štartovanie na dialku

všetko o tomto modeli
dusan33
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 14:25

štartovanie na dialku

Príspevok od používateľa dusan33 » Pondelok, 7. Júna 2010, 14:50

Má niekto skúsenosti so štartovaním Yarisa 99-03 na dialku?
Hľadal som na nete centralne zamykanie na dialkove, lebo to ja na kluči nemam a našiel som aj s alarmom a štartovanim. Pytal som sa ich,že ako to je s imobilizerom a povedali mi,že oni to nemontuju iba predavaju,ale poslali mi plan zapojenia pre toyotu. No tam som imobilizer nikde odpojeny ani vyznačeny nevidel... Jeden mechanik od nas mi povedal,že to je hovadina,že on to už raz mal na fiate, pozabudol sa a auto mu ušlo 10m,čo mal zaradenu rychlosť.. on by mi zapojil iba ten central, pripadne alarm, ale so štartovanim mi auto zaťažovať nebude.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: štartovanie na dialku

Príspevok od používateľa grexos » Pondelok, 7. Júna 2010, 16:15

tiez si myslim ze to startovanie je blbost. chalani z fora maju najcastejsie tusim metu
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: štartovanie na dialku

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 8. Júna 2010, 09:31

ja som teraz montoval do corolly 99 a celicy 96 cisto len dialkove k centralu a to vyslo cca 40 evri plus 5 evri za vybrusenie kluca do vyskakovacky... ano, taky ten špatný koncernovy :-D
konkretne tento:
http://www.autoalarm.sk/katalog/autodop ... 2-key.html
takze pokial chces len ovladac ku kluciku, da sa to riesit takto. Je tam dokonca aj miesto na cip imobilizeru, takze da sa vybrat zo stareho kluca a vlozit do noveho, alebo kupit novy cip a dat nakodovat. Robi to kazda normalnejsia firma, co sa zaobera montazou alarmov, CZ, .....
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných