Na co si dat pozor pri kupe?

všetko o tomto modeli
Robo
začiatočník
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Utorok, 21. Novembra 2006, 11:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa Robo » Streda, 2. Januára 2008, 13:53

Moja milovana zacala rozmyslat, ze by si mozno kupila do mesta Toyotu Starlet. Chcem sa preto opytat, ci nahodou niekto nepozna nejaku z tych poslednych modelov na predaj a taktiez, na co si pri Starlete treba davat pozor? Malo to uz vobec pozinkovanu karoseriu?
Toyota AVENSIS T25 1.8 VVTi
http://www.fotofot.sk

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Re: Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa kici » Streda, 2. Januára 2008, 17:26

Ja ti poviem z pohladu P8, posledne su P9. Pozinkovanu karoseriu to nema, celkovo ju nechyta hrdza, okrem klasiky, zadne lemy a zadne okno, ale je zaujimave, ze mne chyta len jeden lem, druhy nic. Preto, lebo je lahka, tak predne kotuce vpohode 150tis, aj predne tlmice. Zvyknu odhnit zadne dorazy, auto potom trochu sedi dozadu a zadne tlmice su preto nachylnejsie. Kedze ma lahky zadok, tak aspon moja je skor pretacava, najme teraz, najprv lahko predne, potom zadok, ale da sa to vpohode ukocikovat. Celkovo sa netreba trapit nad hrdzou.
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

Robo
začiatočník
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Utorok, 21. Novembra 2006, 11:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa Robo » Streda, 2. Januára 2008, 18:13

Dikes Kici :D ...jo a keby ste o nejakej na predaj vedeli, dajte vediet. Aj ked pozeram, ze na Slovensku ich vela nie je :? ...a s dovozom nemam prave velke skusenosti, takze sa mi do toho velmi nechce :(

...ja ju nahovaram este aj na Paseo, velmi sa mi to afticko paci, takze keby niekto vedel aj o niecom takomto, dajte vediet, budem vdacny ;-)
Toyota AVENSIS T25 1.8 VVTi
http://www.fotofot.sk

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Re: Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa kici » Streda, 2. Januára 2008, 23:24

Pri paseu bacha. Vzadu sa neda sediet a taktiez nevojdu ti tam detske sedacky. Ja s 180cm som mal velky problem sediet tam zohnuty a to som zazil extrem, ked sme nudzovo sedeli vzadu traja, dokopy cca 320kg a bol to masaker, som si "...." necitil. Inak je vpohode, len na inzerat su predrazene, takze dovoz. Podvozkovo je to starletka, len ma trosku vecsi zdvih piestov v motore. Niekde som cital, ze od 150 tis si cicaju olej, ale kamarat s 190 tis ten problem nema.
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa Rasťo » Štvrtok, 3. Januára 2008, 07:26

Ju radšej nahovor na Corollku E11 - ľahšie zoženieš, je to vyššia trieda oproti P9, viac miesta, lepší podvozok, komplet antikorová úprava, priam nezničiteľné motory, podobná cena ako Paseo. Cena oproti P9 síce vyššia, ale neporovnateľné zvezenie - ak rozmýšľaš nad Paseom, tak E11 je "rodinnejší" ekvivalent.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Robo
začiatočník
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Utorok, 21. Novembra 2006, 11:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Na co si dat pozor pri kupe?

Príspevok od používateľa Robo » Nedeľa, 6. Januára 2008, 17:15

Rasťo napísal:Ju radšej nahovor na Corollku E11 - ľahšie zoženieš, je to vyššia trieda oproti P9, viac miesta, lepší podvozok, komplet antikorová úprava, priam nezničiteľné motory, podobná cena ako Paseo. Cena oproti P9 síce vyššia, ale neporovnateľné zvezenie - ak rozmýšľaš nad Paseom, tak E11 je "rodinnejší" ekvivalent.
Tak ako rodinnejsi ekvivalent nam sluzi moja E12 (ved si ju nakoniec aj videl) ...dievca chce len nejake afto do mesta, bo nema zase az take soferske skusenosti. Co som pozeral, tak cenovo asi aj tak najviac prichadza do uvahy ten Starlet (len nejaky zohnat :? ). Paseo by uz bolo len z takeho rozmaru, bo je strasne pekne, no a E11 je este o nejaku tu tisicku drahsie, takze to uz skor asi ee....
Toyota AVENSIS T25 1.8 VVTi
http://www.fotofot.sk

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných