Lexus IS300 2004 automat

autá na predaj, ...
K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Piatok, 28. Októbra 2011, 17:55

Takže ďalšia chuťovka na predaj...http://lexus-is-300.autobazar.eu/300-id2893482.html

kúpil som ho s drobnými chybami, ktoré som vyriešil, je oň patrične postarané. ako uvádzam aj v inzeráte - motor, podvozok, nápravy, brzdy, interiér aj exteriér je v super stave. je to plná výbava mimo hmloviek a navigačky. dávam ho za cenu, akú som ho kúpil + to, čo som do neho vrazil aby bol stav zodpovedajúci mojej predstave. ak vás zaujíma dôvod predaja, je jednoduchý - lexus gs300, ktorý teraz osedlávam :) nejak som si zvykol na limuzínu a radšej si nechám gs ako is aj keď is je väčšia chuťovka...
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa spider207 » Piatok, 28. Októbra 2011, 19:09

Čožeeee? No teda, ešte že som ho stihol vidieť naživo.. tak to asi máte s bráchom poriadne zvrhlé predstavy s tou GS300 lebo inak si ten predaj nemôžem vysvetliť.. aj keď, to GSko vyzeralo celkom slušne :) Hoď aj o ňom nejaké info ak bude čas.

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Utorok, 8. Novembra 2011, 08:22

záujem obrovský, takmer ako na tú supru na ND :lol:
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 8. Novembra 2011, 09:11

no jo... ved aj Mr.S cakal na predaj vyse pol roka... tazko sa predava... ja ani nepocitam, ze vobec niekedy predam... .Nepredaj, je to skvele auticko :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 8. Novembra 2011, 15:34

vieš, možno keby si ju dal za 6, tak to niekto aj zoberie.. ale predaj to za takú cenu.. :neutral:

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Utorok, 8. Novembra 2011, 18:00

no keby som ju dal za 6, tak ju dám za menej, než som ju vôbec kúpil :) ...viem, že cena je vysoká (teda pre slováka, taký nemec by tú cenu považoval ešte za nízku) no mám štastie, že autíčko nepotrebujem predať, takže cena aj keby niekto záujem mal, by sa nejak veľa od ponúkanej nelíšila...

gabo: no či predám alebo nie, nezávisí odo mňa, no ak nepredám, spravím ho na môj obraz a bude to výkendovka...len ma bude mrzieť, že za tie peniaze som mohol mať kľudne Supru...
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 8. Novembra 2011, 19:06

trošku podpichnem - asi viackrát :oops: :
1) myslim ze vies, ze na aute sa vacsinou zarobit neda a naozaj vacsinou predas za menej ako si kupil.. ;-) vynimkou su len nejake specialne kusky, 300ka do tejto kategorie spada (podla mna) len okrajovo, raritka je skôr ako ma teraz Gabo - IS300 s manualom (ale inak samozrejme uznavam, ze 6k je zalostne malo, to bol len tak "nastrel", ale si vsimni ze elvisova 200ka je za ubohych 4,5k a stale nic)
2) neviem co ta na nej tak rychlo preslo, vsak si z nej bol celkom nateseny a planoval si opravy/upravy na obraz svoj (naco potom zvody ak ide na predaj?).. mozno by bolo dobre ujasnit si co vlastne chces a az potom kupovat.. uznavam, ze niekedy sa clovek netrafi, ale predsalen, tu sa nebavime o 20€ ale o trosku inych sumach, takze clovek by mal asi dobre zvazit do coho pojde a do coho nie.. samozrejme to neplati ak ten dotycny nema problem s bubakmi :D

Inak vsetko je myslene v dobrom, nijako na Teba nechcem utocit, resp bol by som nerad keby to tak vyznelo. Len sa proste trosku pozastavujem nad tym kolobehom, ja keby som mal vrazit 5, 8, 10tis do auta tak si fest rozmyslim do coho tie bubaky pojdu a tiez budem pocitat s tym, ze v pripade predaja to na 99% predam za menej ako som kupil.. btw, cenu aj tak urcuje trh, ci je vysoka alebo nie sa dozvieme casom. Možno bude víkendovka táto IS300, možno Supra ;-)

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Utorok, 8. Novembra 2011, 20:48

no takto...prečo to auto predávam som písal...o tom sa viac vyjadrovať nebudem. a (bez urážky) neviem, či je ťažké pochopiť, že ak chcem výkendovku, tak by som mal radšej Supru, ako IS-ko...predsa len je to úplne iná kapusta. síce motorovo by boli rovnaké, ale asi sa nemusím vyjadrovať o ich imageovom rozdieli...a ISkom som vôbec netrafil vedľa, je to auto presne podľa mojej chuti, prakticky nemám žiaden dôvod ho predať, jednoducho ak sa predá, predá, ak nie, nie, už som tu o tom písal...a neboj, neberiem to ako útočenie, len ako inteligentnú výmenu názorov ;-)
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 8. Novembra 2011, 21:17

koniec tyzdna kludne planujte nejake stretko IS :-D ja budem len rad :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 9. Novembra 2011, 15:32

K7: nie, nie je, však ja by som si tiež vedel predstaviť nejakú víkendovku :) je to len na Tebe zvážiť si akú chceš víkendovku a prípadne či je túžba mať Supru väčšia ako predať ISko aj za nižšiu cenu.. záleží čo prevažuje, či víkendovka Supra alebo predaj ISka za "vyššiu" cenu (úvodzovky lebo je otázne či je vysoká alebo nie, proste za súčasnú cenu).. a som rád, že sa tu dá takto inteligentne podiskutovať ;-)
Gabriel: piatok frčím hore na sever, takže ak by bolo nejaké stretko, tak bohužial bez mojej účasti :(

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Štvrtok, 21. Júna 2012, 11:37

keby niekto chcel, je auto znova na predaj. stihol som ho už olepiť fóliou a sú aj nejaké veci na turbo doma, treba to len poskladať. takže kto chce celokarbónové IS300 Turbo TRD, ktoré behá za normálne peniaze (keďže má splyňovač), nech sa páči. robil som ho na svoj obraz, dal som do neho kus seba a nezávisle od všetkého vzhľadom na stav, ročník, výbavu, doplnky atď. myslím, že je cena patričná...ako som písal vyššie, nepotrebujem ho predať. a už to nie je žiadna výkendovka, na aute sa bežne behá, GS-ko má brat a keci o supre nie sú vôbec reálne, keďže potrebujem auto na denné behanie a na výkendovku nie sú peniaze

link: http://lexus-is-300.autobazar.eu/turbo- ... 73883.html

pre inšpiráciu:
Obrázok
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 21. Júna 2012, 20:06

no ty koky.. bolo Ti to treba? inak nie ze by som chcel rypat, ale moc tomu popisu nechapem - pises, ze Supra je mimo, na vikendovku nie su peniaze a potrebujes nieco normalne na denne jazdenie, ale toto vyuzivas denne co chapem, ze nieco stoji no zaroven nepotrebujes surne predat? sa mi to akosi bije vsetko dokopy, ale mozno som to len zle pochopil :) ale asi Ty vies najlepsie co potrebujes a ake mas moznosti, ja sa v tom asi len nevyznam..
som zvedavy ako bude predaj pokracovat, moj skromny odhad je, ze to budes asi dlho predavat (spomenme na elvisa a jeho seriovku, uz za 4,5k sa to niektorym zdalo vela).. cenu nekomentujem, to je vec ponuky a dopytu, ale ci to niekomu bude rezat takato uprava.. to je ten problem ked si robis auto na obraz svoj a potom sa rozhodnes predat - je otazne ci ma niekto rovnaky vkus ako ty.. preto stale tvrdim, ze origo je origo :)

Ale aj tak prajem uspesny predaj, bodaj by sa to dostalo do ruk niekomu, kto by tento performance tuning dokoncil.. ;-) Urcite je to jedinecna kara.

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Štvrtok, 21. Júna 2012, 20:27

ja zas verim, ze ju Denis dokonci :-) potom to bude jednoduchsie predat :-) oturbenu IS300 v okoli 1000km nepoznam.-.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Piatok, 22. Júna 2012, 11:43

spider: ak mám byť úprimný, tak chcem novšie IS alebo GS...nevravím, že toto nie je fajná daily car a ak sa nepredá, tak nemám problém jazdiť s ňou ďalej, ale ako daily car by som mal radšej novšie IS alebo GS...čo sa týka vkusu, zatiaľ som od nikoho nepočul, že táto úprava by bola škaredá, alebo by sa niekomu nepáčila. väčšinou ľudia reagujú na moje prekvapenie až príliš pozitívne. a či ho budem predávať dlho alebo či ho vôbec predám, je mi jedno. je to prakticky len skúška, ak sa predá, kúpim novší lexus a behám ďalej. a mimochodom denné behanie je vďaka splyňovaču a bezporuchovosti niekde na úrovni fábie čie felície, ak nie lepšie, takže to vôbec nie je o prevádzkových nákladoch ;)

gabo: mám kupca na dokončené auto, dokonca za sumu ešte vyššiu ako mám v inzeráte, ale ide práve o to, že nejak nemám kedy ho dokončiť. turbo build si vyžaduje minimálne mesiac roboty se vším všudy a žiaľ (alebo skôr naštastie) už som zamestnaný človek s kopou bočných aktivít a všetko proste nestíham. ale ak sa nepredá, tak na zimu ho odstavím, rozoberiem a postupne poskladám podľa toho, koľko bude na to času...
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Lexus IS300 2004 automat

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 22. Júna 2012, 12:34

rozumiem :-D ...ja by som za moje, az by bolo s turbom dal aj 13tis, lebo je v super stave a kondicii :-D az nato, ze mu to turbo chyba :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných