Nema niekto zaujem?

všetko o tomto modeli
Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Pondelok, 9. Októbra 2006, 12:33

:) voloda.. nemusím procházet, řeč je snad o suprách, ne?

sorry ale muj názor mi nevyvrátíte, rposte na denní ježdení to není :)
proč hend se navážíte, porste tu proaszuju svuj názor.. zatím minikdo nebyl schopenm dát pádnej a nečím podloženej argument ( anity, kecale ) takže sem s ním..
ukažte mi kdo se suprou nad 300PS ( 7M ) nebo nad 450PS ( 2JZ ) jezdíte v dením provozu a co podle vás denní provoz znamená?
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:24

tebe jednoducho unika vyznam slova "diskusia".
Ad.1: Vsetci, ktori vyjadria iny nazor ako ty, sa do teba navazaju a nicomu nerozumeju.
Ad.2: Zatial jediny, kto sa tu naozaj navaza a snazi sa druhu stranu zosmiesnit si ty sam (kecale ani u nas ani u vas nie je zdvorile slovicko)
Ad.3: Marcel ma "sice len" Mazdu 323, ale ta ma uz teraz skutocne odmeranych 300 koni - a kedze je to 4x4 tak neukecas, ze je na nej mozna ekonomickejsia prevadzka ako na Supre s rovnakym vykonom. A kedze to je jedine Marcelovo auto, je jednoznacne, ze ho na dennu prevadzku pouziva.
Ad.4: Co sa tyka definicii dennosti - nie je lepsie kriterium nahodou priemerna spotreba? Ohanat sa tu s tym, ze byvas niekde v prdeli ale paci sa ti tam sa mi zda trochu divny pristup...
Ad.5: Aj na ceskom fore si bol vyhlaseny za rejpalka, tak by si sa mal asi zamysliet v prvom rade nad svojim pristupom k diskusii.
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:27

Podla mna zbytocna diskusia... Aj keby sa niekto vozil na takom aute denne do prace, a trebars MKIV, asi by sa nevozil do hocakej prace, a typujem ze takych ludi s takou pracou je mozno 10 na celej planete.

Pretoze ak ma niekto supru nad 450k a ma este normalnu robotu, tak bud si to auto tak ceni, ze sa nevozi na nom denne, alebo nema normalnu robotu a to by urcite jedno auto na vozenie nemal a tym padom zase nie sme pri "dennom" vozeni :lol: :lol: :lol: :lol:
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:40

Voloďa napísal:tebe jednoducho unika vyznam slova "diskusia".
Ad.1: Vsetci, ktori vyjadria iny nazor ako ty, sa do teba navazaju a nicomu nerozumeju.
Ad.2: Zatial jediny, kto sa tu naozaj navaza a snazi sa druhu stranu zosmiesnit si ty sam (kecale ani u nas ani u vas nie je zdvorile slovicko)
Ad.3: Marcel ma "sice len" Mazdu 323, ale ta ma uz teraz skutocne odmeranych 300 koni - a kedze je to 4x4 tak neukecas, ze je na nej mozna ekonomickejsia prevadzka ako na Supre s rovnakym vykonom. A kedze to je jedine Marcelovo auto, je jednoznacne, ze ho na dennu prevadzku pouziva.
Ad.4: Co sa tyka definicii dennosti - nie je lepsie kriterium nahodou priemerna spotreba? Ohanat sa tu s tym, ze byvas niekde v prdeli ale paci sa ti tam sa mi zda trochu divny pristup...
Ad.5: Aj na ceskom fore si bol vyhlaseny za rejpalka, tak by si sa mal asi zamysliet v prvom rade nad svojim pristupom k diskusii.
ano sem tam vyhlášenej rejpálek, protože se na věci dívám tak jak jsou , ne tak jak se nekomu líbí.
ano diskuze k určitému tématu - proč sem teda tahá spotřebu u jeho mazdy? jsme v tematu o suprách.
co se týká deficitu dennost není lepší kritérium prumerná spotřeba - ale vžydt to tu celou dobu tvrdím, auto které má prumer nad 15l poedle nme se absolutne nehodí na denní ježdení.

Nad svým přístupem k diskuzy se nehodlám zamýšlet a budu rejpat všude tam kde si to zaslouží třeba občas nekomu otevřu oči abych mu ukázal jaké mluví bludy , případně že sem tahá věci které k tém,atu nepatří ( což byl v tomto případě konkrétně diablovo přízpevek ) :)

Pokud do nečeho rejpu tak rejpu proto že nevěřím a snažím se aby mi nekdo dokázal opak, forum ej o výměněn informací, což jste vy asi nepochopili - pořád od vás nemám jedinej pádnej argument že 450hp supra je na denní ježdení, jen děláte narážky do mne ( nevím kdo s nima začal když mne ač mne nezná označil za teoretika, druý kterého jsem nikdy nenapadl mne zase hend označí za kecala... :D ) Sorry ale jen jste mne utvrdili v mém názoru, že většina slováku ( a že jich pár znám ) jsou jen lidé co se za každou cenu chtej hádat a řvát a nejsou schopni uznat argumenty nekoho jiného..

Už sem nebudu přizpívat ( myslím v rámci tohoto tématu ) protože to skutečně nemá smyls.. At si dál ti co jezdí jiným autem, třeba i novejší konstrukce myslí že když jejich auto je na denní ježdení tak musí být všechna s takovýmto výkonem na denní ježdení určena stejně jako to jeho, nebudu to dál vyvracet.. až sem nekdo kdo má skutečne reálnou zkušenost s denním ježdením se 400PS+ suprou neco napíše ( vlastní zkušenosti ) tak potom to budu brát jako argument, ale ne furu kecu a napadání od pár teoretiku který supru videli možná z dálky nebo se v ní jednou svezli..
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:41

ano, zbytocna diskusia, ked Diablo ani Voloda nevedia povedat zopar argumentov ZA pouzivanie 400+ auta na denne jazdenie.
:wink:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:44

Idaho napísal::) voloda.. nemusím procházet, řeč je snad o suprách, ne?

sorry ale muj názor mi nevyvrátíte, rposte na denní ježdení to není :)
proč hend se navážíte, porste tu proaszuju svuj názor.. zatím minikdo nebyl schopenm dát pádnej a nečím podloženej argument ( anity, kecale ) takže sem s ním..
ukažte mi kdo se suprou nad 300PS ( 7M ) nebo nad 450PS ( 2JZ ) jezdíte v dením provozu a co podle vás denní provoz znamená?
Ty si tusim zlata rybicka s 8-sec. pamatou, ze? Kto tu koho nazyval "kecalom" nepamatas? :lol:

Okrem toho, namiesto argumentov zacat sa navazat do slovakov ako takych - dalsi dokaz tvojho diskusneho umenia. Chalani - s nim to vazne nema vyznam...
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:48

OKI - chcete jeden argument? Tak sa zamyslime: auto 400+hp ma zrejme len clovek, ktory tych 400+ pod kapotou chcel mat. Kazdy sudny clovek okamzite vie, co to stoji. A kazdy sudny clovek jednoduchou uvahou pochopi, ze ak niekto ma take prostriedky a ak ich vrazil do auta, je zjavne, ze to auto nechce nechat v garazi a pozerat sa na graf z brzdy v obyvacke. Z toho vyplyva: Ak by som napr. aj ja mal dost bubakov, aby som si bez problemov dovolil take auto, tiez by som sa na nom bavil vzdy ako by to islo. Vy snad nie?
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Pondelok, 9. Októbra 2006, 16:55

Voloďa napísal:OKI - chcete jeden argument? Tak sa zamyslime: auto 400+hp ma zrejme len clovek, ktory tych 400+ pod kapotou chcel mat. Kazdy sudny clovek okamzite vie, co to stoji. A kazdy sudny clovek jednoduchou uvahou pochopi, ze ak niekto ma take prostriedky a ak ich vrazil do auta, je zjavne, ze to auto nechce nechat v garazi a pozerat sa na graf z brzdy v obyvacke. Z toho vyplyva: Ak by som napr. aj ja mal dost bubakov, aby som si bez problemov dovolil take auto, tiez by som sa na nom bavil vzdy ako by to islo. Vy snad nie?
no to je argument jako prase :)

BTW tys začal s ukecánkem, hjá tebe nazval kecalem, tak kde je teda začátek urážek?? :D

a ted mi vysvětli jaks e to váže k tomu jestl je to auto na dení ježdení, nebo auto které vytáhnu každej víkend v letě na výlety a do práce budu jezdit nečím co méně žere, a jeho udržba a celkové provozní náklady jsou na urovni 10% nákaldu na surpu ..

BTW o jakých 8sec mluvíš?? netuším o čem je řeč, nick mám stejnej tady jako kdekoilv jinde ( krome jednoho fora kde mám jinej ale pro přesnost uvadím tento v závorkách ). Takže budu rád když urážky posalné mým směrem uvedeš na pravou míru, já nebyl ten kdo tu začal napadat tak si to laskavě uvědom. A že se navážím do slováku? ne jen říkám moji zkušenost, ketrá se mi i tady na foru potvrdila, a kterou miportvzuje i dost slováku samotných, že jsou proste trošku "temperamentnější" :D
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
CelicaNR
Toyota guru
Príspevky: 1599
Dátum registrácie: Utorok, 3. Augusta 2004, 16:44
Bydlisko: Bratislava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa CelicaNR » Pondelok, 9. Októbra 2006, 17:37

NO uz neviem ani kam tato diskusia speje. Aby to tu nejaky ADMIN nezavrel.. hehe.. ze Misko... :lol: :lol:

Voloda: ja keby som mal 450k supru (to je iba hypoteza :( ), tak urcite nou nejazdim kazdy den.. jednak by ma urcite bolela noha z tej spojky, potom by som bol asi dost dolamany po tych jazdach po jamach v BA, a potom asi by som nechcel riskovat, ze mi ju nejaky debil skrabne, alebo prejde klucom zo zabavy, lebo bude vzdy stavat na tom istom mieste pred robotu, a neviem ci by som vedel s tak dlhym autom v meste pohodlne parkovat.

.. ja by som si ju dosyta uzival cez vikendy !!! :lol: :lol: :lol:
Sweet and sexy..
tobe CH-R 1.8 Hybrid ... 11.1sec@0-60mph
Octavia RS 2.0 ... 6.9sec@0-60mph
exDucati 0.8 Monster ... 4.2sec@0-60mph
exCelica 2.0 GT with 3SGE ... 7.6sec@0-60mph

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Streda, 11. Októbra 2006, 06:33

Voloda: neries... nechaj tak. Doma mu zakazuju rozpravat tak sa vyrozprava tu chlapec na Slovensku a mysli si, ze sa posereme z toho...
Vedel by som ti napisat zopar mien podobnych vtipalkov a teoretikov aj z inych for. Zi a nechaj zit. ;)

Idaho: "Sorry ale jen jste mne utvrdili v mém názoru, že většina slováku ( a že jich pár znám ) jsou jen lidé co se za každou cenu chtej hádat a řvát a nejsou schopni uznat argumenty nekoho jiného..." To si nahodou neseres do huby???? Daj si namiesto slovicka: Slovaku radsej Cechov a vtedy je to mozno realnejsie lebo tak sa spravas prave ty...
S tebou nie je rec. Tvoje argumenty a niektore nazory no neviem ci to ma cenu dalej sa bavit a rozoberat... ;) Btw chcel by som vidiet ako presvedcis seriove auto napr. taku Supru MKIV TT, Corvette Z06, Viper GTS, STi, Evo a XY inych, ktore denno denne jazdia po svete na spotrebu pod 15l. Ak taku mas tak nepotrebujes take auto. A ak uz mas take auta XY tak na spotrebu nepozeras lebo si uvedomujes ine prijemnejsie veci a nezaujima ta nejake spotreba. :wink:
Ale dobre no. Berieme tvoj nazor a neriesim s tebou dalej temu Supra nakolko som ju zatial nemal. :twisted:

ALL: ...vratme sa do reality, ruzove okuliare dole, Mazdu nechajte Mazdou a nech sa drzia prispevky k topicu... Dik. ;)
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Streda, 11. Októbra 2006, 08:40

nepresvedcil si ma, Diablo.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Streda, 11. Októbra 2006, 08:51

jj, hlavne ze sme vsetci tolerantni ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Streda, 11. Októbra 2006, 19:32

Takže já se chovám šptane když na vaši urážku odpovím stejně? pročti si to zpetne koukni se kdo začal koho urážet?

Btw chcel by som vidiet ako presvedcis seriove auto napr. taku Supru MKIV TT, Corvette Z06, Viper GTS, STi, Evo a XY inych,

bavíme se o surách, tak u nich zustaneme - MKiV TT nemusím přesvedčovat, dlouhodobý prumer je nižší jak u MA70 - pokdu se budeme bavit o seriovém motoru tak jsi na cca 13l/100.

pořád mluvš o svete, al euvedeom si jakou finanční situaci máme v čechách ( a jakou máte vy na slovensku ) pokdu nekdo bere plat že ho benzín nebolí ( nebo je tak levnej ) tak proč by jich tam tolik nejezdilo. spíš se oprozhlídni kolik tech aut ( procentuelne z obsahu toho všeho co se po těch našich silnicích hrká ) jezdí u vás / nás.


Josu lidé co na auto za XY ( v mém případě za 90 a 150tis ) šetří delší dobu a ani tato investice nezmanená že zákonitě musí mít dalších 12-15tis mesíčne na benzín, proste mám to auto por zábavu tak s ním jezdím pro zábavu - víkendy, dovolená . Pořád nechápu co se vám na mých argumentech nelíbí ( pokud tedy pomineme oboustranné urážky ).
proste každý má jinou potřebu vozu na denní ježdení, nekdo najede za den 50km a nekdo 300km.. podle toho se asi odvíjí i ta spotřeba, najezdit tak málo tak je mi to jedno i kdyby žrala 25l.

Jinak co se týče toho že se chodím sem vykecat - sere te to tolik? tak ty moje cancy nečti, mezi námy ty jsi tu možná zua hvezdu ale zatím jsi nic podloženého nenapsal jen svoje dohady smyšlenky a sny.

Dejte si na vstupní stránku pravidlo že se mají lidé vyjadřovat pouze vetami jednuduchými aklždý přízpevek má mít max 5 slov a nebudou s esem lidi chodit vykecávat - ostatně pokdu s ek tomu vrátím k čemu teda forum je než k výměně zkušeností a pokecu? Proč narovinu neřekneš že te sere že sem přišel čech a snaží se zapojit do diskuze a mohl by náhodou vyvrátit tvoje smyšlenky, kterejma je krmíš? ( btw i ta Subinka zvládne jet v dlouhodobém prumeru na hranici 14l.. )
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Streda, 11. Októbra 2006, 19:35

je zajímavé jak jsme se od 500-600 HP na dennáí ježdení dostali na hranici 300-350HP :D
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Streda, 11. Októbra 2006, 21:05

serte na tie hádky už, čo si pomyslí nový nezasvetený čitateľ ked sem zavíta? banda hašerivcov s japonskými autami (+škoda, opel,...).
šak odtialto zdupká kadelahšie a fórum tak môže prísť o potencionálne hodnotného prispievaťela. ak sa potrebujete osočovať, tak použite PM, email, icq.... KUA :twisted:
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných