Toyoty v autobazaroch

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa stenky » Sobota, 4. Decembra 2010, 19:09

oh dio!
a ta cena :cry: me want

http://otomoto.pl/toyota-celica-turbo-4 ... 38764.html

este vidiet ynteryer a zacnem setrit koruny :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa teer7 » Sobota, 4. Decembra 2010, 20:00

Ado napísal:
Rasťo napísal:ja by som dal od toho auta okamzite ruky preč.
prečo?
rasto, tiez by som chcel vediet, preco ruky prec. povest predajcu je sice tragicka, ale auto nemusi byt zle. alebo vis o nom nieco viac, pre co by si ho neodporucal?
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

pisc
začiatočník
Príspevky: 183
Dátum registrácie: Streda, 21. Novembra 2007, 17:01

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa pisc » Sobota, 4. Decembra 2010, 20:36

teer7 napísal: rasto, tiez by som chcel vediet, preco ruky prec. povest predajcu je sice tragicka, ale auto nemusi byt zle. alebo vis o nom nieco viac, pre co by si ho neodporucal?
tusim som raz bol v ackach pozriet tento vystavny kus, prave ho mali na "cintorine" lebo malo odidenu prevodovku.

a ak mozem otazku, preco mas pocit, ze prave tento kus by mal byt lepsi ako vsetky ostatne v ackach....
ACA30-1AZFE-2006
EE111-4EFE-1998
EE101-4EFE-1996 ex
EE111-4EFE-1998 ex

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa teer7 » Nedeľa, 5. Decembra 2010, 10:19

pisc napísal:
teer7 napísal: rasto, tiez by som chcel vediet, preco ruky prec. povest predajcu je sice tragicka, ale auto nemusi byt zle. alebo vis o nom nieco viac, pre co by si ho neodporucal?
tusim som raz bol v ackach pozriet tento vystavny kus, prave ho mali na "cintorine" lebo malo odidenu prevodovku.

a ak mozem otazku, preco mas pocit, ze prave tento kus by mal byt lepsi ako vsetky ostatne v ackach....
nemam pocit, ze prave tato by mala byt lepsia ako ine. mal som o to auto zaujem, lebo je s automatom. preto som sa pytal, ci o nom nevie niekto viac, tak dik za info o odidenej prevodovke. info v ackach bolo totiz trochu vagne, len odpapagajcili to, co bolo uvedene v inzerate, preto som ho dal cez toy servisny soft detailnejsie preklepnut podla VIN, zajtra by mohol byt vysledok. nemyslim si, ze tam maju len zle auta, urcite sa najde aj par zaujimavych kusov... povest predajcu, to je uplne ina kapitola...
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa eman22 » Pondelok, 6. Decembra 2010, 21:20

poznate niekto tuto korolku? Ma vobec sa nou zaoberat?

http://toyota-corolla.autobazar.eu/16-g ... 37363.html
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa Avensis » Pondelok, 6. Decembra 2010, 21:30

eman22 napísal:poznate niekto tuto korolku? Ma vobec sa nou zaoberat?

http://toyota-corolla.autobazar.eu/16-g ... 37363.html
Je to C3rno-va ak dobre viem :arrow: http://toyotateam.sk/forum/viewtopic.php?f=19&t=5560
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Decembra 2010, 22:33

byvala fajryho :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 7. Decembra 2010, 13:32

Gabo nie moja, veru nie moja. Moju byvalu ma Ondrik v PB :))

Toto je od Lubosa z RK - ked ju terajsi majitel kupoval bola v super stave. Videl som ju stavat pri business centrach na Galvaniho - chalanisko pravdepodobne robi v HP :D Vyzerala na prvypohlad super, udrziavana, ... Ako jazdi, aky ma motor a ostatne neviem. Treba vyskusat, povozit sa ...
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 7. Decembra 2010, 13:52

ups :-), nezdalo sa mi to kridlo...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

C3rn0
začiatočník
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Utorok, 20. Marca 2007, 09:30
Bydlisko: 90%BA - 10%Spisska Nova Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa C3rn0 » Utorok, 7. Decembra 2010, 20:48

fajry napísal:Gabo nie moja, veru nie moja. Moju byvalu ma Ondrik v PB :))

Toto je od Lubosa z RK - ked ju terajsi majitel kupoval bola v super stave. Videl som ju stavat pri business centrach na Galvaniho - chalanisko pravdepodobne robi v HP :D Vyzerala na prvypohlad super, udrziavana, ... Ako jazdi, aky ma motor a ostatne neviem. Treba vyskusat, povozit sa ...
Ano, HP je pracovisko moje a to ma vybavilo aj Opelovskym 6valcom s firemnymi tekutinami do nadrze all-inclusive :). Preto predavam. Do tohto piatku, ak sa nic nezmeni.

