Corolla E10 - predana

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Corolla E10 - predana

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 6. Júla 2010, 20:46

Zdravim, tak som a z rodinnych dovodov rozhodol predat svoju krasku. Ak by niekto mal zaujem, toto je ona:

http://toyota-corolla.autobazar.eu/13-x ... 93792.html
Naposledy upravil/-a kuki v Sobota, 18. Decembra 2010, 21:24, upravené celkom 5 krát.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Francek
panic
Príspevky: 128
Dátum registrácie: Utorok, 23. Júna 2009, 22:47
Bydlisko: Spišská Nová Ves / BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa Francek » Streda, 7. Júla 2010, 00:46

Prestrelena cena ;-)

Používateľov profilový obrázok
Compact E10
panic
Príspevky: 82
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Marca 2010, 17:26

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa Compact E10 » Streda, 7. Júla 2010, 02:26

Fakt je to moc.
Toyota Corolla E10 4E-FE 16V, 55kW

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa grexos » Streda, 7. Júla 2010, 07:04

za 90 som kupil svokre od sokola pred 2,5 rokom. ber to tak ze radio a tie kolesa nikto chciet nemusi :)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 7. Júla 2010, 08:24

Celkom pekná, ale ako hororia chalani...cena je ustrelená...navyše je bez klímy a airbagov, takže socka. Reálne ju predáš tak za polovicu (optimistická varianta), tak si radšej rozmysli, či ju má cenu predávať ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuro » Streda, 7. Júla 2010, 08:30

heh... tak my mame na predaj presne taku cervenu, ale:
Stav km 174000
doteraz ziadna porucha, alebo mimoriadna udalost, vsetko slape ako ma, akurat pravy zadny blatnik ako je uchytenie naraznika je prehrdzaveny (diera)-choroba koroliek inak stav ako ked som ho kupoval elektrony Kosei 15", gumy letne Toyo proxes 195/55 tak na dve sezony + zimne Matador MP 59 ten isty rozmer kupovane v decembri ak by bol zaujem pribalim aj 14" plechy letne+zimne.
Strucny servisny prehlad:
2010: menene tycky stabilizatora (yamamoto)+geometria
2009: vymeneny hlavny rozvod motora
2008: vymena tlmicov (Kayaba excel G), znizene pruziny (Weitec), vymena
predne brzdy (kotuce + oblozenie), priamy kit sania vzduchu
olej meneny pravidelne po 10 tis. km, teraz je tam Castrol 10W 40,
spotreba je cca 7.2 litra ale to som sa neflakal.
Je tam radio Kenwood s USB na prednom paneli + vymenene repro, vpredu Pioneer, vzadu Kenwood
STK a emisna platna do 2011, fotoz budu, ale zbytocne... je to cukrik

a teraz pozor: 1.800€
Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 7. Júla 2010, 08:44

Nemyslim si, ze ta cena je prestrelena. Je tam kopa uprav a ako vidno z fotiek, stav auta je vynikajuci. To "autoradio" je v skutocnosti 800 Mhz pocitac s Wifi, Bluetoothom, USB, 16GB SD kartou na filmy a MP3, ktory robi nespocetne vela funkcii. To proste treba vidiet. Auto je trvalo monitorovane cez GPS/GSM, da sa SMSkou zistovat jeho stav a posle SMS ked zaznamena otras, zaberie alarm, alebo niekto otvori dvere ci nastartuje... Navyse su tam 6x repro Hertz + 28cm Subwoofer + spickovy zosilovac Hertz H535. Len cele toto s prislusenstvom stalo 50000Sk. Dajte j tomu dve sady elektronov aj s gumami a nedavno meneny podvozok a dorobeny spoiler a dostanete predajnu cenu. Cele auto je potom uz len bonus zadarmo. Ano, je bez airbagov a klimy, ale mam ho 14 rokov. Asi na nom nieco bude, ked ho predavam az teraz. A aj teraz to robim nerad. Ale tazko toto pochopit niekomu, kto s nim nezije denno denne a nezazil... chapem.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 7. Júla 2010, 08:47

kuki, toto je tvoje prve auto co predavas? z tvojich riadkou si myslim, ze ano... tak az ich predas aspon 3-4 zistis, ako to tuna chodi.
-disky pneu nezajem
-radio nezajem
-repraky nezajem
- ze si do toho vrazil vela prachov nezajem

ale prajem vela stastia s predajom
PS: hudbu vyber a pusti dole aspon 1000, aby bola realna sanca to predat.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa stefan-celica » Streda, 7. Júla 2010, 09:03

kuki napísal:Nemyslim si, ze ta cena je prestrelena. Je tam kopa uprav a ako vidno z fotiek, stav auta je vynikajuci. To "autoradio" je v skutocnosti 800 Mhz pocitac s Wifi, Bluetoothom, USB, 16GB SD kartou na filmy a MP3, ktory robi nespocetne vela funkcii. To proste treba vidiet. Auto je trvalo monitorovane cez GPS/GSM, da sa SMSkou zistovat jeho stav a posle SMS ked zaznamena otras, zaberie alarm, alebo niekto otvori dvere ci nastartuje... Navyse su tam 6x repro Hertz + 28cm Subwoofer + spickovy zosilovac Hertz H535. Len cele toto s prislusenstvom stalo 50000Sk. Dajte j tomu dve sady elektronov aj s gumami a nedavno meneny podvozok a dorobeny spoiler a dostanete predajnu cenu. Cele auto je potom uz len bonus zadarmo. Ano, je bez airbagov a klimy, ale mam ho 14 rokov. Asi na nom nieco bude, ked ho predavam az teraz. A aj teraz to robim nerad. Ale tazko toto pochopit niekomu, kto s nim nezije denno denne a nezazil... chapem.

Mal by si vediet jednu vec, tu na toyotackom fore by boli asi najradsej keby boli toyotky v bazaroch zadarmo.

Moja je napriklad velka tazka svina a tiez nema cenu, ked pojdem do ineho auta asi ju darujem romskym spoluobcanom nech ju odvezu do srotu... sorry za Offtopic.

viem ako to chodi s autami predal som ich uz 5.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 7. Júla 2010, 09:06

Kuki....viem, čo je to predávať srdcovku...už som to spomínal, že keď išla moja Karolína I do sveta, tak mangelína pri jej odchode plakala v okne a ja som sa po garáži tmolil jak zbitý pes, ale realita je proste taká...konieckoncov pre kupujúceho je to "len" auto :roll:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 7. Júla 2010, 09:17

Hej, je to prve auto, co predavam a jedine, ktore som kedy mal. A je to desna srdcovka, vsetko som tam piplal... je tam strasna kopa vylepseni, desiatky hodin prace... este aj potahy su site namieru z latky z potahov, co sa davaju do mercedesov... S predajom sa neponahlam, vymontovavat nieco alebo predavat po castiach nemienim - bola by to skoda pokazit. Ten zabavno - zabezpecovaco - informacny system, co tam je, je proste parada a dobre audio k tomu patri. navyse, jedno autoradio Sony a 4 repraky k nemu mi uz dlho trcia v skrini a nikto ich nechce. Ludia sa za mnou este aj dnes otacaju, ked idem okolo, a ked ti, ktorych veziem, vidia, ako sa z pristrojovky vysunie monitor a mozu si tam bruzdat po nete, alebo pustit film... Zaskoci to ludi 2x tak, ako by ich to zaskocilo v modernom drahom aute. V 14 rocnej toyotke to jednoducho necakaju. Uvidim, ci to niekto bude vediet ocenit. Ale aj sam uznam, ze kym to clovek nema denno denne k dispozicii a nezvykne si na to, nedokaze pochopit, ake je tazke potom byt bez toho.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 7. Júla 2010, 09:43

kuki napísal:HAle aj sam uznam, ze kym to clovek nema denno denne k dispozicii a nezvykne si na to, nedokaze pochopit, ake je tazke potom byt bez toho.
dobre hovoris.. nie kazdy si potrpi na tieto veci a ja osobne radsej ozeliem super audio za 30tis a namiesto toho by som tam radsej videl klimu.. a tiez ma zaraza jedna vec ako tak citam inzeraty (nie len tu na fore, myslim vseobecne) - majitel ked predava nejaky cukor tak si mysli, ze jeho auto je to naj naj naj a kazdy oceni vsetky tie jeho individualne upravy/veci..
z mojho pohladu (leby som pol kupujuci) - ozelel by som radio (je to individualna vec, mne sa tam nehodi a radsej by som dal svoje s parametrami ake mne vyhovuju), takisto audio aparatura, kolesa su tiez indivindi (niekto radsej na plechoch a nizsiu cenu, tieto tiez nemusia byt kazdemu po chuti) atd.. a keby sa to dalo prec a bola by cena tak 2000-2500€ tak by sa nad takouto ponukou dalo uvazovat.. a tiez ako pises, to auto ma uz svoj vek a ludi zaujima cena, ktora je AZ na prvom mieste..
neber to v zlom, ale za 3500 je to nepredajne lebo pochybujem, ze sa najde niekto kto oceni vsetky tieto tvoje INDIVIDUALNE upravy.. 100 ludi = 100 chuti, na to nezabudaj..
inak rollka pekna, prajem nech sa preda ;-)

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 7. Júla 2010, 10:02

stefan-celica napísal:

Mal by si vediet jednu vec, tu na toyotackom fore by boli asi najradsej keby boli toyotky v bazaroch zadarmo.

Moja je napriklad velka tazka svina a tiez nema cenu, ked pojdem do ineho auta asi ju darujem romskym spoluobcanom nech ju odvezu do srotu... sorry za Offtopic.

viem ako to chodi s autami predal som ich uz 5.
Myslím, že preháňaš ;-)

Kuki: Každopádne je zbytočné o tom polemizovať....buď sa predá, alebo nepredá a myslím, že každý tu na fóre len uvíta, keď ju predáš dobre a nový majiteľ bude vyškerený jak konzerva ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa vitelo1 » Streda, 7. Júla 2010, 10:18

kuki napísal:Nemyslim si, ze ta cena je prestrelena. Je tam kopa uprav a ako vidno z fotiek, stav auta je vynikajuci. To "autoradio" je v skutocnosti 800 Mhz pocitac s Wifi, Bluetoothom, USB, 16GB SD kartou na filmy a MP3, ktory robi nespocetne vela funkcii. To proste treba vidiet. Auto je trvalo monitorovane cez GPS/GSM, da sa SMSkou zistovat jeho stav a posle SMS ked zaznamena otras, zaberie alarm, alebo niekto otvori dvere ci nastartuje... Navyse su tam 6x repro Hertz + 28cm Subwoofer + spickovy zosilovac Hertz H535. Len cele toto s prislusenstvom stalo 50000Sk. Dajte j tomu dve sady elektronov aj s gumami a nedavno meneny podvozok a dorobeny spoiler a dostanete predajnu cenu. Cele auto je potom uz len bonus zadarmo. Ano, je bez airbagov a klimy, ale mam ho 14 rokov. Asi na nom nieco bude, ked ho predavam az teraz. A aj teraz to robim nerad. Ale tazko toto pochopit niekomu, kto s nim nezije denno denne a nezazil... chapem.
...pekná úvaha len si kuki musíš rozmysleť čo vlastne predávaš, ak som dobre pochopil tak auto a 99 % ľudí by toľko neinvestovalo do elektroniky ani pri kúpe nového auta, bohužiaľ, keď je niečoho prebytok na trhu za dobré ceny (myslím nové) tak to vždy tak skončí :(

P.S. predaj "ojazdenej" elektroniky je na tom ešte horšie ako predaj aut, ceny sú smiešne a je to spotrebný tovar, ktorý sa po určitom čase zahadzuje do kontajnera
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 7. Júla 2010, 13:16

hej v istom zmysle som asi streleny. Paci sa mi, ze mam 14 rocne auto a ludom sa naramne paci zvonka aj zvnutra. A co sa tej ojazdenej elektroniky tyka - ano je to tak. Ak clovek predava radio Sony, ktorych je na svete milion. Ale kto ma nieco take ako mam ja vo svojom aute? Hoci aj v aute za 30000 Eur? Je to dost komplexny a aj v dnesnej dobe nevidany system... Ale to je jedno, vdaka reakciam stale viac chapem, ze nikto len z pozretia fotky nepochopi, co to tam vlastne je namontovane a kolko veci z toho by vlastne vyuzil. Skoda. Uvidime, ake budu dalsie ohlasy. Za par supov ho ale urcite nepredam, nech je akakolvek zla situacia na trhu s autami. To auto je aj na parkovisku v rade inych aut napadne pekne. Hovorili mi to uz viaceri. A dokonca sa viac krat stalo, ze mi niekto nechal listok so svojim telefonom za stieracom, ze chce auto kupit. Skoda, ze vtedy nebolo na predaj...
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných