corolla e9 1991 1,3 karb.

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
ivo_PN
panic
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Pondelok, 11. Januára 2010, 13:43
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

corolla e9 1991 1,3 karb.

Príspevok od používateľa ivo_PN » Utorok, 25. Septembra 2012, 12:43

Zdravim. Ponukam na predaj ale teraz uz definitivne moju staru corollu. Auto je prihlasene a jazdi.
Co sa tyka stavu nieje uz taky dobry ako byval. S toyotou som mal nehodu (buchol som do stromu ) nastastie sa nic nikomu nestalo a auto som opravil- provizorne. Geometria pohnuta nieje ani nosna konstrukcia. Len kapota a naraznik su cervene... blatnik je stale este dokruteny... uz aj capy sa zacinaju ozyvat. Motor taha pekne ide bez problemov len zere olej cez ventily. (s tym mam problem odzaciatku -asi tam niekto nalial viacej oleja jak malo byt...)
Celkovo to auto sa da priviest znova do vyborneho stavu, len je to zalezitost penazi.
Kazdopadne je pojazdne a funcne aj teraz a velmi spolahlive. Vela veci novych a hlavne bolo pravidelne udrziavane, kontrolovane... ved som sa staral jak o svoje. TK a EK su myslim este rok platne.
No kazdopadne to predavam bud na jazdenie niekde na zahradu alebo na stavbu na ryby alebo polovnikovi... alebo nejakemu mlademu tipkovy na naucenie... proste na dosluzenie bez nejakych investicii, (nalievat olej a benzin a jazdit az do konca- a urcite este zopar tisicok km vydrzi...) lebo vsetko som uz spravil ja a potom ta sprosta nehoda do toho... alebo na diely ale iba v celku.
cena okolo 450 k jednaniu.
Predavam to viac menej preto ze som si kupil teraz druhe auto. trosku reprezentativnejsie... a tiez stary japonec ale honda tentokrat.

toyota corolla e9 1991 5dv 1,3 karburator, cca 190 000 km
Toyota corolla E9, hatchback, 1,3 12V karburator, r.v91 strieborna metla

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných