Studený štart

všetko o tomto modeli
tomaskamartin
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 9. Marca 2010, 14:37

Studený štart

Príspevok od používateľa tomaskamartin » Utorok, 9. Marca 2010, 15:04

Dobrý deň, prosím o radu/názor. Vlastním Yaris 1.0, zakúpený 11.11.2008. V novembri 2009 som začal pozorovať nasledovnú vec. Pri prvom dennom štartovaní mi motor naskočí na prvý krát avšak vzápätí otáčky poklesnú a hneď stúpnu. Potom sa motor stabilizuje. Niekedy, pri nižších teplotách, však otáčky spadnú až na nulu a motor zhasne. Druhý štart je už normálny. Auto bolo v servise na diagnostike, nič nebolo zistené. Prišli sme však na to, že daný problém sa neobjaví, pokiaľ nechám kľúč v polohe "on" pár sekúnd pred štartovaním. Jedná sa teda zrejme o palivové čerpadlo. Moja otázka znie, je potrebné to ďalej riešiť v rámci záruky?

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Studený štart

Príspevok od používateľa Elvis » Utorok, 9. Marca 2010, 15:40

caves,

samozrejme ze by som to riesil v zaruke, pretoze teraz je to len prkotina avsak je to PREDZVEST nieco dalsieho. Ak by mi tam v servise nejaky trtko tvrdil, ze to nic nie je, tak mu obucham servisnu knizku o hlavu...
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných