Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka motora

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka mo

Príspevok od používateľa smutok » Streda, 11. Júna 2014, 07:53

Na tom rav4 fore chlapik pisal, ze nalial cistic a wd40 do turba a poriadne tam tu zmas vytriasol, to iste spravil s ventilom a zacalo to fungovat. Este treba skontrolovat podtlakove hadice co idu do toho ventilu, ci nie su poskodene alebo ucpane. Ja netvrdim, ze to treba hned menit.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Jurasko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Novembra 2013, 17:21

Re: Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka mo

Príspevok od používateľa Jurasko » Piatok, 13. Júna 2014, 10:12

a kde najdem to cislo tej riadiacej jednotky? aj tak si myslim ze ta je ok

tunklp
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Decembra 2013, 18:53

Re: Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka mo

Príspevok od používateľa tunklp » Sobota, 14. Júna 2014, 23:35

tak turbo vičistene a všetko ok http://www.turba.sk/ tu mi to robili

sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

Re: Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka mo

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Nedeľa, 22. Júna 2014, 16:33

jurasko neviem ci si uz vyriesil problem ale raz som to riesil tusim to bola ta chyba 1251 tiez som s tym maturoval :D bolo to v kablovacke zle dosadal pin ..tiez som vtedy vytahoval turbo a cistil atd a turbo sa da lahko zistit ci je zanesene ked mas pripravok na podtlak...a tak isto snimace sa daju zistit ci su ok aj tie na prepinanie podtlaku....a ked nema vykon je este vela veci ktore vedia rav obmedzit a neukaze ziadnu dtc len je leniive:)

smutok ked vymenis rj motora na toyote auto nebude fungovat musel by si prepalit alebo prepajkovat eprom pamat do druhej rj....a nestretol som sa zeby odisla rj motora u toyoty ...jedine na LAND 150 :)


pokial zhanas nejaky diel ktory je drahy staci ma kontaktovat mam vela ND skladom ...alebo do 4dni aj motor :) zo zarukou s buraciek atd...

https://www.facebook.com/JapaneseCustoms
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

Jurasko
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 24. Novembra 2013, 17:21

Re: Slabší výkon pri 5.stupni+vybrácie, VSC TRC+kontrolka mo

Príspevok od používateľa Jurasko » Utorok, 8. Júla 2014, 20:11

Sparcoxxx, nie problem som este nevyriesil nemal som velmi cas sa tomu venovat bol som mesiac na sluzobke na firemnom aute, planujem navstevu jedneho servisu v Brne, ked som im popisal probem povedali ze ho vedia za den vyriesit a za normany peniaz len ci naozaj???. Ale zaujima ma tvoja skusenost ohladom tej kabolovacky, kde mam prosim ta hladat ten problem resp ten "pin" co a kde vlastne je?
a ohladom ND co ak mam nahodou pokazeny ten podtlakovy ventil turba DENSO 25819-27040 kolko by stal?
A kedze s autom stale jazdim nenecha ma nahodou niekde? mozem s tymto problemom stale jazdit? dikes

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných