HELP

všetko o tomto modeli
kici

HELP

Príspevok od používateľa kici » Sobota, 4. Júna 2005, 22:34

Ludia dobry potrebujem pomoct. Pokazila sa my elektrika na aute toyota starlet r.v.93 typ motora 2e-e a neviem co to je. Co sa stalo: idem obehovat, pridam, akoby puk, vtom mi vsetko zhaslo(aj svetla), skapal motor, chytil, skapal,chytil, nieco zasmrdelo, zasvieti vsetky kontrolky. Dogulal som sa ku krajnici a tam skapal nadobro a nic. Kontrolky svietili aj po vytiahnuti kluca zo zapalovania, svetla nic, vystrazne nic, jedine co svietilo bolo osvetlenie interieru a kontrolky(slabsie). Po odpojeni baterky a znovu zapojeni prestali svietit (kontrolky), dokonca aj radio vysunulo CD a po otoceni klucom znova nic. Potom som znovu pripajal a odpajal baterku a raz sa mi znicoho nic zapol ventilator na chladici a odvtedy nic. Odpojil som baterku a odtah domou. Po znovuzapojeni baterky zacal sam od seba startovat, aj ked nebol kluc v zapalovani a po odpojeni kabla od spinacej skrinky roby len take TUK TUK a huci relatko s nazvom Starter a EFI(myslim ze som si spravne zapametal nazov) Kabelaz k pojistkam som prezrel, pojistkove skrinky tiez, hlavnu kabelaz od motora pod palubovku tiez a nic nieje prepalene. Co to moze byt? Pomoze len citacka v Toyote? Kazda rada dobra. HELP. Teraz odchadzam na 10dni a budem mimo kontakt a potom ak nebude iny napad tak odtah do Toyoty.
PS: Nemate nahodou skusenosti s Toyotou servisom v Presove?

Používateľov profilový obrázok
adrenix1
panic
Príspevky: 147
Dátum registrácie: Utorok, 23. Augusta 2005, 17:11

Príspevok od používateľa adrenix1 » Utorok, 23. Augusta 2005, 19:16

Tak to sa da zistit iba na diagnostike.

kici

Príspevok od používateľa kici » Utorok, 20. Septembra 2005, 08:03

uz je to vyriesene, Spatne uzemnenie karoserie. :lol:

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 20. Septembra 2005, 11:27

kici napísal:uz je to vyriesene, Spatne uzemnenie karoserie. :lol:
Vidis ake jednoduche. Ako som uz x-krat povedal: ak sa nieco na toyote pokazi, tak je to vacsinou len blbost a tu sa to opat potvrdilo :-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
adrenix1
panic
Príspevky: 147
Dátum registrácie: Utorok, 23. Augusta 2005, 17:11

Starlet

Príspevok od používateľa adrenix1 » Utorok, 20. Septembra 2005, 18:37

radim radim a teraz mam podobny problem aj ja. :D
Toyota Starlet
Toyota MR2 SW20

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných