nereagujem, ale v tvojom pripade mi to neda. :mrgreen:

Mimo Modi? To by si sa mal pozriet najskvor do svojej garaže, než sudiš mna. To ako si znasilnil tu tvoju 202 je nielen mimo mody, ale je to tragedia a podla mna aj trestny čin (poškodzuješ image Toyoti a zavadzaš svoje okolie do omylu že ta sračkohneda chudera je GT-Four) :twisted:

Myslim to važne. Zober si to s pohladu detska,dorastu ,nadšencou aut tohto druhu. Z dialky ich s tou tvojou maketou navabiš a ked pridu bližie im rozj...š sny. A tym ktory tu tvoju lež neprekuknu, včiepiš bludne predstavy o autach tohto druhu. Pri tom je to škoda , lebo keby si vynaložil čo i len 50% energie a financi s toho čim si znetvoril to svoje auto,mohla by po našich cestach jazdit krasna ST202 2.0 GT a byt prinosom nie len pre nadšencov Toyoty. Pumpa-Tunery ako si ty su dovodom pre nedoverčive otazky, či je to naozaj Cossie, origo GT-Four, prava esdvojka, atd. atd.

Ale vrat me s ku kritike voči mojemu autu

To že prvym skutočnym majitelom bol ročnik 1943 , je pre mna viac než logicke . Auto stalo v roku 1996 ked ten pan mal 53 rokov ca.70000 Mariek. Neviem ale ked už niekto da take peniaze za " Toyotu" tak asi nerieši niaku tu poistku. A posledny Majitel od ktoreho som to Auto kupoval bol evidentne ročnik 59 ,jedine že by strašne ale strašne fetoval a bol to vlastne syn čo sa vydaval za otca. :lol:

Na tom aute je aj vidno že to nedostal do ruk nikdo s tvojeho odnožia, žiadne pridavne budiky, boostcontroller, JDM hento,OEM toto.. :twisted: ....ok ok priznavam že až na to moje zadne kridlo

Ja som s tym Autom v tejto sezone spravil ca.12000km a to neni jedine ( ale určite najspolahlivejšie) ktore chce byt venčene. Takže viem čo predavam. A že sa povaluje niaku tu dobu po inzeratoch? Tušim že aj ten tvoj Mutant. Ale ja aspon netvrdim že predavam lebo nemam nan čas, škoda abi stalo len v garaži, a take blbosti. Ved sa priznaj že sa na to čo si mu urobil už nemožeš dalej divat a zrejme potrebuješ Cash pre niaku svoju dalšiu obet. :lol:

Ja predavam lebo je to moje Hobby. Kupim dobre Auto, ktore ma aj pobavy ,za samozrejme čo najvyhodnešiu cenu(moja šikivnost) ,povozim sa na nom kolko ma bavy a potom ho podla možnosti aj z niakym ziskom predam. Reagujem tym na staršie komentare ku mojemu Autu. Ja za to nemožem že si do toho svojeho zazraku natlačil peniaze za ktore si mohol mat ozajstne auto čo ma charizmu.

Teraz s toho maš nervy , komentuješ inzeraty a snažiš sa diskreditovat mojeho draka.Lebo ti si Toyota Guru. Ked moje Auto chceš kupit alebo ta len zaujma, stači si dohodnut stretko a o všem si urobit vlastny obraz. Aspon to tak robim ja.

Nechcem ta niak uražat ale hodil si prvy kamenom a pošpinil si čest :lol: mojeho tatoša. Moja GT4 je podstiva a za tie peniaze lepšiu resp. žiadnu LHD nekupiš.

Ak by bol realny zaujem stači napisat pošlem fotky,dame stretko, auto dame na zdvihak, za studena naštartujeme,zohrejeme, vydatne zajazdime, nechame vychladnut a uvidime :D

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Thomas » Sobota, 6. Augusta 2016, 22:52

:lol: :lol: Celkom som sa pobavil, ale netreba to asi tak prežívať ;-)

Radšej by si sem mohol uploadnúť fotky Celdy, nech sa môžeme pokochať aj my čo nemáme záujem o kúpu ;-)
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Elvis » Nedeľa, 7. Augusta 2016, 08:31

pekne som ta nastartoval, asi som trafil klinec po hlavicke :)
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 8. Augusta 2016, 22:15

Pre zaujemcov mam nekonecne 4 fotky:

http://www.sportovnivozy.cz/80163-toyot ... 05-gt-four

Mna by kazdopadne zaujimalo, ako je mozne, ze si na aute nabehal 12000 km, ale v inzerate auto nie je na znackach? Preco?
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Ado » Utorok, 9. Augusta 2016, 00:17

Nechcem nejako rýpať,ale bez sk papierov je to veľa,to si v de za tie prachy nájdem tiež,a podľa foto a km aj v lepšom stave
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 9. Augusta 2016, 03:17

kupovat to, tak prva vec po kupe by bola navsteva wapky a pekne krasne by isli vsetky nalepky do kanalu :)

inac, co tam mas za brzdy?
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

rempelnik
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 23. Júla 2016, 03:51

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa rempelnik » Utorok, 9. Augusta 2016, 10:16

Caute

takze po rade. Elvis ... som rad ze to beries sportovo :D ,ano mas pravdu trafil si klinec po hlave....moje slabe miesto Peace :D

Srandista..... hodim na to znacky s Corolly a vozim, ved kto ,okrem vas blaznov do značky Toyota, by vedel rozoznat jednu toyotu od druhej :mrgreen: Ale inač ze vraj existuje niečo ako prevozne značky alebo odborne, zvlastne evidencne cislo typu c .....Mam aj take nieco doma,ale blaznit zelenych ze preco ta moja corolla tak ziči a reve je ovela zabavnejšie..... :mrgreen:

No Ado Nostradamus ,co dodat? ano kup si ju v nemecku za menej a v lepsom stave. Ale ked potom po niakej dlhsej dobe , to preto lebo si zrejme neni moc všimavy typek, zistis ze každy pokus o prebiehanie je vlastne adrenalinovy sport,tak sa nestažuj. čoto niaka Ruskarouletta ked ja mam zhnyte anglicke RHD bude tvoje Motto.Ale ked budem kupovat znova niake auto tak tebe zavolam lebo maš dar posudit stav Auta podla 4 fotiek

Drgy...... jediny mudry kommentar....ano skonci to v kanalu. na zaciatku sa my to este pozdavalo ale uz to nemozem ani vidiet.Brzdy su tam origo. Kotuce su EBC turbo groove

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 9. Augusta 2016, 11:33

a ake brzdove platne?
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa Ado » Utorok, 9. Augusta 2016, 13:21

Nie som žiadny nostradamus,samozrejme pred kúpou auta ho treba poriadne pozrieť,skôr som narážal na tie papiere,prihlásenie na sk by stálo strašne moc
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

rempelnik
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 23. Júla 2016, 03:51

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa rempelnik » Utorok, 9. Augusta 2016, 13:54

Drgi...naozaj netusim ake platne..zrejme niaky yellow -red -blue -blackstuff alebo daktora ina zelenina :mrgreen: kazdopadne to brzdy celkom fajn, nie zeby to neslo lepsie,ale ujde to

Ado...to s tym prihlasenim je vec legislativy a nema nic spolocne s trhovou cenou mojeho auta.....originalnu lavacku nekupis pod ca. 11000 na nete (neriesme tu obludu z grecka alebo prestavby z litvy a o spaghetacov nemusim hadam pisat :evil: ). a mimochodom kto by bol taky blbec a dal 2 litre za prihlasenie, ked su vseliake moznosti to spravit inak a ludovo :D

mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

Re: Toyota Celica ST205

Príspevok od používateľa mison » Štvrtok, 29. Septembra 2016, 12:35

corollu od celica by asi rozoznal aj policajt.. urcite by som do toho bez sk/cz znaciek nesiel. Preco to neponukas v rakusku ked mas rakuske papiere.. bolo by to jednoduchsie a rakusak aj viac zaraba.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných