POŤAHY na YARIS II

všetko o tomto modeli
konvalinka1983
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Októbra 2010, 19:59

POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa konvalinka1983 » Piatok, 29. Októbra 2010, 09:02

Ahojte, ako ste riešili poťahy na nový Yaris? Myslím ten od roku výroby 2006 a neskôr. Mám Yaris typové schválenie 2009, ale v tabuľkách na univerzálne Petex poťahy, ktoré vyzerajú celkom dobre je uvádzané, že na tento univerzálny set sedieť nebude. Vie niekto poradiť?
Toyota Yaris 1.0 Base Cool 2009 , 4.8 L satén

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Sobota, 30. Októbra 2010, 22:43

Ja si plánujem do mojej "Yarky" objednať z tejto stránky http://www.abena-autopotahy.sk/index.php cca 121 € :)
alebo originál priamo od Toyoty, teda podľa ceny (ak bude za cenu okolo 170 € ako vraveli v Toyote, tak budú z netu na mieru) ... tú si zistím, keď si pôjdem objednať koberce, tie som rozmýšľal, že dám originál :lol:
TOYOTA Yaris 1.33 Dual VVT-i 6M/T výbava DREAM - 20.10.2010 Obrázok

Peugeot 306 1,9D - ex

Žena za volantom, to je ako hviezda na nebe, Ty ju vidíš no ona teba nie.

konvalinka1983
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Októbra 2010, 19:59

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa konvalinka1983 » Nedeľa, 31. Októbra 2010, 22:14

V Toyote TN ponúkajú originál ako od MAD ale za 330 eur. Určite sú perfektné, ale chcem niečo lacnejšie. Za 170 eur od Toyoty? To neviem aké sú . Hej aj ja som si dala poslať vzorky látok od ABENA a uvidím.

H.
Toyota Yaris 1.0 Base Cool 2009 , 4.8 L satén

maco
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 16:38

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa maco » Štvrtok, 18. Novembra 2010, 21:00

Tiež som chcel do toho vraziť nejaký peniaz,ale tot ked som uvidel,stačilo-uplne.Ja som kupil v lete vo Forstingery tieto tričká.Sú docela pevné a maju zo spodu aj spevnený sedák molitanom.Stáli nejakých 35-40€.Na internete su aj za menej Aj vzadu ich mám a vypadaju cool!!
Obrázok

maco
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 16:38

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa maco » Štvrtok, 18. Novembra 2010, 21:01

konvalinka1983 napísal:V Toyote TN ponúkajú originál ako od MAD ale za 330 eur. Určite sú perfektné, ale chcem niečo
To su akože z čoho za 330€-čok???
Tak to je sila...

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Piatok, 19. Novembra 2010, 09:12

Ja som premýšľal nad "tričkami", no nakoniec som dal celé poťahy, vyšlo ma to 110 € a asi dnes by mali prísť, alebo v pondelok, no som zvedavý, ako budú vyzerať, potom dám foto :-) ...
TOYOTA Yaris 1.33 Dual VVT-i 6M/T výbava DREAM - 20.10.2010 Obrázok

Peugeot 306 1,9D - ex

Žena za volantom, to je ako hviezda na nebe, Ty ju vidíš no ona teba nie.

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Piatok, 19. Novembra 2010, 21:12

No dnes neprišli, tak asi v pondelok, síce to nebude ako sľubujú o 3 dni, ale tak posiela sa to slovenskou poštou :-D ... už zostáva konečne objednať len koberce, no tie neviem z akého druhu materiálau, čo máte Vy, mne núkajú origio Toyota za 80 € ... rozmýšľam nad nimi :-)

maco
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 16:38

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa maco » Sobota, 20. Novembra 2010, 06:53

Nerozmýšĺaj nad nimi-drahé to je !!!
Ale -moje skusenosti su s kobercami asi takéto :
Mám doma aj koberce.Nie sice original,ale pasujú tam.No aj cez to používam celý rok gumy,lebo sa v aute od kobercov práši a ked som videl ten prach okolo páky a tak, dal som ich preč a nahodil znova gumy.Okrem toho koberce musíš častejšie vysávať a ak sa zi zajebabrajú-napr. po daždi od blata a tak...,potom to stále "tepovať.. A nakoniec nemenej dôležité je aj to,že ak vozíš aj "cudzích",tak im je čuma fuk,či ti odrú pri podbehu ten umelohmotný kryt /(ked nastupuješ do auta),lebo si nevedia trochu viac zdvihnuť nohy a koberce som mal aj tak skoro pod sedadlami spolujazdca a mojom,lebo neviem čo robia s nohami -ako neposedné deti! A nakoniec ti zašpinia aj koberec velký... :roll:

konvalinka1983
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Októbra 2010, 19:59

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa konvalinka1983 » Pondelok, 22. Novembra 2010, 10:28

Pepejko napísal:Ja som premýšľal nad "tričkami", no nakoniec som dal celé poťahy, vyšlo ma to 110 € a asi dnes by mali prísť, alebo v pondelok, no som zvedavý, ako budú vyzerať, potom dám foto :-) ...
No som zvedavá. Ja som si už objednala od AK výroby poťahy, ale budú stáť až 124 eur, no čo narobíme. Potom tiež rada ukážem.

H.
Toyota Yaris 1.0 Base Cool 2009 , 4.8 L satén

konvalinka1983
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Októbra 2010, 19:59

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa konvalinka1983 » Pondelok, 22. Novembra 2010, 10:30

Pepejko napísal:No dnes neprišli, tak asi v pondelok, síce to nebude ako sľubujú o 3 dni, ale tak posiela sa to slovenskou poštou :-D ... už zostáva konečne objednať len koberce, no tie neviem z akého druhu materiálau, čo máte Vy, mne núkajú origio Toyota za 80 € ... rozmýšľam nad nimi :-)
No ja mám od Toyoty gumenné, našťastie som ich dostala zadara k autu, lebo 80 eur by sa mi fakt platiť nechcelo ! Koberce sa podľa mňa strašne špinia a naviac teraz v zime, budeš to tam mať aj mokré furt od snehu. Takže do toho by som isto 80 eur neinvestovala...to radšej ísť niekde na výpredaj kobercov a podľa gumenného si obkresliť a vystrihnúť aký chceš, resp. aký bude lacný :)
Toyota Yaris 1.0 Base Cool 2009 , 4.8 L satén

konvalinka1983
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Októbra 2010, 19:59

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa konvalinka1983 » Pondelok, 22. Novembra 2010, 10:32

maco napísal:Tiež som chcel do toho vraziť nejaký peniaz,ale tot ked som uvidel,stačilo-uplne.Ja som kupil v lete vo Forstingery tieto tričká.Sú docela pevné a maju zo spodu aj spevnený sedák molitanom.Stáli nejakých 35-40€.Na internete su aj za menej Aj vzadu ich mám a vypadaju cool!!
Obrázok
hm žlté? :) no asi podľa chuti,už som si objednala poťahy..tiež som zvažovala tričká,ale ke´d som už dala toľko prachov za auto tak poťahy už zatiahnem...poťahy budú stáť 124 eur , potom ukážem..
Toyota Yaris 1.0 Base Cool 2009 , 4.8 L satén

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Utorok, 23. Novembra 2010, 00:07

maco napísal:Nerozmýšĺaj nad nimi-drahé to je !!!
Ale -moje skusenosti su s kobercami asi takéto :
Mám doma aj koberce.Nie sice original,ale pasujú tam.No aj cez to používam celý rok gumy,lebo sa v aute od kobercov práši a ked som videl ten prach okolo páky a tak, dal som ich preč a nahodil znova gumy.Okrem toho koberce musíš častejšie vysávať a ak sa zi zajebabrajú-napr. po daždi od blata a tak...,potom to stále "tepovať.. A nakoniec nemenej dôležité je aj to,že ak vozíš aj "cudzích",tak im je čuma fuk,či ti odrú pri podbehu ten umelohmotný kryt /(ked nastupuješ do auta),lebo si nevedia trochu viac zdvihnuť nohy a koberce som mal aj tak skoro pod sedadlami spolujazdca a mojom,lebo neviem čo robia s nohami -ako neposedné deti! A nakoniec ti zašpinia aj koberec velký... :roll:
Ja chodievam v aute sám, no rozmýšľal som nad gumou, lebo známa má v Yarise tiež gumy, no moc sa mi nepáči ten zvuk ako to "piští" keď šoférujem a mám mokré topánky.
O praktickosti gumenných viem, v zime vylejem vodu a nebudú premočené, v Peugeote som mal koberce - maximálne nechutný povrch, tak som si ich prehodil dočasne do Yarisa, no stále váham či tú gumu, alebo koberce, chcel som najskôr gumu na zimu a koberce na leto. Oco chce aby som tú gumu nekupoval. Vraj začne korodovať pod ňou podlaha. Neveim komu z rodiny tak "pekne vykvitla". Tak uvidím ešte bo v Toyote mali veľmi príjemný povrch a pozdávali sa mi, aj keď sú drahé a to ma odrádza :-D ... Takže uvidím, musím behnúť kamarátovi, ako vyzerajú jeho, má ich dlhšie.
Na tom aute chodievam ja sám do práce, no už som povedal, ak sa povezú v aute aj "malý" tak nič v ruke a nohy čisté :-D ... bo sa mi zježili vlasy keď som šiel z Toyoty, keď sme si boli pre Yarku a malú som bral zo školy a ona mala špinavé topánky a zrovna od blata, mali ste vidieť môj pohľad do auta :-D

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Utorok, 23. Novembra 2010, 00:11

konvalinka1983 napísal:
Pepejko napísal:Ja som premýšľal nad "tričkami", no nakoniec som dal celé poťahy, vyšlo ma to 110 € a asi dnes by mali prísť, alebo v pondelok, no som zvedavý, ako budú vyzerať, potom dám foto :-) ...
No som zvedavá. Ja som si už objednala od AK výroby poťahy, ale budú stáť až 124 eur, no čo narobíme. Potom tiež rada ukážem.

H.
No mne dnes prišli tie poťahy, prvé čo bolo ako som prišiel z práce šiel za mamou či prišli a rozbaľoval :lol: ... teším sa na ráno, keď ich tam dám, materiál sa mi pozdáva ako celkom dobrý, uvidím ako sa osvedčia z praxe.
TOYOTA Yaris 1.33 Dual VVT-i 6M/T výbava DREAM - 20.10.2010 Obrázok

Peugeot 306 1,9D - ex

Žena za volantom, to je ako hviezda na nebe, Ty ju vidíš no ona teba nie.

Používateľov profilový obrázok
Pepejko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Piatok, 15. Októbra 2010, 12:10

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa Pepejko » Utorok, 23. Novembra 2010, 00:16

konvalinka1983 napísal:
Pepejko napísal:No dnes neprišli, tak asi v pondelok, síce to nebude ako sľubujú o 3 dni, ale tak posiela sa to slovenskou poštou :-D ... už zostáva konečne objednať len koberce, no tie neviem z akého druhu materiálau, čo máte Vy, mne núkajú origio Toyota za 80 € ... rozmýšľam nad nimi :-)
No ja mám od Toyoty gumenné, našťastie som ich dostala zadara k autu, lebo 80 eur by sa mi fakt platiť nechcelo ! Koberce sa podľa mňa strašne špinia a naviac teraz v zime, budeš to tam mať aj mokré furt od snehu. Takže do toho by som isto 80 eur neinvestovala...to radšej ísť niekde na výpredaj kobercov a podľa gumenného si obkresliť a vystrihnúť aký chceš, resp. aký bude lacný :)
To Ti závidím, ja som tam nemal nič, takže sú tam dočasne staré. No možno ich kúpim až na jar, alebo si kúpim také tie imitácie hliníkové plechu, bo som chcel dať aj kryty na pedále z hliníku. Takže tie koberce neriešim rýchlo, aj keď by som chcel nové pekné, no tak súrne to nieje, uvidím, keď budem mať čas budem googlovať :-D

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: POŤAHY na YARIS II

Príspevok od používateľa smutok » Utorok, 23. Novembra 2010, 08:27

Ja som kupoval koberce odtialto http://www.vopi.cz/ a spokojnost, daju sa zohnat aj lacnejsie ako maju oni ale kupoval som vtedy toho viac a jedine tam mali vsetko co som potreboval. K dodaniu mam jednu vyhradu, napisal som im, ze ked to nestihnu dorucit do urciteho datumu, tak nech mi to poslu neskor lebo som bol v zahranici a zrovna vtedy mi to poslali, inak vsetko ostatne super.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných