Toyota Starlet

autá na predaj, ...
Užívateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Dátum registrácie: Št Mar 16, 2006 10:15 am

Toyota Starlet

Príspevok od užívateľa kici » Po Nov 13, 2017 10:38 am

Predávam svoju Toyotu Starlet, je to r.v. 93, 1,3 benzín KAT, najazdené 215 tis km. Mám ju 14 rokov, takže viem o nej podať presné info, predávam ju z dôvodu, že už je navyše a posledné roky málo využívaná. Auto má čo to za sebou (srnka, krupobytie, drobné ťukance, mierne poškodená palubovka), je to skôr pre človeka, čo si na nej vie spraviť sám nejakú údržbu. Nič neskrývam! Ja som z ňou max spokojný, lacné premiestňovadlo, spotreba do 7L po meste pri 185 gumách + olej cca 0,5L na 1000km. Vzhľadom na cenu MOGUL 10W-40 EXTREME cca 25€ za 4l je to vpohode. Aktuáne na letných 165/70 R13 kolesách - cca 5 ročné.

Pomenené veci: pri 150 tis rozvody, spojka.
aktuáne - sú vymenené zadné brzdové trubky, predné sú vporiadku, zadné brzdové pakne, predné doštičky/kotúče sú ešte celkom vporiadku, zadné uloženie tlmičov - cca 5 rokov dozadu + zadné tlmiče. Predné uloženie tlmičov je súce na výmenu, už búcha, ale nieje to kritické. Predné tlmiče majú cca 5 rokov. Auto má znížený podvozok - tvrdené pružiny - dosť to pomohlo na stabilite. Má vymenené predné čapy, silentbloky na náprave vpredu.

Je vymenený katalyzátor + pletenec.

Rádio nechám k autu - Sony na USB a predné repro Ground Zero 13ky.

Je potrebné vymeniť - baterku, v budúcnosti predné horné uloženie, možno predné tlmiče.

Auto má čerstvo 11/2017 spravenú technickú a emisnú kontrolu v hodnote 50€.

Cenu by som si predstavoval na 330€ dohoda je možná, pri rýchlom jednaní priložím 185/55 R14 kolesá - použiteľné už len disky - nie sú zapísané v papieroch.

https://auto.bazos.sk/inzerat/79452311/ ... -rv-93.php

Kontakt 0904414176 peterkici@gmail.com
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi
Yamaha XTZ 660 TENERE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný