Objem palivovej nadrze RAV4 (3.generacia)

všetko o tomto modeli
jupitko
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Piatok, 15. Apríla 2011, 14:23

Objem palivovej nadrze RAV4 (3.generacia)

Príspevok od používateľa jupitko » Štvrtok, 28. Apríla 2011, 11:40

Zdravim vas. Rad by som sa opytal aky je skutocny objem palivovej nadrze pre RAV4 2.2 D4D(2006). Ked mi pristrojovka ukazuje dojazd 0km, tak natankujem maximalne 51l s tym, ze nafta je az v hrdle,....preto by ma zaujimalo kolko nafty som tam este mohol mat pred tankovanim? Na internete aj v testoch pisu 55-56l, no nechce sa mi verit, ze by mi ukazovalo nulovy dojazd a este stale by som mal 5l v nadrzi. Mate s tym prosim Vas nejake skusenosti? Dakujem.

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Objem palivovej nadrze RAV4 (3.generacia)

Príspevok od používateľa chmelo » Štvrtok, 28. Apríla 2011, 12:07

Ako na väčšine áut, tak aj na TOYkách je rezerva...a to 5 litrov pri nulovom dojazde je aj dosť málo....na AVE mi to ukazovalo nulový dojazd a v nádrži bolo tak 12 litrov ;-)

EDIT:
mrkol som totok: http://www.cars-data.com/en/toyota-rav4 ... specs.html
a je tam 60 litrová nádrž....takže cca ako na AVE...nejakých 10 litrov rezervy pri 0 Range...
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

jupitko
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Piatok, 15. Apríla 2011, 14:23

Re: Objem palivovej nadrze RAV4 (3.generacia)

Príspevok od používateľa jupitko » Sobota, 31. Decembra 2011, 21:41

Trosku oneskorene,ale diky Chmelo!,...a kedze odpovedam na silvestra, tak vsetko dobre do noveho roku prajem ! :-)
Este jedna otazocka, ak by si vedel,..na internete sa neviem dopatrat po kolkych kilometroch sa ma menit rozvodovy remen na tomto modeli RAV4. Nemas s tym nahodou skusenost? Vopred Dakujem

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných