mr2 turbo moja potvora

všetko o tomto modeli
jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Nedeľa, 23. Januára 2011, 20:00


Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa Rasťo » Pondelok, 24. Januára 2011, 16:11

Technicky dobrý výber, ale dizajn...no...každý má iný vkus...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Pondelok, 24. Januára 2011, 20:27

no ked tuning tak tuning
ked rekonstrukcia tak rekonstrukcia
ja som zasadne za tuning

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 24. Januára 2011, 23:32

To "pritlacne" zadne kridlo to uplne zabilo....
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 25. Januára 2011, 12:07

Takže Ty si to auto mieniš do smrti nechať? - lebo takto votuzené ho predáš max za 3 litre, aj keď je to 3S-GTE...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Utorok, 25. Januára 2011, 13:24

no za 3 litre by som tak predal maximalne predny a zadny naraznik..jasne ze si ho necham zatim ma vyslo vseho vsudy na 6 nul..

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 25. Januára 2011, 19:29

auto pekne. myslim ze emero turbo je dost exoticke auto na slovenske pomery :) tie "usi" nasavacie su bozie :)
a k tym upravam sa pridam k chalanom, tiez by som bol striedmejsi s tym laminatom. farba inac pekna aj kolesa.
Obrázok

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Utorok, 25. Januára 2011, 20:24

tie ''usi'' splnaju svoj ucel pod jednym je sanie hruska a pod druhym intercooler. k plastom sa nevyjadrujem bol to moj sen presne tento bodykit.je z japonska nieco medzi laminatom a plastom perfektna kvalita a presne presnucke.farba je od forda focus sti, electric orange dost masna..a tie kola to bolo uz zufalstvo moje vysnene sa bohuzial nerobili v 5x114

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa Elvis » Utorok, 25. Januára 2011, 22:24

inak robil si aj nieco s motorom?

ale troska ta poopravim: "tie ''usi'' splnaju svoj ucel pod jednym je sanie hruska a pod druhym intercooler"
Praveze vobec nesplnaju. Tie usi su klasicky tuzersky doplnok, ktory narusa to, o co sa konstrukteri snazili, tj dostat dnu cerstvy chladny vzduch, a "stary" ohriaty von. MR2 SW20 (vlastne tak ako kazda generacia) ma naporove nasavanie vzduchu zboku po oboch stranach a nasledne je tento vzduch odvadzany prec z motoroveho priestoru. A teraz hadaj co sa stane, ak tam dotlacis dalsi vzduch, ale z opacneho smeru?
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Utorok, 25. Januára 2011, 22:53

zdravim ta elvis my sa trosku pozname..ked si spomynas. ja som kupil tu mrku z cadce hehe ktora bola ako aj sam vies dotlcena,no toto tu je uz japonec ako kasna tak aj motor.s motorom no vpodstate este nic motor slape ako hodinky akurat som vymenil riadiacku za Blitz access takze teraz mam obmedzovac az niekde na 8500 otackach na trojke som potiahol na 185 km/h. maximalku som neskusal ani asi nebudem.mam tam akurat ten vyfuk nahodil som aj manual boost controler lenze som ho este ani neskusal pretoze z akychsi pre mna cudnych dovodov moje turbo tlaci pri akceleracii 1.4 bar a papierovo by malo byt niekde okolo 0.8,
mam este ten vyfuk a tohto roku menim aj zvody aj decat.este nahodim tu spojku a novy vecsi cooler+regulator tlaku paliva
a k tomu saniu ten bocny otvor splna ucel asi len vtedy ked mas vsetke airboxi na mieste, no ja mam tu hrusku nad motorom a je priamo pod tym hornym nasavakom takze cerstvy vzduch sa vali presne na hrusku tak toto mi nevyhovoris ze nesplna ucel nuteneho sania. o tom cooleri aj ano pretoze cooler je vazne natocevy presne k originalnemu otvoru za dverami.

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 25. Januára 2011, 23:05

tie nasavace vidat na vela mr2 turbo. dokonca som chvilu aj myslel ze to na daktore montovala priamo toyota. mylim sa?

s tym obmedzovacom a tlakom turba opatrne ak si sa vnutornosti nechytal. 3S motory maju so zakladnymi zdvihatkami, ventilmi a pruzinkami problem zvany "valve bounce" ktory sa objavuje kusocek nad rev limiterom a moze ti nadobro odpisat motor (musim si to znova nastudovat ze ako sa to s tym ma naozaj). o takmer dvojnasobnom tlaku oproti zakladu ani nevravim
Obrázok

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Utorok, 25. Januára 2011, 23:30

o tom probleme s ventilami som sa ja este nikde nedocital ale vdaka za radu.no dufam ze sa mi to neprihodi pri mojom stylu jazdy snad nie.vytacam ju vazne len zriedka.no ten tlak turba mi vazne neide do hlavy.pri agresivnom rozbehu sa rucicka dotyka az 1.5 baru.samozrejme pri plynulej jazde to tak nie je,kamos na gt4 zdvyhol tlak na 1.2 a mu turbo vtiahlo gumove koleno tak mal postarane o tyzdne roboty hehe.preto sa ja uz ani neodvazujem dotknut toho regulatora.
ta riadiacka ma fakt nieco do seba ked som ju nahodil a prvy krat skusal tak som sa smial od uch a k uchu jak nejaky posahany fanatik, ten zvuk pri vysokych otackach sa normalne dal porovnat so zvukom motorky.to som sa po ulici prehnal asi okolo 9 vecer a susedia boli hned na ceste ze ci sa vojna zacina hehe

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa Elvis » Streda, 26. Januára 2011, 21:20

stenky: nie, nemontovala, inak by to mala aj TRD 2000GT...
Obrázok

jijig: a jasne, pamatam sa :) si ju predal potom alebo co s nou je? Inak zhanam seriovy predny naraznik na mr2, nemas nahodou nieco take na predaj?
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Streda, 26. Januára 2011, 21:28

no zostala mi z nej len palubovka a aj ta je dolamana hehe.rozpredal som ju v anglicku motor vyfuk atd.juuj o ten naraznik keby sme sa skontaktovali o pol roka skor..vyhodil som ho do smeti hehe no keby si silou mocou chcel tak by som pozhanal na ebayi alebo vrakovisku

jijig
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Nedeľa, 23. Januára 2011, 18:46

Re: mr2 turbo moja potvora

Príspevok od používateľa jijig » Nedeľa, 6. Februára 2011, 12:16


Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných