Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa shuster » Piatok, 6. Mája 2011, 10:17

Vzhladom na nedostatok produktov na paseo, pridavam pre pripadnych zaujemcov nejake linky ktore sa mi podarilo za par rokov (debilny google) najst.

http://plasttuningshop.eu/index.php?mai ... ath=20_282 - tento shop som nasiel nahodou nedavno - najlacnejsie produkty - z plastu nie z laminatu - no dizajnovo nic moc - ponukaju ovela lacnejsie spojlery nippontuningu aj s certifikatmi

http://www.trc-tuning.com/_products/_to ... tuning.htm - okrem klasickych produktov nippon tuningu tu ponukaju aj spojlery pod narazniky (lips), celkom pekne listy prahov, supra style kridlo vsetko s certifikatmi, ale kurevsky drahe

http://www.lambodoorkits.co.uk/extreme- ... -9702.html - pre mna najkrajsi zadny naraznik - nieje velmi prekombinovany - v jednoduchodti je krasa - material: V-Fiber, vyrobca: Extreme Dimensions

http://xracing.com.au/body-styling/toyo ... bumper-01/ - zaujimavy naraznik - australia ;)

http://www.mayr-tuning.com/pkwtuning.htm - debilne zrobena stranka (asi zato to google nenajde) - velmi pekny spojler pod naraznik (http://mayr-tuning.de/pkw_tuning/paseo/ ... poiler.htm) , maju aj delene svetla - celkom pekne ale kurva drahe (s tuv)

http://www.nippontuning.com/toyota/paseo.html - Nippon Tuning - velmi pekne zadne svetla - kurevsky drahe - kvoli cetifikatom

zatial tolko....
Sašenka (Lexus IS 200)
Terezka (Toyota Paseo)
ex: Škoda Rapid 136L
HŇEŚKA JUTRE TOYOTA (abo LEXUŚ - ta ňe?)

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 6. Mája 2011, 10:43

Osobne by som do pasea neinvestoval a radšej by som si kúpil 6 gen celiku. Ako nič proti...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa shuster » Piatok, 6. Mája 2011, 11:01

Rasťo napísal:Osobne by som do pasea neinvestoval a radšej by som si kúpil 6 gen celiku. Ako nič proti...
JJ, davno som pochopil ze toto tu celica+ forum, ale snad sa najde aj nejaky fanusik pasea ;)
Sašenka (Lexus IS 200)
Terezka (Toyota Paseo)
ex: Škoda Rapid 136L
HŇEŚKA JUTRE TOYOTA (abo LEXUŚ - ta ňe?)

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 6. Mája 2011, 11:14

su tu aj fanusikovia coroll napriklad ale uz sme vyrastli a bud si setria na poriadne veci alebo si riesia tuning ktory sa netyka bodykitov ale vykonu / jazdnych vlastnosti. inak v gbeloch u svokrovcov som videl 2 pasea behat (gbely tuning club). a jeden z nich viem ze obcas pobrusi aj na forum
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa shuster » Piatok, 6. Mája 2011, 11:26

grexos napísal:su tu aj fanusikovia coroll napriklad ale uz sme vyrastli a bud si setria na poriadne veci alebo si riesia tuning ktory sa netyka bodykitov ale vykonu / jazdnych vlastnosti. inak v gbeloch u svokrovcov som videl 2 pasea behat (gbely tuning club). a jeden z nich viem ze obcas pobrusi aj na forum
Od vykonoveho tuningu ma tu odhorili hned. Mozno to v buducnosti poriesim swappom za 20ventil - ked budu love :-D
Sašenka (Lexus IS 200)
Terezka (Toyota Paseo)
ex: Škoda Rapid 136L
HŇEŚKA JUTRE TOYOTA (abo LEXUŚ - ta ňe?)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 6. Mája 2011, 15:48

Rasto ti poradil body aj vykonovy tuning :-) 6gen 3S-GE/GTE ... v ktorejkolvek podobe :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa Rasťo » Nedeľa, 8. Mája 2011, 12:06

Zas to neber tak, že toto fórum je len o čelikách. Každý má svoju srdcovku. Mojou je moja Kačenka - obyčajná stará Corolla z 89-teho. Tiež som ale špekuloval ako ju dať do poriadku aby to malo zmysel a nakoniec som z GL modelu AE92 urobil plnohodnotné GTi - trvalo to vyše roka a bola to babračka. Výsledok ale stojí za to.
Ak Ťa odhovárame od tuzzingu, tak je to preto, lebo ten hodnotu auta zníži a ver že je úplne jedno aké superšpica drahé spojlery na to auto nahodíš.
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa grexos » Nedeľa, 8. Mája 2011, 19:36

presne ako pise rasto. vacsina tychto zasahov v ociach potencionalneho kupujuceho znizuje hodnotu. ale zas ked to auto nikdy nemienis predat resp si zmiereny, ze len za velmi velmi smiesne peniaze a paci sa ti to, tak rob ako chces :)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 9. Mája 2011, 09:40

Dobre ze ste ho na tieto uskalia upozornili, ale na druhu stranu, ja mu fandim. Paseo neni najhorsi zaklad a tuning (vizualny) ma nieco do seba.

Ja som moju Corollku neunavne tunil par rokov. Zoznam uprav sa nevosiel na jednu A4-ku. A hoci mi tam odtiekol riadny balik penazi a po rokoch sa predalo cele auto za menej, ako ma stali letne kolesa, nelutujem to. Lebo som stravil krasne chvile bruzdanim po nete (hladanie inspiracie), photoshopovanim farieb a tvarov, ale hlavne vecnym rozoberanim a skladanim casti auta s brachom. Uzili me si kopec srandy, upevnili nas vztah a v neposlednom rade sme sa naucili naroznejsim zrucnostiam od vymyslu sveta.

Ak mas na to cas a neni ti luto penazi, ktore naozaj len vylejes do kanala, tak si auto porob podla chuti... Drzim palce.
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa Goldak » Pondelok, 9. Mája 2011, 20:47

Ták pridám aj ja svoj názor k tuningu/tuzingu...
Milujem týpkou z 1,2htp alebo 1,0 corsou nebodaj niečim podobným ovešané ospojlerované vysvietené 17" kola a keď z križovatky vykúri obyčajná corsa na 14kach tak sa čuduje jak to je možné keď on ma tak vytuzingované auto... môj osobný názor motor podvozok kola ostatok považujem za ku*venie auta áno dám si tam rozširovací bodykit alebo prítlačné krídlo keď ho tam treba!! ;-) ale nie ala tesco style za 80euro a podobne škorpion nálepočky ktoré pridajú 5kw poťahy z dráčikom ďalších 10kw :mrgreen: :mrgreen:

Ak som sa tým niekoho dotkol tak sa ospravedlňujem ide iba čisto o môj názor ktorý nikomu nevnucujem iba som ho tu "prejavil" a samozrejme nehovorím o špeciáloch ale o autách 8)
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

bexiczek
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Decembra 2011, 19:57

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa bexiczek » Utorok, 13. Decembra 2011, 16:20

Na passeo je moc pěkný spoiler a když se dá nějakej body kit tak to taky udělá svojí krásu.
Pokud potřebujete cestovní pojištění, klikněte na předchozí odkaz.
Také článek půjčka ihned online.
Předejděte pokutám, a udělejte si pojištění proti pokutám.

benco024
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Štvrtok, 24. Januára 2013, 19:26
Bydlisko: Nitra

Re: Toyota Paseo body kity, narazniky, spoilery

Príspevok od používateľa benco024 » Sobota, 2. Februára 2013, 20:41

nazdar chalani pred týždňom som si zaobstaral paseo a tiež som pozeral už voľačo naň , ale osobne si myslím že tomuto auto stačí taký decentný štýl

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných