Previa konecne vymenena

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Previa konecne vymenena

Príspevok od používateľa teer7 » Sobota, 23. Mája 2009, 16:10

trochu samochvaly nezaskodi :))
po dlhom hladani na nemeckych strankach a rozcarovani zo sposobu (ne)komunikacie nasich germanskych kamaratov sa stal maly zazrak... chcel som vymenit svoju Previu rv.1995 za nieco mladsie (ale stale prvu generaciu), menej ojazdene a hlavne klimatizovane. preto som zacal snorit po internete, najma po uz spominanych nemeckych strankach. bol som pripraveny na adrenalinove dobrodruzstva spojene s prihlasovanim dovezeneho auta a pod. na moje dotazy na ponuky vsak odpovedal jeden jediny predajca z Mnichova, ale jeho ponuke chybali 2 sibre, inak bolo auto sonder schon :)) po 3 mesiacoch som uz rezignoval a v tom sa z cista jasna objavila Previa s dvojitou klimou, sibrami a usporiadanim sedenia presne podla mojich predstav. v Kosiciach, takze ziadne tortury s prihlasovanim, len bezny prepis mimo okres. jedinym malym minusom bol manual, predtym som mal automat a bol som presvedceny, ze ine uz ani nechcem. po skusobnej jazde som bol milo prekvapeny dynamikou auta. slovo dalo slovo, moje auto som posunul dalej a kupil novsiu fesandu. cena prijatelna, po ocakavanych vydavkoch na servis (vymena chladica, vymena vystuhy zadneho naraznika, vymena oleja a filtrov, folie, zadny spoiler s brzdovym svetlom a par dalsich drobnosti) uz beha po bratislavskych cestach :)) zatial spokojnost maximalna, najvacsim sokom vsak je spotreba - o 3,5 l / 100 km menej ako pri automate, a to je teda k***a rozdiel...
dufam, ze na zraze sa nas s Previami stretne viac :))
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Previa konecne vymenena

Príspevok od používateľa Sokol » Nedeľa, 24. Mája 2009, 21:50

Gratulujem a tu sa potvrdzuje to,co sa stalo mne-zhanalo sa vo FRA/Andy/,cez jedneho clena Ceskeho klubu zas v Nemecku,takisto v Cechach....a nakoniec som kupil doma a to tak,ze som ani nemusel menit SPZ :D
Dalsia vec-sem tam tu ludia zhanaju auta,napr.z BA a hned napisu,ze nie zdaleka,len okolie BA-tu plati,ze za dobrym autom sa oplati odlepit zadok a kludne ist aj takych 400-500km...Aj u Teba sa to potvrdilo...
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
Marcello
panic
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pondelok, 3. Novembra 2008, 20:54
Bydlisko: West Slovakia

Re: Previa konecne vymenena

Príspevok od používateľa Marcello » Pondelok, 14. Septembra 2009, 13:17

Uz len ten zraz dohodnut... ;-)
PREVIA 05´, 2.4 VVTi 16V - 116kW /LPG seq./

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní