S ľudmi sú iba starosti

všetko o tomto modeli
RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

S ľudmi sú iba starosti

Príspevok od používateľa RAkVa » Pondelok, 23. Augusta 2010, 19:42

Prajem Príjemny podvečer. Mám vozidlo RAV 4 a som s ním nadmieru spokojný, toyota ma ešte nikdy nesklamala. Je to ročník 2002 ale šlape dodnes ako hodinky, samozrejme pri správnej údržbe :) Ale tu teraz nejde o technické problémy, ale skôr o niečo primitívnejšie, čo nepríjemne zaskočí majiteľa vozidla viac ako napr : defekt na pneumatike alebo vydrané brzdové platničky...

Jedná sa o ľudí. Áno o ľudí. A s týmto problémom sa obraciam i na Vá, milí RAVkári... stalo sa mi práve dnes, že som náhle zistil pri mojom presune medzi dedinkami, že svieti tá najhnusnejšia kontrolka - není nafta ! So slzou v očiach som teda zaparkoval na najbližšej pumpe, že dám krpcovi trocha napiť. Hovorím si ,že by nebolo odveci keď si trocha aj umyjem čelné sklo, pretože tam ukončili svoj život stovky rôznych múch, motýlov, mačiek ,jeleňov... a ako si tak čistím a obzerám si pritom zadok slečny odvedľa, náhle zisťjem ,že plast, ktorý sa nachádza po oboch stranách čelného skla, CHÝBA !!!! teda aby som nepreháňal ,chýba iba na spolujazdcovej strane. Proste ten bočný plast, alebo balset alebo ako sa tomu hovorí tam nebol a prosím pekne, bol odrezaný v hornej časti. zhrozeny ,nahnevany a neviem aký som teda zašiel do toyoty. Tam mi len povedali ,že sa jední o krádež a bla bla bla a nový kus majú ,ale koštuje to iba 101 eur. s bielou vlajkou som teda radšej odišiel na pivko a rozmýšľam čo spravím.

Týmto sa chcem spýtať, či niekto z Vás nemá tento kus plastu, nemá toto tesnenie alebo nepozná niekoho, kto by mal ? ve%lmi pekne vopred ďakujem všetkým !!!!

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: S ľudmi sú iba starosti

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 23. Augusta 2010, 20:56

fuha, uprimnu sustrast. osobne si myslim, ze tychto aut na vrakovisku bude zatial pomenej, ale skus sa popozerat na klasickych inzerciach, ci nejaku predsalen nenajdes... hodne stesti

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

RAkVa
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Februára 2010, 22:40

Re: S ľudmi sú iba starosti

Príspevok od používateľa RAkVa » Piatok, 27. Augusta 2010, 19:35

no stale hladam, ale stale nic ale dufam ze nieco najdem cim skor, tym lepsie a ked nie, nekomu tez ukradnem...nic nove tu u nas doma na slovači... :D :lol: :lol: :lol:

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných