Obhliadka MR2

všetko o tomto modeli
ochiko
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Piatok, 13. Januára 2012, 08:53
Bydlisko: Kosice

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa ochiko » Utorok, 30. Júla 2013, 12:57

Dajak mi to nestimuje. Je fakt pravda, ze MR2 s motorom pred 2003 je dajaky vadny? Ak by to bola vyrobna chyba, tak Toyota by to urcite nechala stiahnut z obehu nie? Pripadne pri vyskyte takej poruchy by to mala dat opravit na vlastne naklady. Z akeho zdroja je tato informacia? Nejak sa mi tomu nechce verit. Neviem to nikde najst.
Toyota Yaris 1.3 2008
Toyota Carina II 2.0 GLi 1988

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa Srandista » Utorok, 30. Júla 2013, 13:26

Nikde nevies najist info o ovalite valcov v motore 1ZZ-FE? Clovece, nechcem sa ta dotknut, ale to si potom o tom probleme asi fakt nic nehladal, lebo info k tomu je vsade...

Nech sa paci, kludne si precitaj 25 stranok infa u kolegov na susednom fore...

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=6532
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

keksik
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Februára 2014, 20:25

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa keksik » Pondelok, 17. Februára 2014, 21:33

Zdravím, využijem túto tému aby som zistil váš názor na túto MR2.
http://toyota-mr2.autobazar.eu/20gti-id4404293.html
Je to ročník 1995 takže by to mala byť tretia revízia (?). Auto má ževraj najazdených 56 000 km čomu moc neverím. Bol som ju tak nenápadne pozrieť v bazáre (schválne keď pršalo). Lak je na viacerých miestach popraskaný tiež tak laminátové nárazníky. Kotúče sú dosť hrdzavé nejakú dobu tam už stojí. Zvnútra boli vidieť na sklenenej streche kvapôčky vody otázne je či tam skondenzovali alebo targa netesní... Inak interiér celkom v pohode. Zo spodu čo som videl celkom ok žiadna hrdza a minimálne pružiny sú nejaké športové. Čo sa týka toho laminátu... nikdy som nebol zástancom tuningu ala rýchlo a zbesilo ale tejto emerke sa to podla mňa velmi hodí až tak že si myslím že je to pekné... Len sa bojím že keď je auto "DOVEZENE BEZ DOKLADOU" bude s tým problém na KO-čke + 477 eur registračná daň... čo vy na to?

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa Elvis » Utorok, 18. Februára 2014, 11:52

keksik napísal:Zdravím, využijem túto tému aby som zistil váš názor na túto MR2.
http://toyota-mr2.autobazar.eu/20gti-id4404293.html
Je to ročník 1995 takže by to mala byť tretia revízia (?). Auto má ževraj najazdených 56 000 km čomu moc neverím. Bol som ju tak nenápadne pozrieť v bazáre (schválne keď pršalo). Lak je na viacerých miestach popraskaný tiež tak laminátové nárazníky. Kotúče sú dosť hrdzavé nejakú dobu tam už stojí. Zvnútra boli vidieť na sklenenej streche kvapôčky vody otázne je či tam skondenzovali alebo targa netesní... Inak interiér celkom v pohode. Zo spodu čo som videl celkom ok žiadna hrdza a minimálne pružiny sú nejaké športové. Čo sa týka toho laminátu... nikdy som nebol zástancom tuningu ala rýchlo a zbesilo ale tejto emerke sa to podla mňa velmi hodí až tak že si myslím že je to pekné... Len sa bojím že keď je auto "DOVEZENE BEZ DOKLADOU" bude s tým problém na KO-čke + 477 eur registračná daň... čo vy na to?
kamosko, nepoznam ta, ale rozhodne by som ti neradil toto auto kupovat. Si si pozeral vobec to prilozene video, ako s tym autom narabaju degesi v tom bazare?
Moja rada ruky prec, kupujes si problemy. Toto auto ani OMYLOM nie je rok 1995, je to prachobycajna prva revizia a navyse bez akychkolvek dokladov. Ako to chces potom legalne prihlasit? Na dobre slovo? Ako vies ze nie je kradnuta? Alebo niekde na nej nebol spachany poistny podvod?

...a na zasmiatie http://www.topspeed.sk/predaj-sportiaku ... ideo-/5532
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

keksik
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pondelok, 17. Februára 2014, 20:25

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa keksik » Utorok, 18. Februára 2014, 12:22

Som tu nový takže ma nemáš odkial poznať ale vďaka za odpoveď niečo podobné som očakával. Vyzerá to tak že auto v tom bazáre už ostane navždy čo je škoda. Ale pôjdem sa porozprávať s majitelom toho bazáru o tom ako by si predstavoval prihlásenie a ostatné veci a potom to tu zreferujem.
Nemáte typ na MR2 v podobnej cenovej hladine?

drk
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Štvrtok, 1. Mája 2014, 19:05

Re: Obhliadka MR2

Príspevok od používateľa drk » Piatok, 2. Mája 2014, 09:42

Tak neviem , či si už kúpil , alebo nekúpil MR-ku , ale toto by hádam šlo http://toyota-mr2.autobazar.eu/20-gti-1 ... 35112.html
Tú v Nitre som bol pozerať aj ja , ale to je vrak . Popraskaný lak , zateká , vnútri plesnivé atď . Ja som si do toho ani nesadol . :( A tie km to je asi len od tej prestavby , ale určite nie skutočné km.
Ja som nakoniec už kúpil a som tiež MR-kar :D
DRK

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných