POMOC

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Furious10
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Piatok, 2. Januára 2009, 12:27
Bydlisko: dudince/BB
Kontaktovať používateľa:

POMOC

Príspevok od používateľa Furious10 » Piatok, 2. Januára 2009, 17:19

cafte. mam toyotu paseo a mali sme buracku, ze do nas buchli zozadu. auto sa opravilu, spravil som hudbu, dal sportovy podvozok, precalunil interier. ale bohuzial ked otvorim kufor, tak sa ma rozsvietit svetlo. ale ono je zhasnute. niekde je daco zle... uz predtym som mal miesto svetla neony 2 a stroboskopi na kufor... ale po buracke som to vybral, a neviem najst, de je chyba. nasiel som len na kufrovych dverach pod plastom nejaku koncovku, a kable do nej idu z interieru.. nemoze to byt ono???

a dalsia vec: namontoval som xenony, a nesvieti mi teraz kontrolka, ked prepnem na dialkove. ziarovka je dobra... de moze byt chyba? dakujem velmi pekne

Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Re: POMOC

Príspevok od používateľa shuster » Utorok, 13. Januára 2009, 14:55

A mas tam ziarovku?
Ja som kupil svoje Paseo a bolo tiez buchnute zo zadu (este v nemecku) a nemam tam ziarovku, takze ani mne nesvieti :-D
Musim dakedy kupit a skontrolovat.

Xenony si montoval sam? Neporadim ti velmi len napis kde si ich zohnal a kolko ta to stalo.
Pripadne daj schemu zapojenia, tak ti tu skor bude niekto vediet poradit.

Používateľov profilový obrázok
Furious10
panic
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Piatok, 2. Januára 2009, 12:27
Bydlisko: dudince/BB
Kontaktovať používateľa:

Re: POMOC

Príspevok od používateľa Furious10 » Piatok, 16. Januára 2009, 17:54

tak ziarovka tam neni, lebo aj predtym bolo miesto tej ziarovky neon. a tak to aj chcem mat teraz...

ano montoval sam... mal som uz rozobratu pristrojovku, ci nahodou ziarovka neni zla, ale neni... takze je problem niekde v instalacii a asi aj z tymi xenonmi... napadlo ma... kable isli original do oboch svettie, a na xenonovej prestavbe sa bere signal len z jednej strany, to ide do krabicky, a stade sa taha na druhu stranu kabel... zeby bolo treba aj povodne kable na druhej strane nejak spojit alebo neviem... aby som zase daco nevyskratoval :D

Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Re: POMOC

Príspevok od používateľa shuster » Streda, 4. Februára 2009, 23:36

Prave som sa docital, ze ku xenonom treba niekedy aj nejaky zatazovaci modul, inac to moze blbnut:
http://www.tuning-centrum.cz/product/56 ... ovym-sadam

Neviem co je na tom pravy, ale skusit mozes ;)

Michal Gúcky
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Decembra 2011, 17:22
Bydlisko: Nitra

Re: POMOC

Príspevok od používateľa Michal Gúcky » Štvrtok, 22. Decembra 2011, 17:45

zdravim.chcel by som na svoje paseo ciru optiku,ale nikde sa mi ju nepodarilo zohnat...vyraba sa vobec?viete niekto poradit?dakujem

Používateľov profilový obrázok
shuster
panic
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Štvrtok, 5. Júna 2008, 12:59
Bydlisko: PO
Kontaktovať používateľa:

Re: POMOC

Príspevok od používateľa shuster » Piatok, 23. Decembra 2011, 10:35

O cirej neviem. Ale robi sa LED. Original JDM Toyota. Ale v EU potrebujes certifikat. Nippontuning si to certifikoval, ale je to strasne drahe: http://www.nippontuning.com/toyota/paseo.html
Cize ked to kupis za tu nekrestansku sumu, tak TUV u nas plati, len treba prelozit a zapisat do osvedcenia.
Sašenka (Lexus IS 200)
Terezka (Toyota Paseo)
ex: Škoda Rapid 136L
HŇEŚKA JUTRE TOYOTA (abo LEXUŚ - ta ňe?)

Michal Gúcky
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Decembra 2011, 17:22
Bydlisko: Nitra

Re: POMOC

Príspevok od používateľa Michal Gúcky » Piatok, 23. Decembra 2011, 12:45

dakujem...tak to vizera ze cira optika nebude,,,skusim este pozret bazare ale pochybujem..je to ozaj drahe

Michal Gúcky
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Decembra 2011, 17:22
Bydlisko: Nitra

Re: POMOC

Príspevok od používateľa Michal Gúcky » Pondelok, 24. Decembra 2012, 13:47

čira optika je na paseo,,videl som niekde v bazare inzerat,ale uz neviem kde,,,a dost velka palka to bola..

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných