CENA a DOSTUPNOST dielou na MR2 MK2

všetko o tomto modeli
warner1
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Utorok, 13. Mája 2014, 18:34

CENA a DOSTUPNOST dielou na MR2 MK2

Príspevok od používateľa warner1 » Utorok, 13. Mája 2014, 19:58

Ahojte som tu novy
Mam par otazok co sa tyka MR2
Chcem si kupit MR2 rok 1991 115kw ziadna hrzda najzdeny iba v lete okolo 170 000 je fakt v peknom stave ale ma to zopar hacikou, kedze uz 3den asi surfujem a pozeram recenzie co ziadne niesu o tomto aute a nahradne diely atd neviem sa nic docitat , bojim sa toho aby som nekupil auto ktore mi bude stat na parkovisku zato ze neviem zohnat donho diely alebo budu az prilis drahe ,mal som mazdu 323ba,toyotu celiku T20, presiel som na nemca momentalne mam najsilnejsiu radu dieslovej audiny A3, jedine co ma tesi na tom aute je spotreba :D, nieje to ten pozitok z jazd ako u japonskych sportovych aut, predavam ju a hladam niejake japanes auticko ktore utesim ja a ono mna :), Tak som nasiel MK2 a bojim sa aby som to nelutoval z kupou rozhodujem sa aj nad Honda CRXtiez od 93r.v. Za radu vopred dakujem

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: CENA a DOSTUPNOST dielou na MR2 MK2

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 13. Mája 2014, 22:37

na motor a podvozok zozenies skoro cokolvek. s trochouf snahy a fantazie zozenies aj ine veci z UK pripadne z USA (odtial to ale nebyva lacne). vseobecne by som ale povedal, ze zalezi co od toho auta chces a co si ochotny poskytnut. ak ho chce udrzat 10+ rokov v TOP stave, nachystaj si penazenku. da sa jazdit aj na hulvata a riesit iba nutne veci a karoseriu/ interier opravovat lepiacou paskou. da sa jazdit s domrdanou (nie hnilou) kasnou a podvozkom a motorom v top stave. vsetko zalezi od toho s cim zacnes a kolko snahy (rozumej penazi) vynalozis na to aby si to udrzal alebo vylepsil. musis k tomu aj mat trocha vztah. ak nemas, alebo si ho nevybudujes, toho auta sa po par rokoch alebo poruchach celkom urcite zbavis
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných