Strana 1 z 1

P: Avensis T25 2,0 benzín Automat,liftback, SOL Elegant,2004

Napísané: Pondelok, 17. Marca 2014, 15:45
od používateľa chmelo
Ahojte šicke....takže nakoniec je AVE opäť na predaj. Takpovediac náhodou sme sa dostali k malému pidižvíkovi pre mangelínu a AVE je voľný. Do bazošov som to zatiaľ nedával...budem rád, keď ho bude sedlať niekto srdcom blízky Toyotám. Toť popis:

Avensis 2004, 2,0 benzín s automatickou prevodovkou. Veľmi pohodlné a spoľahlivé auto. Cca 192 000km. Výbava: Alarm, Airbag 6X, EBD/EBV, Posilňovač riad., ABS, ESP(VDC), ASR(TC,EDS), DSC(DTC), Brzdový asistent(BAS),Centrál, El. predné a zadné okná, El. zrkadlá, Automatická dvojzónová klíma, Diaľkové ovládanie, Rádio/MC/CD, Multifunkčný volant, Lakťová opierka, Vonkajší teplomer, Ostrekovač svetlometov,Hliníkové disky, Hmlovky, Imobilizér, Palubný počítač, Tempomat, Tónované sklá, Vyhrievané zrkadlá, Dažďový senzor, Xenónové reflektory, Sezónne prezutie na diskoch, Park. senzor zadný, bluetooth handsfree, Prvý majiteľ, Garážované, Nikdy búrané, Ako nové kúpené v SR. STK a EK do 2016. Koncom roka 2013 opravené xenóny kvôli nízkej svietivosti.
Veľmi pohodlné auto hlavne na dlhé cesty, maximálne spoľahlivé. Posledná servisná prehliadka pri 190000 km, nová batéria, s autom neboli nikdy žiadne problémy a nevyžadovalo žiadne opravy, len bežnú údržbu, takže len sadnúť a jazdiť, jazdiť a jazdiť.

Cena k jednaniu je 4 900 EUR.
Kontakt cez SS, alebo 0908 901 330 - AAA a podobní experti, prosím nevolať :!:

EDIT: ešte mi napadlo, že mám k AVE strešný nosič GEV a môžem prihodiť zo dva nosiče byciklov a na lyže (k tomu ale za pána neviem nájsť kľúče :mrgreen: )
....AVE už stojí umyté v garáži, ešte ho povysávam a je ready to go....mangelína v ňom síce každý večer sedí a má slzy na krajíčku, ale bohužiaľ musí ísť. Pri vážnom záujme a normálnom jednaní výrazná zľava ;-)

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Piatok, 21. Marca 2014, 09:55
od používateľa chmelo
Hodil som to už aj na bazoše, tak sa v prípade záujmu hláste...počítam, že do hodiny mi budú volať z AAA :mrgreen:

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Piatok, 21. Marca 2014, 10:50
od používateľa Gabriel Nagy
aka tam je realna spotreba? padla pod volantom asi nema, ze? .-)

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Piatok, 21. Marca 2014, 11:38
od používateľa chmelo
Keď som jazdil ja, tak som mal spotrebu okolo 9,5L na stovku, mangelína jazdila na cca 8,6....obaja rovnaká trasa - kombinácia rozvoz detí do škôlky a školy po Kysuci, potom 15km do Žiliny a Žilina samotná...a potom všetko v opačnom garde viacmenej každý deň.
Napr. dovolenka do Talianskych Álp pred pár rokmi, auto plne naložené s veľkým boxom na streche...1000km tam a 1000 naspäť, takže viacmenej diaľnica (priemerka tak 140km/h) a cez Brenner v zime a priemerku som mal 8,5.
Ako každému vravím, nieje to auto na trajdanie sa len po meste....svedčia mu viac okresky a diaľnica....v mojom prípade skôr uprednostňujem tie okresky ;-)

Pádla pod volantom to nemá....väčšinou som jazdil ale na tej kvázisekvencii, kedy mu dávaš najvyšší povolený rýchlostný stupeň a funguje to super....hlavne pri predbiehaní je to paráda

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Piatok, 21. Marca 2014, 12:03
od používateľa chmelo
A už sa začali ozývať kadejakí nemleheti....najradšej, keby som im to doviezol rovno domov a zadarmo :mrgreen: Začínam banovať, že som to na tie bazoše vôbec dával :lol:

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Piatok, 21. Marca 2014, 14:01
od používateľa chmelo
Rezervované...uviďáme ;-)

EDIT: Rezervácia zrušená...škoda mlčať...pani Miriam z Trnavy vyvoláva celý piatok, že ho stopro berie, aby som inzerát stiahol z netu a podobné žvásty....dohoda, že príde dnes osobne poobede....dnes sa už nehlásila, tak som jej volal, že čo a ako. Ona, že manžel už je na ceste, že mu zavolá kde je a hneď mi dá vedieť. Po hodine volám ja, že potrebujem ísť von s deckami a vôbec, že mám aj iné plány a ona už telefón nezdvihla :evil: Načo takýto ľudia vôbec vyvolávajú???

A to nehovorím o kadejakých špekulantoch, ktorí by ho najradšej dostali zadarmo.

Už žiadne rezervácie...iba ak známym a priateľom ;-)

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Štvrtok, 27. Marca 2014, 11:49
od používateľa chmelo
AVE včera nafasoval nové irídiové sviece od Andyho, a v nedeľu som mu vypral a naolejoval KN vzduchový filter, nech to má v cajku ;-)

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat, Hatch, SOL Elegant,20

Napísané: Štvrtok, 27. Marca 2014, 13:48
od používateľa Elvis
chmelo napísal:Rezervované...uviďáme ;-)

EDIT: Rezervácia zrušená...škoda mlčať...pani Miriam z Trnavy vyvoláva celý piatok, že ho stopro berie, aby som inzerát stiahol z netu a podobné žvásty....dohoda, že príde dnes osobne poobede....dnes sa už nehlásila, tak som jej volal, že čo a ako. Ona, že manžel už je na ceste, že mu zavolá kde je a hneď mi dá vedieť. Po hodine volám ja, že potrebujem ísť von s deckami a vôbec, že mám aj iné plány a ona už telefón nezdvihla :evil: Načo takýto ľudia vôbec vyvolávajú???

A to nehovorím o kadejakých špekulantoch, ktorí by ho najradšej dostali zadarmo.

Už žiadne rezervácie...iba ak známym a priateľom ;-)
tak mne takychto volalo na moje ex volvo v70 asi 50... proste 100% ho beru, jasne, uz bezia s peniazmi atd. Proste odvtedy sa vobec nevzrusujem, ked pride a donesie peniaze potom sa bavme dalej

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat,liftback, SOL Elegant,

Napísané: Sobota, 12. Apríla 2014, 14:51
od používateľa chmelo
Predané do dobrých rúk.....nech slúži ;-)

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat,liftback, SOL Elegant,

Napísané: Sobota, 12. Apríla 2014, 20:39
od používateľa vandal
Vďaka ;) kombinovaná spotreba 7,6l/100km (po diaľnici 110-120 km/h, pri 130km/h už počuť motor :D :D :D), som nadmieru spokojný :D len troška musím asi pogúgliť, ako sa menia žiarovky, lebo predná parkovačka nejak nesvieti :D

Re: P: Avensis T25 2,0 benzín Automat,liftback, SOL Elegant,

Napísané: Sobota, 12. Apríla 2014, 21:22
od používateľa chmelo
Tak to sme radi....mangelína si aj poplakala veru :roll: Ešte som si potom spomenul, že som Ti mohol nabaliť poťahy na sedadlá....moc som ich nepoužíval, lebo mi to nejak nešlo pod nos, tak som ich pred rokmi odložil a nepoužíval, ale zas z praktického hľadiska by si ich možno využil. Keď tak to ešte potom môžeme poriešiť.

Googliť nemusíš...je to vcelku jednoduché, a myslím, že ani horné plasty nemusíš zhadzovať. Objímky len pootoč a vytiahni z balastu svetla a potom vymeň celkosklenku T10....myslím, že som ich pár dal do sady v kufri ;-)