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa vitelo1 » Streda, 8. Decembra 2010, 10:35

eman22 napísal:poznate niekto tuto korolku? Ma vobec sa nou zaoberat?

http://toyota-corolla.autobazar.eu/16-g ... 37363.html
bol som ju pozrieť, len krátka zbežná obhliadka - výsledok je, že treba do nej investovať, má na tachometri cca 160 000 km a vyzerá to takto (holé fakty bez komentára):
- zdá sa, že "žere" olej - od výmeny oleja ubehnuté cca 8000 km a chýbalo asi liter oleja
- spodná predná časť motora na ľavej strane bola "mokrá" niečo tam vytekalo, ťažko odhadnúť čo,
- akumulátor "vykvitnutý" (dosť hrubá vrstva vykryštalizovaného elektrolytu) a všetko okolo zastriekané od elektrolytu,
- rozvody boli robené pri 87 500 km ?? (podľa samolepky nalepenej na kryte), asi by ich bolo treba čím skôr urobiť pre pokoj v duši,
- zadné brzdy majú už tiež svoje za sebou, zatiaľ neboli robené
- zlomený predný spojler /asi obrubník),
- koberec pod plynovým pedálom roztrhaný až na plech,
- dva kľúče, chýba jeden kľúč a diaľkové ovládanie od centrálu,
to je zatiaľ moja info, možno to niekomu pomôže pri ďalšom rozhodovaní, pre mňa je to zatiaľ veľká dilema kam až sa oplatí ísť s "cenou" za 12 ročné auto
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa Rasťo » Streda, 8. Decembra 2010, 12:20

No...bol som pri nej od momentu jej dovozu z DE až po deň kedy ju Ľuboš predal, takže do toho momentu viem celkom dobre zreferovať.
vitelo1 napísal:- zdá sa, že "žere" olej - od výmeny oleja ubehnuté cca 8000 km a chýbalo asi liter oleja
Je pravda že Ľuboš na nej nestihol nalietať ani jednu výmenu oleja, ale pri predaji olej nežrala.
vitelo1 napísal:- spodná predná časť motora na ľavej strane bola "mokrá" niečo tam vytekalo, ťažko odhadnúť čo,
12 rokov je 12 rokov - asi povolil nejaký semering alebo úpon niektorej hadice - na našich cestách sa ani nedivím. Navyše ak by si sa pozrel na motory iných E11, tak by si asi veľmi krútil hlavou odkiaľ všade vie z motora čo vytekať...a beztak sú to stále jedny z najspoľahlivejších aut.
vitelo1 napísal:- akumulátor "vykvitnutý" (dosť hrubá vrstva vykryštalizovaného elektrolytu) a všetko okolo zastriekané od elektrolytu,
Baterku si hádam budúci majiteľ vie vymeniť, nie? - myslím že je to normálna vec. Ak čakáš že Ti baterka vydrží nejakých 10 rokov, si na riadnom omyle.
vitelo1 napísal:- rozvody boli robené pri 87 500 km ?? (podľa samolepky nalepenej na kryte), asi by ich bolo treba čím skôr urobiť pre pokoj v duši,
Auto bolo predané pri približne takomto údaji na tachu:
Obrázok
vitelo1 napísal:- zadné brzdy majú už tiež svoje za sebou, zatiaľ neboli robené
Ľubošovi keď som volal, tak mi povedať nevedel - predsa mu odvtedy prešli rukami desiatky aut, ale na 100% boli menené zadné tlmiče a brzdy boli plne funkčné - však v dokumentácií je výsledok STK po dovoze - si môžeš overiť v akom boli a sú stave.
vitelo1 napísal:- zlomený predný spojler /asi obrubník),
Hold keď si niekto nedáva pozor - pôvodne to vypadalo takto:
Obrázok Obrázok
vitelo1 napísal:- koberec pod plynovým pedálom roztrhaný až na plech,
no to je reál nedostatok - vlastnila to hold panička, čo rada nosila štekle - tak nič nenarobíš...
vitelo1 napísal:- dva kľúče, chýba jeden kľúč a diaľkové ovládanie od centrálu,
Odpoveď Ľuboša - "tak toto si nespomeniem ani keď ma zabiješ, ale bolo tam jedno samostatné diaľkové"
EDIT:
Dovetok Ľuboša na ktorý som zabudol:
"Bola to najkrajšia a najzachovalejšia E11-tka akú som mal kedy v rukách. Čistý cukrík."
Dodám len že Ľuboša poznám od 2007-meho a len odvtedy viem narátať aj s fotkami 4 E11-tky a všetky boli fakt pekné. Táto sa mi popravde páčila najviac - predsa len TTE je TTE...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

C3rn0
začiatočník
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Utorok, 20. Marca 2007, 09:30
Bydlisko: 90%BA - 10%Spisska Nova Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa C3rn0 » Streda, 8. Decembra 2010, 14:12

Rasti, krasne napisane. Vitelo, taktiez vdaka za sumar tvojho pozorovania.
-
Akokolvek, predavam JAZDENE auto o ktore bolo dobre starane. Lak je podobnom stave ako pri kupe, par skrabancov zo zivota v meste. Ked si vsimnete foto, ktore tu dal Rasto, tak je na nom hmlovka uz prasknuta. Priblizne na tejto strane v zime ani neviem kedy a ako praskol (NIE JE ZLOMENY !!!) naraznik. Ak to niekto da dole a nanovo naprelakuje... . Ci bol prasknuty aj predtym, netusim.
Interier je podla mojho nazoru az na drobnosti k svojmu veku uplne exceletny. Sedacky nevysedene, ciste, minimalne znaky pouzivania. Su k nemu gumene rohoze, ku kupe textilnych, ktory do auta patria, som sa nedostal. Motorovy priestor som schvalne nedrhol, pre man je skor cenne ak je v normalnom stave ako vydrhnuty k nespoznaniu naopak. Ad. baterka, nuz, asi som dolial trosku viac vody ako by sa patrilo. Ale imho nic strasne :)
-
A ku kupe auta. Myslim ze na tomto aute si treba hlavne zajazdit, ci tvrdost podvozku je akceptovatelna. Ostatok k veku viac ako primerane a nic nebolo zanedbane. Pohlad, ze mam ja preventivne menit nieco este skor, ako by to predpisal vyrobca odmietam . Auto ma uplne cerstvu STK + EK.

Po weekende mi bude luto, uvidim v koho rukach nakoniec skonci. Pre mna rozhodne najkrajsia E11tka. Ked je vyumyvana, neviem sa za nou prestat otacat. A ten podvozok... .Skoda len, ze financne nie som az tak za vodou aby som si mohol dovolit ju nechat a motoricky ju dostat na uroven, aku si zasluzi (swap).

EDIT:
Ad."Zere olej". Po zimnom nastartovani a kratkom (cca 2 minutovom) behu sme skontrolovali hladinu oleja. Bola cca 3-4mm nad minimom. Auto bolo na miernom kopceku, ci stieklo vsetko, kedy sme ho kontrolvali atd ani sam presne netusim. Ci chyba liter, ozaj neviem :). Ci je to za cca 9000km vela ?Nehodnotim.
Naposledy upravil/-a C3rn0 v Streda, 8. Decembra 2010, 14:26, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 8. Decembra 2010, 14:19

vitelo1 napísal:
eman22 napísal:- zdá sa, že "žere" olej - od výmeny oleja ubehnuté cca 8000 km a chýbalo asi liter oleja
Tá spotreba oleja sa mi vôbec nezdá byť vysoká....cca liter na cca 10tisíc km je v pohode....záleží aj od podmienok, za akých auto jazdilo...krátke štreky, studené štarty a tak podobne ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyoty v autobazaroch

Príspevok od používateľa Avensis » Streda, 8. Decembra 2010, 18:54

Ak sa smiem pripojiť do debaty tak tá spotreba oleja môže byť zapríčinená aj tvrdými gumičkami okolo driekov ventilov, zvykne sa stať že keď dlho postojí tka vytvrdnú ;-) To by bola ešte tá lepšia forma.
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných