Corolla E10 - predana

autá na predaj, ...
Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 7. Júla 2010, 14:44

paci sa mi, ze sa vies pozriet na vec aj z druhej strany.. ak naozaj trvas na tom, ze to chces predat takto komplet tak ako je, tak to bude asi naozaj problem a urcite to nebude zalezitost tyzdna ani dvoch.. to by sa musel najst rovnaky "sialenec" (v dobrom) ako Ty, co bude mimoriadne tazke.. vacsinu ludi bude zaujimat cena a ta je za e10ku jednoducho privelka az nerealna.. tie veci co si do toho dal ti 99,9% ludi neoceni a v takomto aute ich ani potrebovat nebude, budu to mat mozno ako druhe auto resp tieto e10ky sa nekupuju kvoli vybave, komfortu a drahej audio/video aparature.. ale je mi jasne, ze samostatne by si to audio a pod veci asi dost tazko predaval, takze chapem tvoj pristup..
este raz, vela stastia pri predaji ;-)

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 7. Júla 2010, 17:18

spider207 napísal:paci sa mi, ze sa vies pozriet na vec aj z druhej strany.. ak naozaj trvas na tom, ze to chces predat takto komplet tak ako je, tak to bude asi naozaj problem a urcite to nebude zalezitost tyzdna ani dvoch.. to by sa musel najst rovnaky "sialenec" (v dobrom) ako Ty, co bude mimoriadne tazke.. vacsinu ludi bude zaujimat cena a ta je za e10ku jednoducho privelka az nerealna.. tie veci co si do toho dal ti 99,9% ludi neoceni a v takomto aute ich ani potrebovat nebude, budu to mat mozno ako druhe auto resp tieto e10ky sa nekupuju kvoli vybave, komfortu a drahej audio/video aparature.. ale je mi jasne, ze samostatne by si to audio a pod veci asi dost tazko predaval, takze chapem tvoj pristup..
este raz, vela stastia pri predaji ;-)
Dakujem za kladnu reakciu. Budem ho kludne predavat aj mesiace a ak to nepojde, dostane ho zena na "dojazdenie" :-)
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
hanz
začiatočník
Príspevky: 254
Dátum registrácie: Štvrtok, 14. Októbra 2004, 09:47
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa hanz » Štvrtok, 8. Júla 2010, 10:08

auto vyzera krasne, ale ta cena je naozaj hodne vysoka, ako tu uz niekto povedal, skus sa vzit do koze kupujuceho, zvlast ked prechadza inzeraty a tvoja ponuka je jadna z tych najvyssich, vtedy si ten inzerat clovek ani neotvori.

ja som pred 3 rokmi predaval moju e10 za 70000 sk kratko po tom co som do toho auta nasypal na opravach skoro 35000 sk. Ten fakt nikoho nezaujimal, rovnako ako to ze sa mi s tym autom tazko lucilo a naozaj bolo vo velmi dobrom stave. Rovnake to bolo aj tento rok ked som predaval e12 kupcovi bolo jedno ci je k tomu autu nejake prislusenstvo alebo nie, viac ochotny dat proste nebol. Auto treba pocas prevadzky jednoducho udrziavat v dobrej kondicii ale akakolvek investicia navyse su stratene peniaze, ktore ti nikto nikdy nevrati.

Ak ti ten predaj neponahla, tak si corollu este uzi, daj na nej este 100000 km potom z nej vyber veci a predaj ju za 1000 eur. Ak ju ale predat chces neviditelna ruka trhu ti ukaze smer :)
avensis T25 2AD-FTV
ex corolla E12 1CD-FTV
ex corolla E10 4E-FE

kulybaly
panic
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Mája 2010, 21:40

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kulybaly » Piatok, 9. Júla 2010, 07:01

kuro napísal:heh... tak my mame na predaj presne taku cervenu, ale:
Stav km 174000
doteraz ziadna porucha, alebo mimoriadna udalost, vsetko slape ako ma, akurat pravy zadny blatnik ako je uchytenie naraznika je prehrdzaveny (diera)-choroba koroliek inak stav ako ked som ho kupoval elektrony Kosei 15", gumy letne Toyo proxes 195/55 tak na dve sezony + zimne Matador MP 59 ten isty rozmer kupovane v decembri ak by bol zaujem pribalim aj 14" plechy letne+zimne.
Strucny servisny prehlad:
2010: menene tycky stabilizatora (yamamoto)+geometria
2009: vymeneny hlavny rozvod motora
2008: vymena tlmicov (Kayaba excel G), znizene pruziny (Weitec), vymena
predne brzdy (kotuce + oblozenie), priamy kit sania vzduchu
olej meneny pravidelne po 10 tis. km, teraz je tam Castrol 10W 40,
spotreba je cca 7.2 litra ale to som sa neflakal.
Je tam radio Kenwood s USB na prednom paneli + vymenene repro, vpredu Pioneer, vzadu Kenwood
STK a emisna platna do 2011, fotoz budu, ale zbytocne... je to cukrik

a teraz pozor: 1.800€

kuro hod sem prosim ta nejake fotky .....ja hladam nejaku corolku, mozno by som mal zaujem

mirecba
panic
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Streda, 18. Marca 2009, 08:19
Bydlisko: BA DD

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa mirecba » Pondelok, 19. Júla 2010, 22:50

nadherna ale €€€... radsej si ju nechaj a zena na nej bude jazdit dalsich 10 rokov :)
Toyota Celica 1991 2.0GTi 115kw

ex Karolinka - Toyota Corolla 1996 1,3 16v EFI 55kw

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna

Príspevok od používateľa kuki » Streda, 22. Septembra 2010, 17:23

Tak sa po dlhej dobe hlasim znova. Nebudem rozpisovat co sa medzicasom udialo, staci zaver - na aute je dramaticky znizena cena. Ak niekto ma zaujem, ponuka trva
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa kuki » Utorok, 5. Októbra 2010, 12:02

:arrow:
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
ivo_PN
panic
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Pondelok, 11. Januára 2010, 13:43
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa ivo_PN » Štvrtok, 21. Októbra 2010, 01:20

Pozeram na ten tvoj inzerat. Auto vyzera celkom OK hlavne z vonka. AL e ked som videl co si spravil s pedalmi, radiacou pakou a volant jaky je zosuchany tak ma to odradilo...
Fakt. Neber to ze ta kritizujem vobec nie, ale asi tieto fotky nebudia dobry dojem v cloveku- potencionalnom kupujucom. co myslis?
Toyota corolla E9, hatchback, 1,3 12V karburator, r.v91 strieborna metla

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 21. Októbra 2010, 08:07

ivo_PN napísal:Pozeram na ten tvoj inzerat. Auto vyzera celkom OK hlavne z vonka. AL e ked som videl co si spravil s pedalmi, radiacou pakou a volant jaky je zosuchany tak ma to odradilo...
Fakt. Neber to ze ta kritizujem vobec nie, ale asi tieto fotky nebudia dobry dojem v cloveku- potencionalnom kupujucom. co myslis?
Radsej dam realne fotky, ako niekoho sklamat potom. Pedale aj paku ako aj ine menene veci mam odlozene, neni nic lahsie ako ich dat spat. Volant mrzi aj mna, praca to bola dobra, ale matros otrasny. Teraz uz som vsak mudrejsi a viem odporucit pani, ktora to za 50Eur cele prerobi z prvotriednej koze... A celkovo, ak by som mal riadne zniceny motor, alebo hrdzavy podvozok, alebo znicene brzdy ci podobne veci, ktore su bezne pre auta tohto veku, asi by to bolo daleko vaznejsie a daleko pracnejsie a nakladnejsie na odstranenie ako nechat prerobit jeden volant a premontovat tuningove diely za seriove, ak sa niekomu tie moje nepacia. Nie, auto nie je bez chyb a mrzi to aj mna. Ale keby si co len tusil aky dlhy je zoznam vylepseni a kolko penazi stali a kolko penazi a starosti usetria novemu majitelovi, mozno by si sa na to pozeral inak...
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa Rasťo » Štvrtok, 21. Októbra 2010, 09:12

Odstráň všetok ten tuzzing - to fakt ľudí odrádza od kúpy... ;-)
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
ivo_PN
panic
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Pondelok, 11. Januára 2010, 13:43
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa ivo_PN » Nedeľa, 24. Októbra 2010, 23:09

Vieš čo kuki, možno nebudeš veriť ale ja mam druhe auto mitsubishi carisma a tiež mam na ňom kopu tuningu. Nie tuzingu ale tuningu. Predny spojler od fox tuning (ca200E), zadny difuzer tiez od fox tuningu (ca 100E), komplet sportovy nerezovy vyfuk remus (ca 400E), audiosustava od renkforce 4x400W (ca 250E), 17´´kolesa od brock (1ks 135E), gumy od pirelli (1ks 105E)
druhe zimne kolesa 14´´ tiez od brock ( 1ks 80E) a fóolie na okná (tie neviem koľko stoja) a celé auto je znížené a má športové tlmiče a struny (tiež neviem koľko stoja).
Ked to cele zratam tak len tieto veci stoja vyše 2000 evry. Neratam zatial este cenu auta v seriovke podla stavu sa pohybuju od 1500 do 4000 evro. Motor je 1,6 16V a je vo vybornej kondicii boli menene rozvody, vodna pumpa, čapy a tlmiče a brzdy su tiez ok. Tak co kolko by si vypytal za moje auto? Ja si myslim, ze to auto podla stavu bez tuningu by bolo hodne tych 1800 - 2000 evro. Kalkulacia ceny podla teba: 2000 auto + ca2300 za tuning = 4300 a ešte nech mam na pivo tak 4500 evro.

Mysliš si že zaňho moju požadovanu sumu dostanem?
http://mitsubishi-carisma.autobazar.eu/ ... 71317.html
Toyota corolla E9, hatchback, 1,3 12V karburator, r.v91 strieborna metla

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 25. Októbra 2010, 08:36

ivo_PN napísal:Vieš čo kuki, možno nebudeš veriť ale ja mam druhe auto mitsubishi carisma a tiež mam na ňom kopu tuningu. Nie tuzingu ale tuningu. Predny spojler od fox tuning (ca200E), zadny difuzer tiez od fox tuningu (ca 100E), komplet sportovy nerezovy vyfuk remus (ca 400E), audiosustava od renkforce 4x400W (ca 250E), 17´´kolesa od brock (1ks 135E), gumy od pirelli (1ks 105E)
druhe zimne kolesa 14´´ tiez od brock ( 1ks 80E) a fóolie na okná (tie neviem koľko stoja) a celé auto je znížené a má športové tlmiče a struny (tiež neviem koľko stoja).
Ked to cele zratam tak len tieto veci stoja vyše 2000 evry. Neratam zatial este cenu auta v seriovke podla stavu sa pohybuju od 1500 do 4000 evro. Motor je 1,6 16V a je vo vybornej kondicii boli menene rozvody, vodna pumpa, čapy a tlmiče a brzdy su tiez ok. Tak co kolko by si vypytal za moje auto? Ja si myslim, ze to auto podla stavu bez tuningu by bolo hodne tych 1800 - 2000 evro. Kalkulacia ceny podla teba: 2000 auto + ca2300 za tuning = 4300 a ešte nech mam na pivo tak 4500 evro.

Mysliš si že zaňho moju požadovanu sumu dostanem?
http://mitsubishi-carisma.autobazar.eu/ ... 71317.html
Ivo, viem, ze je to bieda. Ale ja som hodne pod cenu uz teraz. Keby som ratal tak ako ty = serovka v danom stave + upravy/vymeny dolezitych sucasti tak by som mal vyssie cislo ako tvojich 4500E. Len generalka pred rokom stala dobre cez 1000E. Ten infotainment system stal 1500E. Ani nechci aby som menoval dalej...

Ale uz som pochopil, ze slovenska natura je ina. Moje auto vidia ludia ako potuzene za to, ze su tam ine pedale a radiaca paka. A tuzovanych aut sa kazdy boji, ktozvie ake bude, mam nalepku tuzovaneho a teda ledva v kope drziaceho... Nikomu ale nezapaluje, ze okrem vizualnych uprav (ktore su vsetky vratne a mam origo diely) tam je len sportove sanie (opat, mam originalne) a vyfuk. Ale nalepka tuzovane ostava...

Druha vec je servis a celkova starostlivost, co som do toho auta dal. Ked niekto uvidi na predaj taku istu Corollu, len bez "tuzingu" alebo akychkolvek inych uprav a bude stat o 200E menej, je to pre neho jasna volba. Ktory blbec by platil o 200E viac, ze? Ale opat, nikomu nedochadza, ze ked moje auto bolo cely rok garazovane a servisy robene v origo servise az do 135000km a ked tam bolo pred rokom vymenene snad vsetko, co sa kedy moze pokazit, tak bude v o hodne lepsom stave ako to o 200E lacnejsie. Ale, kazdy vidi len to, ze je o 200E drahsie. A tak Jozko Mrkvicka kupi to lacnejsie auto s hrejivym pocitom ze vybabral. Zakryje si fakt, ze auto vyzera horsie na 14'' plechoch ako na kolesach, co mam ja, nevadi mu, ze tam nema hi-tech infotainment ako mam ja, ani cely zoznam dalsich vizualnych ci inych vylepseni nepotrebuje... No a po pol roku mu praskne struna na podvozku, alebo sa roztrhnu rozvody, alebo sa zadrie motor, alebo skonci kat ci spojka ci lambda... Podla zavaznosti opravy bud Jozko auto nadobro odstavi (cim prisiel o povedzme 2000E za jeho kupu) alebo ho povedzme za 400E opravi. Chvilu na to odide v aute zas ina vec, opat starosti so servisom, opat nejake eura odtecu... V tejto chvili by si rozumny clovek povedal, ze asi to bolo hlupe rozhodnutie usetrit 200E a teraz mat starosti so servisom a nechcene naklady, ktore su vyssie ako tych 200E rozdielu medzi Corollou XY a povedzme tou mojou. Ale Jozko Mrkvicka je prilis hrdy na to, aby si priznal, ze sa zle rozhodol a hlavne, je uz neskoro...

Posledna vec - ten infotainment system. Pochopil som, ze drviva vacsina ludi absolutne netusi, co to je. Skoro kazdy si mysli, ze to je autoradio a on ho nehce, lebo on ma svoj Pioneer alebo Blaupunkt, ktory hra lepsie... Iba par ludi vie, co to je (alebo aspon sa tak tvaria) ale aj ti to akurat prve chcu vymontovat, lebo doslova nikto netusi, na co to je a urcite to len navysuje cenu... S tymto sa mi bojuje najtazsie, ludia este nie su pripraveni na cosi take, ako mam v aute. Doba ich dozenie, Ford aj Audi uz davaju internet do aut a bude to pokracovat smerom ktomu, co mam v aute ja. Ale teraz je to este pre ludi neznama vec a nikto nevie na co je. A ziadne moje vysvetlovanie tu nezabera. Proste kto to nikdy v aute nemal a kto nema fantaziu aby si to predstavil, tak to vidi len ako nieco nechcene a drahe... Tu logika konci, lebo urcite vacsina ludi chce mat v aute moznost pustt si hudbu (napriklad aj z USB kluca), alebo sa niekam odnavigovat, alebo vidiet kam cuvaju, alebo si moct vyhladat rychlo nieco na nete, ked treba... a nikto asi nepovie, ze nechce, aby mu auto poslalo SMS ked ho kradnu... ale ked ma kupit auto, v ktorom je toto vsetko v jednom pristroji a miesto 1500E je do ceny premietnutych mozno 200, tak to zrazu neni dobry napad... Ani ked tie pesnicky hraju cez spickovy zosik Hertz za 19000Sk a spickove repraky Hertz za X tisic. Lebo Jozkov Mrkvickou Kenwood z Tesca bude urcite hrat lepsie...

Aby som s avratil z mojej uvahy spat k tebe Ivo. Kto ma v dnesnej dobe ojazdene auto na predaj, caka ho velmi smutny cas. Kriza a padnute ceny novych aut a srotovne sposobili, ze auta ako su tie nase su momentalne uplne na chvoste toho, co po nasich cestach beha. A kedze toto bolo teritorium skodoviek 120 za 100E, taku cenu ocakavju kupci aj od nas...
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa smutok » Pondelok, 25. Októbra 2010, 09:43

Mate skoro 15 rocne auta a ten kto hlada take auto, tak ho nezaujma aky super medialny system v tom je lebo hlada lacne auto ktore bude jazdit.
Osobne keby som zhanal stare auto, tak ma zaujma iba technicky stav pripadne este stav pneumatik aby ich nebolo treba menit, vsetko ostatne je skor na skodu ako uzito a subwoofer v kufri by ma odradil hned, lebo ho dost zmensuje.
Bud odtial povytahujes veci naviac ktore biju do oci a zohladnis to v cene, alebo sa zmier s tym, ze musis cakat na niekoho kto tie upravy oceni, a takych vela nebude.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
ivo_PN
panic
Príspevky: 94
Dátum registrácie: Pondelok, 11. Januára 2010, 13:43
Bydlisko: Piešťany
Kontaktovať používateľa:

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa ivo_PN » Štvrtok, 28. Októbra 2010, 03:24

kuki. a tvojom mieste by som si to auto nechal. Tolko penazi, casu a energie co si vrazil do toho tvojho... ma nevycislitelnu hodnotu. Rozmyslaj. Predas ho (skor ci neskor urcite a urcite podcenu)
a kupis nieco druhe. Ak nekupis nove neviec co ta caka... Nevies nikdy pri stardom aute co na nom je alebo co s nim bolo...
Ak by si kupoval nove, kurevsky ho preplatis... (myslim tym ze vydes z predajne a uz ma len 70%hodnotu)

takto mas starsie auto, ktore poznas a ku ktoremu mas vztah a v stave fungel noveho vozu.... nedavaj to prec.Moja rada.
Nevedel som ze tam as generalku motora!

Urcite budes lutovat ked to auto predas:-(
Toyota corolla E9, hatchback, 1,3 12V karburator, r.v91 strieborna metla

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Corolla E10 - mimoriadna, dramaticky znizena cena

Príspevok od používateľa kuki » Štvrtok, 28. Októbra 2010, 15:52

ivo_PN napísal:kuki. a tvojom mieste by som si to auto nechal. Tolko penazi, casu a energie co si vrazil do toho tvojho... ma nevycislitelnu hodnotu. Rozmyslaj. Predas ho (skor ci neskor urcite a urcite podcenu)
a kupis nieco druhe. Ak nekupis nove neviec co ta caka... Nevies nikdy pri stardom aute co na nom je alebo co s nim bolo...
Ak by si kupoval nove, kurevsky ho preplatis... (myslim tym ze vydes z predajne a uz ma len 70%hodnotu)

takto mas starsie auto, ktore poznas a ku ktoremu mas vztah a v stave fungel noveho vozu.... nedavaj to prec.Moja rada.
Nevedel som ze tam as generalku motora!

Urcite budes lutovat ked to auto predas:-(
Ahoj. Ano, tak som to bral aj ja. Preto som do neho pred rokom nalial kopu penazi, aby sluzilo dalsie roky. Lenze pred nejakym casom sa stalo, ze som dostal moznost splnit si svoj davny automobilovy sen - kupit si auto, do ktoreho som bol roky zblazneny. A tak sa aj stalo a teraz uz cca tyzden mam doma aj nove auto. No a objektivne, ked ich vidim vedla seba, Corollke sa uz nedostane tolko lasky ako novemu tatosovi a hlavne, nema na nej kto chodit. Manzelka sa po BA boji a mne je luto ju nechat len tak zhnit... takze som sa zmieril s tym, ze pojdem pod cenu, ale predam ju, aby tu len tak smutne nepostavala. Ale ani ked ponukam Corollku takto, zaujem je len zbezny... Asi to je fakt tazke ju predat niekomu, kto k nej nic neciti. Ja by som jej vsetko prepacil... druhi ludia vsak vidia iba kopu plechu a snazia sa zjednat cenu... kazdy sa boji jazdeneho auta, lebo tam moze byt nejaka skryta zavada a podobne a ked ponukam auto, kde je vsetko pomenene a slape ako hodinky, tak sa zas vsetci tvaria, ze im to je jedno... nechapem ako ludia rozmyslaju. Uvidime, tak ci onak, na predaj je a bude. Naozaj nema zmysel ich mat obe, ked s Corollkou nikto nechodi...
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných