Toyota Corolla E12

autá na predaj, ...
explorer
panic
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Januára 2010, 18:53
Bydlisko: Ružomberok

Toyota Corolla E12

Príspevok od používateľa explorer » Nedeľa, 13. Mája 2012, 13:03

Predava sa Toyota Corolla E12 r.v.2002 1,6 81kw 3 dverova modra, stireborny interier, el. okna, el. zrkadla, servo, digitalna klima, zadne parkovacie senzory. Auto ma najazdenych 253000km poctivych povodnych som druhy majitel. Auto poctivo servisovane pravidelne meneny olej BP 5w40 kazdych 11000km ako aj vzduchovy filter.Sviecky Denso iridiove najazdene cca 6000km, pred tyzdnom meneny pelovy filter, vydenzifikovana klimatizacia a aj zrecyklovana.Pred rokom menene predne a zadne platnicky TRW a v januari menen predny tycky stabilizatora.Auto je na elektronoch po dohode pridam zimne pneu na diskoch, ma tazne zariadenie, folie na zadnych oknach v aute je GPS lokalizacia(kedysi elektornicka kniha jazd) alarm META.Interier je zachovaly su v nom potahy, gumove rohoze, predne hmlovky. Co sa tyka vizualnej stranky je na to kustik horsie predna kapota aj naraznik je obita od skaliek na karoserii su skrabance a drobne prieliacinky tak som ju uz kupil, je bez korozie. Na aute bol striekany byvalym majitelom Lp blatnik. Na naprave nic nebucha nic neklepe spojka bola menena cca pred 50000km ako aj sacie potrubie. Auto predavam s tazkym srdcom no potrebujem vacsie a za vyse 3 rokov co ho mam ma nikdy nesklamalo ani pri -27mrazoch.K autu su 2ks klucov a 1ks dialkovy od alarmu-viac som odbyvaleho majtela nedostal. Cena dohodou,
TK a EK platne do 10.5.2014 cize je cerstve. Viac foto mailom
http://auto.bazos.sk/inzerat/15432925/Corolla-E12.php

explorer
panic
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Januára 2010, 18:53
Bydlisko: Ružomberok

Re: Toyota Corolla E12

Príspevok od používateľa explorer » Streda, 30. Mája 2012, 15:06

predane poprosim vymazat

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných