Prevodovka

všetko o tomto modeli
Yarisman
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 09:46
Bydlisko: BB/LM

Prevodovka

Príspevok od používateľa Yarisman » Sobota, 5. Marca 2011, 14:15

Zdravím,
aj vy máte problém zaradiť 1. rýchlosť pokiaľ auto úplne nestojí pri nezohriatom motore? Je jedno či je leto alebo zima, ale stačí že idem 2-3 km/h a napríklad na križovatke tak jednotka tam ide so znančným odporom. Na rodinnom Focuse ide pekne aj pri rýchlosti 15km/h, detto na kamarátovom favorite tak neviem v čom je problém.
Naposledy keď bol Yaris v servise povedali, že prevodovka je prasknutá, ale nakoľko som nezistil úniky prevodového oleja (kontrolované každého pol roka), tak som to neriešil....takisto olej má asi rok (cca 7 tis. km) takže v oleji problém nebude.

maco
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 16:38

Re: Prevodovka

Príspevok od používateľa maco » Piatok, 22. Apríla 2011, 19:38

No ja uuplne bez najmenšieho odporu zaradím jednotku aj pri 30km/hod. Zrovna predvčerom som dosť často toto robil,lebo som išiel do hôr a preto som si všimol aj rýchlosť na tachometri,kedy som zaradil pred velkým kopcom jednotku 8) .Bol som totiž naložený 4 ludmi a na 1.0 to bola fakt záťaž... :?

Yarisman
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 09:46
Bydlisko: BB/LM

Re: Prevodovka

Príspevok od používateľa Yarisman » Nedeľa, 15. Mája 2011, 10:37

takže najký nápad čo s tým? Lebo už vidím tú sumu na faktúre keby idem do servisu a to o Toyota servise ani nehovorím.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných