Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea Terra

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea Terra

Príspevok od používateľa Zmuro » Piatok, 21. Októbra 2011, 10:23

Moj liebling - prvé autíčko je na predaj... :-( Ťažko sa mi s ňou lúči, nakoľko je to jeden z posledných poctivých a spoľahlivých japoncov Made in Japan-žiadna Európa, či Turecko, ale na dvoch autách naraz jazdiť neviem...Trochu som síce zradil značku, ale ostal som pri japoncoch - v Honde, kúpil som kvôli rodine novšie a bezpečnejšie auto, a tak ju predávam. Zatiaľ na nej jazdím, aj keď je voľná už nejaký ten mesiac, lebo som sa ju chystal dať trošku dokopy, aby bola k svetu, nakoľko má pár šrámov na blatníkoch a dverách, len nejak to popri ročnom synovi nestíham. Možno niekomu nebudú tie šrámy až tak vadiť, alebo si to vie sám spraviť-ja som nezohnal na vrakáčoch nepoškodený blatnik, a dať strieknuť neorigoš nie je trvácne riešenie-o lícovaní ani nehovorím. Má najazdených reálne poctivých 141.000km, servisovaná prevažne v Toyote KE+PO - úplná servisná história a knižka, 1.majiteľ, nefajčiar - interiér vo veľmi zachovalom stave. Nikdy ma nenechala v štichu, nežerie ani deci oleja-celý život tam bola iba plná syntetika, všetko funguje ako hodinky - motoricky vo vynikajúcom stave. Je tam nová baterka Exide, a zrepasovaný bol alternátor, čiže ako nový, motor štartuje aj teraz pri -20'C absolútne bez problémov. STK je platné ešte jeden rok. Auto má dorobený zadný spoiler, ktorý mu dodal úplne iný look oproti základnej verzii. Zadný blatník trochu začala žrať hrdza-je nutné to sanovať - ak sa nepredá do jari, dám to spraviť. Aktuálne zimné obutie Bridgestone LM20 je takmer ako nové, letne Barumky Bravuris maju ešte tak 40% dezénu. Je to základná vybava Terra, takze žiadna elektrika, ani ABS, iba 1 airbag a posilňovač riadenia, ale na druhej strane sa tam nemá veľmi čo pokaziť. Všetky tlmiče boli menené cca pri 100.000km, za Kayaby Excel-G. Minulý rok som menil obidva klinové remene. V meste žerie do 9 litrov, mimo mesta sa dá jazdiť za 6, priemerná je niekde okolo 7,5 l/100km. Vyvolávacia cena je 2.000,-€ nakoľko to nie je žiadny pochybný bazár, ani auto s neznámym pôvodom, ale poctivé starané auto, ktoré ešte môže niekomu dlho dobre poslúziť. To je zatiaľ moja predstava - možno som prestrelil, ale som prístupný dohode pri serióznom zaujme - auto je k nahliadnutiu v KE, pripadné foto pošlem po dohovore cez PM mailom. Ak by ste vedeli o niekom, kto zháňa niečo spoľahlivé za rozumný peniaz, dajte prosím vedieť. Ja viem že dnes sa dobrý stav nenosí-každého zaujíma iba cena, ale neverím, že sa nenájde niekto, kto to dokáže oceniť. Potom je už celý trh z jazdenkami úplne naruby...Môj nový bicykel stál 1.000,-€ - tak myslím, že auto je predsa len o trošku zložitejší stroj, aby zaň niekto dal aspoň ako-tak reálnejšiu cenu. Určite sa dohodneme.
Naposledy upravil/-a Zmuro v Utorok, 7. Februára 2012, 14:40, upravené celkom 1 krát.
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E11 liftback strieborna, r.v.1998 linea terra

Príspevok od používateľa Zmuro » Sobota, 19. Novembra 2011, 00:28

Uprava ceny na 1800 euri, niekto zaujem?
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Zmuro » Utorok, 7. Februára 2012, 14:53

Nová cena 1.700,- €, nikto záujem? Prečo chcú všetci len tie nepraktické trojdverové hatchbacky?! Opakujem sa, ale ak by ste vedeli o niekom, kto zháňa niečo spoľahlivé za rozumný peniaz, dajte mi/mu prosím vedieť. Ja viem že dnes sa dobrý stav nenosí-každého zaujíma iba cena, ale neverím, že sa nenájde niekto, kto to dokáže oceniť. Potom je už celý trh z jazdenkami úplne naruby...Ja by som nejakú zasmradenú haraburdu ako jazdenku určite nechcel... Môj nový bicykel stál cez 1.000,-€ tak myslím, že auto je predsa len o trošku zložitejší stroj, aby zaň niekto dal aspoň ako-tak reálnejšiu cenu. Určite sa dohodneme...
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Srandista » Utorok, 7. Februára 2012, 15:11

Zmuro napísal:Prečo chcú všetci len tie nepraktické trojdverové hatchbacky?!
Za seba mozem povedat, ze ja som chcel ten neprakticky trojdverovy hatchback, lebo je ovela krajsi ako liftback... Ten liftback mi pride fakt hrozne skaredy...
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Zmuro » Utorok, 7. Februára 2012, 15:40

Srandista napísal: Za seba mozem povedat, ze ja som chcel ten neprakticky trojdverovy hatchback, lebo je ovela krajsi ako liftback... Ten liftback mi pride fakt hrozne skaredy...
Pri verzii bez spojleru súhlas, to auto vyzerá bez neho fakt ako nedorobené, ale so spojlerom sa už naň dá pozrieť aj zozadu, či z profilu - je to o niečom inom...ja viem že trojdverák láka hlavne mladších na lacný tuzing, či slušivý tuning, čo by staré WRC TTE auto...v každom prípade - ako sa hovorí proti gustu žiadny dišputát...koľko ľudí, toľko názorov. Celkovo podľa mňa škuľavá E11ka krásy až tak veľa nepobrala, ale je to dobré autíčko.
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Vigora100g
panic
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Utorok, 12. Októbra 2010, 19:16

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Vigora100g » Štvrtok, 9. Februára 2012, 21:21

Servus,

kde je mozne vidiet to auto v KE?
Corolla E11 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Zmuro » Streda, 15. Februára 2012, 19:49

Cez pracovne dni parkuje na Trnavskej ulici v KE. Inak na nom este sem-tam beham po meste. Keby daco tak sa ozvi. Na bazosi mam kontakt pri inzerate.
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Používateľov profilový obrázok
Zmuro
panic
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Streda, 9. Marca 2005, 01:50
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E11 liftback strieborná,1332cm3 r.v.1998 linea T

Príspevok od používateľa Zmuro » Streda, 6. Júna 2012, 19:48

Predane, endlich, fertig - schluss.
ex: Toyota Corolla E11 Liftback '98 1.4 63kw Linea Terra, Silver colour, spoiler edition, 141.000km
Honda Insight Elegance Hybrid; r.v. 2009; 1.3 IMA 65kW+10kW elektromotor; CVT prevodovka; Made in Japan
Don't tell me, that cars don't have a soul...

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných