Svetla Rav 4 with angel eyes :)

všetko o tomto modeli
peky100
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 12. Septembra 2009, 12:46

Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa peky100 » Pondelok, 29. Októbra 2012, 21:41

Pekny dník želám :) už nejaky ten tyžden mam na ravke tieto svetla :) a je to ina bomba :)

http://imageshack.us/photo/my-images/84 ... 91880.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/708/p1030824a.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/10/p1030823s.jpg/

mam ich už cez mesiac :) a nemal som s nimi zatial žiadne problemy a zatial ma pre nie ani žiadny policajti nezastavili :)
Su to svetla z ameriky :) viem ich zohnať ak by mal niekto zaujem :) svetlo pasuje presne namiesto original svetla :) len koncovky nesedia :) ale priemerne zdatny človek to zvladne ako nič :) mne je 18 rokov :) a v pohode som to zapojil :) zatial som sa stretol len zo samou chvalou na tie svetla :) a velmi ma teši ako ked stretam nejake rav 4 na ceste :) vodiči tych rav 4 nechapu čo mam za svetla :) ako na fotkach to nevyzera nejak extra dobre :) ale osobne je to už uplne o niečom inom :)

miesto jednotiek mam tie 2 kružky a hore tych 6 lediek :) to mam cez den za denneho svetla :)
dvojky mam normalne :) xenonová vybojka :) 5000 K (presne ladi zo svetlami)
a dialkove original žiarovka ktora bola pri svetle :) hr1 :)

mam na rav aj senzor šera len ked mam na auto(automaticke svetenie) tak my svetia jednotky a aj dvojky :) idem kupiť modul denne svetenie a teda po zapnuti zapalovania sa mi zapnu len jednotky :) a ked sa zotmie tak na senzor šera ako klasicky je zapojene :) sa zapnu dvojky :) dufam že sa mi to podari zapnuť a nenastanu problemy žiadne :) inač z rav som velmi spokojny :) cez lete kludne jazdím za 6-6,5 litra :) auto ma 130 kw motor + chip (225 hp) teraz :) gumy su tam 255/55 R18 a v lete neni problem :) zimne mame 235/55 R18 a za 8 litrov v pohode :) sa dá ravku už mame 3-rok :) ked sme ju kupili mala 50000 km :) teraz ma cez 140 000 km :) a jedine čo odišlo bol diferak ale ten odišiel pretože sa v nom nemenil olej ktori by sa mal meniť po každych 30 000 km :) a inač auto sama chvala :)

rozdiel medzi europskymi skoro nespoznate :) len miesto h11 ako su v europskych su h7 na dvojkach a h1 na dialkovych :)

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa grexos » Utorok, 30. Októbra 2012, 09:32

Nezabudaj ze koli nim nemusis prejst stk ak nemaju schvalenie a ak ta raz zastavia moze byt problem. chcelo tu raz riesil vymenu za us svetla namiesto eu mozno ti k tomu povie viac
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 30. Októbra 2012, 10:27

Cez STK s tým oficiálne neprejdeš...ideálne je nechať si origo a pred STK prehodiť...US svetlá svietia ináč, neosvetľujú oprotiidúcich v zákrutách, lebo tvar svetla je plochý , ale naopak nesvietia do rigole tým zvýšeným "trojuholníkom" ako EU svetlá a niekomu to môže vadiť - myslím tým vodiča.
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

peky100
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Sobota, 12. Septembra 2009, 12:46

Re: Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa peky100 » Utorok, 30. Októbra 2012, 18:30

ano cez stk s tym neprejdem,povodne mam odložene ano svetenie je uplne ine oproti europskej verzii ... ale určite lepšie vidím ja z pozicie šofera a to ich mam nie celkom najnižšie ako šli ale o niečo viac a zatial som sa nestretol s tym že by mi niekto blikal v noci nech prepnem svetla a to chodím vačšinou v noci ... zatial som s tym problem nemal a na stk ratam s tym že budem musieť dať ... povodne

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa chmelo » Utorok, 30. Októbra 2012, 21:15

No veď to....US svetlá toľko neosvetľujú ako EU ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
toudy
panic
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Piatok, 19. Januára 2007, 16:13
Kontaktovať používateľa:

Re: Svetla Rav 4 with angel eyes :)

Príspevok od používateľa toudy » Nedeľa, 4. Novembra 2012, 18:30

Pre stretavacie svetla palti, EU ma asymetricke vyzarovanie svteleneho kuzelaa v US maju symetricke vyzarovanie svetleneho kuzela. Blizsie info tu http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=& ... OvCU0aX8tQ
D-4D, 5A/T, chip, ARB, SS, OME, SW 12000, SW 9500, CB, GY Wrangler MTR
skype: toudyvalu

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných