Corolla E10

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
mr.fatal
začiatočník
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Apríla 2009, 23:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Corolla E10

Príspevok od používateľa mr.fatal » Štvrtok, 23. Júna 2016, 17:59

Ahojte,
Po dlhej dobe som dospel k bolestnemu rozhodnutiu, musim predat svoju prvu velku lasku, E10. Kedze mam noveho clena automobilovej rodiny, je nevyuzita a z kapacitnych a finacnych dovodov sa mi neoplati si ju nechavat, aj ked sa s nou budem tazko lucit.
R.v 1996, motor 4E-FE 55 kW, 152000 km foto tu: https://drive.google.com/open?id=0B2Fik ... XItMzZwNWc
Vybava klasika: servo, predne el. okna, central na kluc, radio, repro vpredu aj vzadu, vymenene budiky za verziu s otackomerom (originalne mam), laktova opierka. K autu su zimne aj letne pneu na diskoch + nejake nahradne diely - palivovy filter, sviecky NGK a nejake drobnosti este v pivnici najdem :)
Auto ma zopar nedostatkov, medzi hlavne patri deravy vyfuk pri lambda sonde, kvapkajuce nalievacie hrdlo nadrze a buchnutie pri startovani, zrejme silentblok. Taktiez korozia prednej kapoty a zadnehu lemu na pravej strane. Lak odpoveda 20 rocnemu "garazovaniu" pod slnkom.
Auto mi sluzilo bez jedinej velkej zavady 8 rokov, poctivo servisovane.
Cena 500 €, alebo pri pive sa dohodneme 8)
Toyota Corolla E10 1.3 4E-FE
Honda Civic sedan 1.5 VTEC LS
EX: Skoda 130 L 5 Speed

Používateľov profilový obrázok
mr.fatal
začiatočník
Príspevky: 162
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Apríla 2009, 23:40
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10

Príspevok od používateľa mr.fatal » Utorok, 12. Júla 2016, 09:30

Predane, poprosim zmazat.
Toyota Corolla E10 1.3 4E-FE
Honda Civic sedan 1.5 VTEC LS
EX: Skoda 130 L 5 Speed

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných