Kde zohnat tlmice na toyotu mr2 sw20??

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
NERO
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 24. Novembra 2010, 11:25
Bydlisko: Rimavská Sobota
Kontaktovať používateľa:

Re: Kde zohnat tlmice na toyotu mr2 sw20??

Príspevok od používateľa NERO » Streda, 22. Júna 2011, 10:36

Ospravedlnujem sa za reakciu, brzdy som kupil nie celkom zavodne ale na zaciatok myslim ze cenovo velmy vyhodne (zatial iba vzadu som menil) musi dojst vyplata a idem rozmyslat dalej

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Kde zohnat tlmice na toyotu mr2 sw20??

Príspevok od používateľa Rasťo » Sobota, 25. Júna 2011, 18:42

Ak chceš "obyčajnú vyjebanú radu", tak Ti ju dám. Poznám totiž pár ľudí, ktorí zarábajú sakra väčšie peniaze ako je trápny SK priemer cca 750 evry, a z ktorých sa tu pokúšame väčšina vyžiť a mať aj potechu z našich aut.
Bavil som sa s chlapíkom, čo jazdí so synom motokáry. Káry ako také nie sú nejaká extra pálka. Komplet homologizácie najnižšej triedy, len aby to mohli postaviť na štart ako amatéri. Technické vybavenie cakum prásk aj s cenou ojazdeného kitcar je okolo 4 tisíc evry. Pálka sú ale preteky - prevoz niečo stojí, štartovné tiež - to sa celkom dá zožrať, lebo vozík zoženieš a kitcary sú ľahučké - žiadne mýto a stačí "B"-čko vodičák (tuším BE po novom), ale gumy na jeden víkend na dve autá vyjdu cca 600 euro. Vravel, že keby mal ísť do nejakých amatérskych kopcov, tak by to bolo totálne o hubu (nie to s UK autom, na ktorom na pretek nedôjdeš po vlastnej ose). Takto ho sezóna o dvoch malých hračkách a nejakých 6 pretekoch vyjde na nejakých 6-7 tisíc euro - podľa miery drania gúm. A to sú blbé motokáry na amatérskej úrovni.
Takže dobrá rada - priprav si aspoň 10 tisíc na zvyšok tohto roka, uprav auto aby si prežil a môžeš vyraziť na nejaké dva preteky. Potom, keď zistíš o čom také niečo je, daj vedieť - nech sa aj my - ľudia čo nič nevieme a nikdy sme v SW20 nesedeli, niečo dozvieme.
Alebo nie - lepšia rada - choď na nejaký kopec v okolí kde sa jazdievajú preteky, pozri aké časy dosiahli o triedu nižšie kubatúry ako máš Ty v podobnej kategórií v akej budeš a skús si ten kopec vyjsť keď bude minimálna premávka - sám pochopíš že podvozok za 7 stovák je málo a nebude stačiť kúpiť ani tuhšie struny a KONI tlmiče - budeš musieť auto vyvažovať a na to potrebuješ plne nastaviteľný podvozok za aspoň 1000 euro - to bude úplný základ z thaiwanskej dielne dielne XYZ, alebo D2, ktorý je neporovnateľný s KW a podobnými značkami.
Proste normálny priemerne zarábajúci človek bez tvrdého sponzoringu ( a ešte s UK autom na SK) je úplne nereálny...
Nechcel som Ťa ničím uraziť - len Ťa pripraviť na realitu...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Kde zohnat tlmice na toyotu mr2 sw20??

Príspevok od používateľa Elvis » Nedeľa, 26. Júna 2011, 10:57

NERO napísal:chcel by som sa opytat, kolko je ludi co nedavaju do mrky 5000e rocne a jazdia, myslim si ze zvas co ste mi napisali nemate vsetci tieto auta a tak do na mna utocite neviem za akym ucelom. chcel som obycajnu vyjabanu radu a nie vyjavy komplexov co mate, tie ma totalne nezaujimaju... takze ked sa nabuduce spytam na nieco bol by som rad keby dostanem normalnu odpoved (zo zaciatku som ju aj dostal) a nemusim citat idiotiny ludi ktory sa snazia dohodit kamaratovi ktory ma obchod alebo podobne... dakujem za pochopenie a verim ze uz sa ozve len ten kto ma co povedat.

A este nieco, nepovedal som ze nemam na to aby som si kupil podvozok za par eur naviac, ide o to ze sa mi to zda vela, keby mam evolutiona tak by som nad cenami nerozmyslal lebo viem ze nech sa deje cokolvek stalo by to zato...

tolko k tomu
kamosko tak to si riadne strelil teda. Pytal si sa a dostal si odpoved. To ze sa ti nepaci, je tvoja vec ale taka JE REALITA. Si typickou obetou vlastnych prehnanych predstav a odmietas skutocnost a jednoduchu matematiku. Ale prosim ta, neutoc tu na ludi, co maju nacuvane viac ako ty najazdene dopredu.
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

smoliak
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 30. Júla 2014, 19:01

Re: Kde zohnat tlmice na toyotu mr2 sw20??

Príspevok od používateľa smoliak » Utorok, 12. Augusta 2014, 08:41

ja za seba doporucujem hladat na ebay tak ich urcite najdes aj origo v vyrazne dobrej cene nakup je sice dobrodruzstvo ale ak najdes spolahlive predajcu ktory komunikuje tak stoji za uvazenie

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných