Nema niekto zaujem?

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Nema niekto zaujem?

Príspevok od používateľa Voloďa » Utorok, 20. Septembra 2005, 15:15

:twisted: :twisted: :twisted:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Marko-Dj ... dZViewItem

Pripadne si dajte vyhladat na eBay Toyotu Supra. Tak tento klacek ma 1520 koni - slusne... :twisted:
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
pierce
panic
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Júna 2005, 16:55
Bydlisko: SK

Re: Nema niekto zaujem?

Príspevok od používateľa pierce » Pondelok, 23. Januára 2006, 23:15

Voloďa napísal::twisted: :twisted: :twisted:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Marko-Dj ... dZViewItem

Pripadne si dajte vyhladat na eBay Toyotu Supra. Tak tento klacek ma 1520 koni - slusne... :twisted:
To auto je drahý Voloďa absolútny nezmysel, prakticky nepoužiteľná a cenovo stráca oproti originálnemu neporušenému exempláru 8)
Corolla TS, 1.8VVTL-i, 141 kW :)

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Nema niekto zaujem?

Príspevok od používateľa Diablo » Sobota, 30. Septembra 2006, 04:45

...no neviem ci to nie je zaujimave auto a ci by si nechcel nieco take mat v garazi, hehe. Ja by som to nejako rozchodil no... :twisted:

video: http://videos.streetfire.net/Player.asp ... &kw=37&p=0 :wink:
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Sobota, 30. Septembra 2006, 20:08

nějak rozchodit? nevím al ek čemu mi je auto které mohu maximálně vozit na podvalníku na letište a okruh, na silnic s ním enmohu ? to si radši budu dál "leštit" svou o generaci starší cca 330PS Červenku - proženu vč imprezi cokoliv, přes zimu posílím, protože ty dnešní kamna se pořád zlepšujou, a n a jaře budu brázdit silnice s cca 400šemíky :)
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Nedeľa, 1. Októbra 2006, 05:09

Idaho:
...ale no neprehanaj. :roll: :twisted: Ale berem. Tvoj nazor. ;o)
500-600 je funkcna realita na denne vozenie moj nazor...
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Nedeľa, 1. Októbra 2006, 16:19

Diablo napísal:Idaho:
...ale no neprehanaj. :roll: :twisted: Ale berem. Tvoj nazor. ;o)
500-600 je funkcna realita na denne vozenie moj nazor...
bohužel ne u 7M motoru, pokdu budeme mluvit o 2JZ tam jsem byl na 400PS jen přestavbou výfuku, sání a zvednutým tlakem ( 0,9baru ). Funkční realita, nevím ale pokudf to má být na denní ježdení tak v tom musím zohlednovat i spotřebu a spolehlivost motoru. Bohužel 7M GTE ti při stavu cca 400PS ( a takových MKIII co maj 400 a více PS skutečně je v naší republice tolik že by je naprstech jedné ruky spočítal i nešikovnej truhlář :) ) bude znamenat že ztrávíš v pruměru na každých 500km 3-5hodin v dílně jen udržbou a kontrolama zda je vše OK.
Zkus kontaktovat Karla ( Leon 4x4 ) který měl MKIV skutečně odbrždenou na nejakých 550-600PS - on ti poví jak je to auto vhodné do denního provozu :)
BTW v čem bych měl podle tebe přehánět? červenka jede na cca 1bar, stavěný výfuk, dobré sání ( studené :) ) , s tlakem 0,6 baru jsem měl odbrždeno 269PS. Druhá supra, která mela motor v háji tak měla odbrždeno 315PS s tlakem 1,1baru - dodnes mi tu stojí na dvoře rozebraná na ND - okruhovka z brna - takže sobně myslím že nepřeháním - v tomhle.

Že proženu na silnici cokoliv, ano to proženu ( nenapsal jsem že ujedu čemukoliv, to mi už bohužel podvozek tak starého vozu nedovoluje a proto hodlám přes zimu zkusit přezborjit na mKIV podvozek - pokud nedorazí SP62 :D ),
jinak MKIII s 2JZGTE odlehčená o 198KG si na státovce slušne dávala forda GT40, v zatáčkách měl těžce navrch ale jak přišla rovinka tak jsme se mu lepili na prdel :) - supru řídil býv. jezdec OctaviaCupu :)

Stačí když s ekoukenš na parametry jaké má seriová MKIV, přičteš si cca 50-70PS a odečteš váhu 200kg a víš jak bude jezdit slušne postavená MKIII s 2JZ.
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

gmork
panic
Príspevky: 109
Dátum registrácie: Utorok, 21. Septembra 2004, 16:27

Príspevok od používateľa gmork » Streda, 4. Októbra 2006, 15:04

tak ja sa teda pridam k Diablovi ... tiez ho rad uvitam :)
Ford Focus 1.8 '99
ex.: Toyota Carina II 1.6 XLi 16V '89

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Štvrtok, 5. Októbra 2006, 01:23

Idaho: ...netvrdil som, ze u motora 7M a pod.
Tu v okoli jazdia od Supry, STi, Eva, Skyline + dalsie auta ktore zacinaju s 400+ a jazdia kazdy den. ;) Nie je problem vidiet napr. tu spominanu 600Hp Supru na ktorej majitel shopu chodi cele leto pokial nenapada v Detroite sneh. Dalsi priklad 750Hp STi+150HpNOS, 1.8Civic vajicka s 450Hp+ atd... Takze vitaj v realite menom US a $$$ bracho...
Pytat sa ludi ktory maju 400+ Hp nemusim mam zopar kamosov a viem co s takymi autami robia atd. Alebo coskoro ti dam aj ja vediet co a ako s takym vykonom, ci potesi alebo je zbytocny.... :D:D

Drz sa. Nech sa ti dari.
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Štvrtok, 5. Októbra 2006, 09:27

Diablo napísal:Idaho: ...netvrdil som, ze u motora 7M a pod.
Tu v okoli jazdia od Supry, STi, Eva, Skyline + dalsie auta ktore zacinaju s 400+ a jazdia kazdy den. ;) Nie je problem vidiet napr. tu spominanu 600Hp Supru na ktorej majitel shopu chodi cele leto pokial nenapada v Detroite sneh. Dalsi priklad 750Hp STi+150HpNOS, 1.8Civic vajicka s 450Hp+ atd... Takze vitaj v realite menom US a $$$ bracho...
Pytat sa ludi ktory maju 400+ Hp nemusim mam zopar kamosov a viem co s takymi autami robia atd. Alebo coskoro ti dam aj ja vediet co a ako s takym vykonom, ci potesi alebo je zbytocny.... :D:D

Drz sa. Nech sa ti dari.
Já mluvím o konkrétně supře, mám pár známých tady v cr a i v cizine co jsou nad 400ps ( nov té cizině většinou mnohem výše :) ) a jako hlavní problém vidím že realita je trošku jiná u nich ( NL, US apod ) a u nás.
jim nevadí vraziit 1500-2tis uds mesíčne do udržby, pokud by to stejen stálo i u nás ak je to také v pohodě, ale co tam stojí 2tis k nám dotáhneš za 2,5-4 podle momentální situace a to už i oni nad tou cenoukroutej hlavou. JInak je to thread o suprách tak se bavím o suprách :)
Nemužes srovnávat realitu u nás a v US :) stačí když se koukneš na naše silnice a ukážeš mi usek delší než 10km kde bych mohl stabilne držet rychlost nad 250km/h :) :) věř mi že je to skutečne problém na sebelepším podvozku :)

jinak to cos napsal - nemluvím o 7M .. je jako bys mi odpovedel že ta rychlost přektročit dlouhodobe jde, to není problém, jen si pořídit vrtulník :D - trošku OT, nemyslíš?
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Sobota, 7. Októbra 2006, 14:11

[Idaho: ... no vidim ze si riadny teoretik atd. Neriesime ok. Mas pravdu topic bol o Supre... ;)
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Nedeľa, 8. Októbra 2006, 09:22

Diablo napísal:[Idaho: ... no vidim ze si riadny teoretik atd. Neriesime ok. Mas pravdu topic bol o Supre... ;)
jo máš pravdu, jsme teoretik co jezdil dva mesíce denně suprou protože mu klekli obe "normální" auta. Nevím jaké jsou pomerz u vás, ale u nás je cena beznínu ( cca před měsícem ) 32,-kč /l a pokud mám mít auto na denní ježdění ( což v mém případě znamená 210km cest do práce a zpet + nejaklé ocmrndávačyk - tj cca 300km denně ) a při tomto výkonu to bylo 1300-1400 denně za benzím s hodne lehkou nohou, a při normál ježdění to bylo lehce přes 2000 denně, pokud myslíš že je to auto na denní ježdění tak sji asi těžce zazobanej , to nemluvím o gumám ( skus si sehnat 235/45/17 a kupuj 1x měsíčne dve gumy na prdel ) atd.. sorrz ale pokud se bavím e o suprách tak je to opravdu auto na denní ježdění - teoretik jsi v tom případě ty.. až najezdíš s takovýmhle autem měsíc při denním ježdění a budeš muste všechno platit potom tu říkej jak je to auto na denní ježdění..
mě stojí před barákem v současnosti pět kousku supre z toho tři moje takže mne neuč znát co to stojí na provoz :) ( a to i včetně 2JZ gte, které pod 13l nejde a to je mkiii o 200kg lehčí jak mkIv .

pokud ovšem srovnáváš auto na denní ježdení v US podmínkách a u nás tak si to dej v hlave do pořádku..
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
Diablo
panic
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Augusta 2004, 02:05
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Diablo » Nedeľa, 8. Októbra 2006, 14:57

Idaho: Pocuvaj majster sveta. Ukludni sa prvorade a skus sa zamysliet nad tym co pises ok? A s hlavou u mna je vsetko v poriadku ten problem asi bude u teba ale to neriesim. Protirecis si. Doma ti asi zakazuju rozpravat asi tak sa vyrozpravaj aspon tu.
Tak sa drz zatial predaj radsej tie tvoje tri vazne Supry (a mne vravis ze som zazobany no neviem neviem) a kup si radsej jednu a poriadnu. Ty tu take extremy vytahujes ze pomaly clovek 1.2HTP neuzivy podla tvojich reci. Ano mas pravdu v niecom, ale ty to beres velmi vazne niektore veci. (gumy, benzin, 1500-2000$ investicie mesacne a pod.) Mozno v realite keby sme sa stretli vyrozpravali by sme si to inac ako tu cez virtual. Nech sa ti dari. Peace. :wink:
Having no TURBO is like having never ending lag! ;o)

Idaho
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Streda, 27. Septembra 2006, 16:00

Príspevok od používateľa Idaho » Pondelok, 9. Októbra 2006, 07:54

Diablo napísal:Idaho: Pocuvaj majster sveta. Ukludni sa prvorade a skus sa zamysliet nad tym co pises ok? A s hlavou u mna je vsetko v poriadku ten problem asi bude u teba ale to neriesim. Protirecis si. Doma ti asi zakazuju rozpravat asi tak sa vyrozpravaj aspon tu.
Tak sa drz zatial predaj radsej tie tvoje tri vazne Supry (a mne vravis ze som zazobany no neviem neviem) a kup si radsej jednu a poriadnu. Ty tu take extremy vytahujes ze pomaly clovek 1.2HTP neuzivy podla tvojich reci. Ano mas pravdu v niecom, ale ty to beres velmi vazne niektore veci. (gumy, benzin, 1500-2000$ investicie mesacne a pod.) Mozno v realite keby sme sa stretli vyrozpravali by sme si to inac ako tu cez virtual. Nech sa ti dari. Peace. :wink:
no jedna z nch podle mne pořádná je :) věř mi, už jsem měl nabídek od lidí co supry znaj dost, ale neprodám :) druhá je otlučená, tu si nechávám na okruhy a kravení.
Že beru vše vážně? ano to beru, protože ty skutečné náklady u teche starejch popelnic znám z první ruky - opravuju je. jinak k té zazobanosti - pořizovací cena apovinné ručení to jsou ty nejmenší náklady které snad ani nemužeš počítat. 6e toho hodne najezdím, ano bydlím vt akové prdeli, že do práce to mám pěknej kus, na nákuoy mám taky slušnej kus ale chtel jsem tu bydlet a tak tu bydlím proto auto na denní ježdení u mne znamená možná neco jinéhonež u oražákak kterej své autí vytáhe hednou za týden na 20km. Bohužel i takových je málo. Pokud si vezneš že prumerný člověk najede cca 100km denně ( v mém okolí to tak proste je ) tak i tak je to o něčem jiním a věř mi že ty náklady takové jsou . až takové auto budeš mít a jezdit s ním tak potom tu poučuj. zatím víš jen z doslechu od svých přátel ( alepson tak jsem to pochopil ) ale reálná zkušenost žádná..

BTW : od čeho jiného forum je než pro vykecání??? :D

peace..
originální i druhovýrobové ND na JPN vozy / import JDM motoru www.jdmengines.cz
_______________________________________
Supra MKIII, 7M GE 202PS přes GTE 270PS, až po 2JZgte 330PS+ - Minulost
Celica GT400 v současné době "in progress" :)

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Pondelok, 9. Októbra 2006, 09:53

Idaho - nas maly ukenacek... Ak sa chces do niekoho navazat ohladne jeho auta, tak si prosim prejdi nase forum a zisti si, na com momentalne Marcel jazdi a do coho vraza svoje bubaciky - a potom skus hodnotit :wink:
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kre » Pondelok, 9. Októbra 2006, 09:57

jak fajn, ze sa k jednej veci da dostat z dvoch stran a pri tom "superit" ;)
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní