Pomoc W2

všetko o tomto modeli
Misso
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Utorok, 5. Septembra 2006, 12:31

Pomoc W2

Príspevok od používateľa Misso » Pondelok, 17. Novembra 2008, 21:29

ukončime to kto chce nech sa ozve.
Naposledy upravil/-a Misso v Štvrtok, 28. Januára 2010, 09:04, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Pomoc W2

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 17. Novembra 2008, 23:42

daj si www.sehi.sk oni ti zozenu barsco s anglicka... a jednu maju napredaj za 35tis, presne, aku potrebujes.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc W2

Príspevok od používateľa Rasťo » Štvrtok, 28. Januára 2010, 06:55

A potom si naťukajú VIN do PC a zistia - huuups - mladý pán - to auto je oficiálne s RHD, nie LHD...medzičasom niekto zavolá 158, alebo iné pekné číslo a potom už len budeš sedieť pred vyšetrovateľom a presviedčať ho o svojej pravde že prestavba je v pohode a že to robili v servise. Tým do sračiek namočíš servis, lebo nik zo zákona prestavbu RHD auta na LHD robiť nesmie... No a aby som nezabudol - Teba obvinia z nejakého toho pozmeňovania identifikačných znakov vozidla a čau máňo...
Si myslíš že prečo tu už pár ľudí čo denne robia s autami, nejazdí na prestavaných MKIV?????

EDIT:
Prakticky je prestavba akéhokoľvek midshipu z RHD na LHD totálne easy vec - stačí z PL kúpiť prístrojovku, riadenie, svetlá a prednú prepážku ale ešte raz - ruky preč!!! - je to tikajúca bomba - niekto si na tom inak prsty spáli a všetky nitky budú viesť k prvému majiteľovi na SK...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Pomoc W2

Príspevok od používateľa Ado » Štvrtok, 28. Januára 2010, 09:35

ked si to nechá do konca života tak mu na to neprídu,ak nepôjde kôli niečomu na KO
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc W2

Príspevok od používateľa Elvis » Štvrtok, 28. Januára 2010, 09:39

vsetko som tu teda premazal, ale toto necham kvoli diskusii.

VIN kod takejto MR2 do PC nenatuka nikto, urcite nie na Slovensku. Je totiz velmi pravdepodobne, ze dane auto je import z JPN a tam klasicke VIN kody nemaju, su kratsie teda system to ani nezoberie.

Dalsia vec je ta, ze aj taketo JPN import auto by sa teoreticky dalo OFICIALNE prihlasit za podmienky, ze mas volant vlavo. Vyhlaska totiz nestanovuje, aky dlhy ma byt VIN kod, resp neriesi, co v nom ma byt. Ak si to auto oficialne kupil, preclil, tak nevidim problem. Ako by si napriklad potom mohol prehlasit staru aviu ktora ma tak cca 5 znakov vo svojom kode?

Ci je ale legalna prestavba RHD na LHD je otazne, urcite su na to klucky pretoze napriklad zavodna Impreza sk N sa sem importuje len ako RHD priamo z Japonska a potom sa legalnou cestou preraba na LHD (v CR uplne bezne).
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných