4WD 2,0L 1AZ-FE - benzín

všetko o tomto modeli
desko
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 15. Januára 2013, 15:14

4WD 2,0L 1AZ-FE - benzín

Príspevok od používateľa desko » Utorok, 15. Januára 2013, 15:40

Pekny den RAVkari,
zvazujem kupu SUV, kedze stary golfik doziva. Po prestudovani cien a for vsetkych "tych" BMW, Mercedes, VW, Volvo.. Audi som ani nepozeral :) , som na kazdom nasiel nejake velke stop ci uz to bola cena alebo pravidelne kazivy motor, ci drahy servis. Proste som ich postupne vylucoval.

Neskor ma napadla Ravka, konkretne dvojkova.. Po zhliadnuti cien ma srdce pookrialo :D pohybuju sa prijatelne okolo 10000, no nasiel som aj lacnejsie. Po detailnom prestudovani fora som vylucil dieslovy motor :) , opravte ma ak som urobil zle. Ale nielen kvoli chybam, ale jazdim vacsinou kratke trate 5 az 10 km - takze zrejme bude lepsi benzin.

Docital som sa a nejak vydedukoval ze najlepsi bude asi ten 4WD 2,0L 1AZ-FE. Je to tak? :) Pripadne poprosim majitelov uvedeneho typu, ci by neboli ochotni prispiet svojimi skusenostami. Dakujem.

Este by som sa opytal na tu pofidernu spojku, ktora sa tu dost casto spomina. Verim ze sa tu omielaju prave iba tie chybne, a ze existuju aj taki soferi, ktori s nou nemaju ziaden problem. Vsak? :)

Tesim sa na Vase postrehy a rady. A dufam ze aj ostatnym zaujemcom tato tema pomoze vyriesit dilema. Este raz dik.

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: 4WD 2,0L 1AZ-FE - benzín

Príspevok od používateľa Ado » Streda, 16. Januára 2013, 21:11

Nazdar,ja mám takú ravku,mám ju už dva roky,má 165 tis km,teraz som menil predné ložisko(900czk),no spojka je zatiaľ ok,domontoval som si tempomat,akurát musíš rátať so spotrebou 10l,a je jedno či ideš po diaľnici alebo po meste(palubák ukazuje 8,3-8,5 :lol: ),ináč ma nič nenapadá,a možno by som ju predal,nie že by som bol nespokojný,ale chcem RX-ko,a to som chcel už keď som ju kupoval,ale žiadne dobré nebolo.
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných