toyota yaris 1.0 dobrá voľba pre začiatočnika?

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: toyota yaris 1.0 dobrá voľba pre začiatočnika?

Príspevok od používateľa liguere » Piatok, 5. Februára 2010, 10:27

maco napísal:3., je to dobré zabezpečenie proti deťom,ktorí sa hraju v aute,kde je v spínacej skrinke klučik (môže sa to stať keď ho máš vo dvore...)..- žeby nevyskúšali zo zvedavosti otočiť s ním??..ale ano ,vyskúšali by to na 50% -Ja som to vyskušal (samozrejme ešte boli vtedy 120-tky).Auto poskočilo a zmizol som z auta ako gáfor :lol: :lol: :lol:
no tu by som dal aspon 90%....
aj ja som si to samozrejme vyskusal, ale nastastie dedo bol inteligent a ked som sa hral v jeho 120-tke, dal mi tam preventivne neutral a rucnu....(a ked som podrastol a vladal uz aj mixlovat s pakami, zase uz sa mi vraj dalo vysvetlit, ze startovat sa nesmie)
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Používateľov profilový obrázok
janok
panic
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Júna 2009, 09:52

Re: toyota yaris 1.0 dobrá voľba pre začiatočnika?

Príspevok od používateľa janok » Sobota, 24. Apríla 2010, 12:49

ahoj
neviem ci si uz kupil, ale byt tebou tiez by som odporucal najprv kupit jazdene.. to ti vydrzi asi tak rok bez toho aby si musel don vrazit peniaze na opravu. neviem ako iny, ale ja som auto teda par krat suchol o nejaky ten stlpik, kym som pochopil, ze to sa proste nesmie. i ked je pravda, ze som vedel ze je starsie, a ze sa nic tak vazne nestane... co sa tyka 1.0 a 1.33, ja mam 1.33 a neviem to teraz presne korektne porvnat, ale cena je rozdielna ( aspon ked som ja kupoval cca o 40k sk). nie je to az taky rozdiel ( ci uz financny alebo vykonovy :-), ale su tam minimalne vacsie kolesa :-) a airbagy ( zase neviem ake su ponuky teraz). spotreba je vyssia podla toho co pisala napr. zk24 vyssia asi o 1-2 litre. poistka ( pzp + hp) ta vyjde o takych 2k-3k viac.. co sa tyka priestoru, ja som viezol pohovku (http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/00184725), samozrejme rozlozenu.. bol som v aute, nik iny by uz nevosiel :-), ale neveril som ze ju tam dostanem. treba vsak povedat, ze ta jazda bola zazitkom ( cca 100km. a ze som musel dat dole predne operky a skladal som to do auta ako puzzle :-))). ak som xcel vidiet do praveho spatneho zrkadla, musel som sa nahynat. proste nebolo to prijemne ale dalo sa to prezit. co sa ale tyka priestoru, je to podla mna porovnatelne so starsim polom, to nove som este nevidel. ale je urcite postacujuci, i ked ja som na 99% sofer. ale zatial neboli staznosti. tak len tolko od niekoho kto yarisa trapi 1 rok :-)
yaris 1.33 M/T 2009

maco
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 16:38

Re: toyota yaris 1.0 dobrá voľba pre začiatočnika?

Príspevok od používateľa maco » Piatok, 29. Októbra 2010, 19:17

No čo??
Už je yaris kupený??

Inak pozrite sa,čo sa tuto rozoberá:
(aj ked som tento link dal do inej témy...-ale nevadí)

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... sc&start=0

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: toyota yaris 1.0 dobrá voľba pre začiatočnika?

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 29. Októbra 2010, 19:43

Klídek, yo??? Ako hovorí klasik "jedna vlaštofka léto nedělá"...ja viem - nevhodné, ale nič lepšie ma v tento moment nenapadlo... ;-)
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných