MR2 MKII

všetko o tomto modeli
P3T3R
nula
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Nedeľa, 12. Novembra 2006, 00:05

Príspevok od používateľa P3T3R » Nedeľa, 13. Mája 2007, 21:50

No tiež by som chcel byť študent, čo si môže dovoliť kúpiť a držať pri živote MR-2 - je jedno akej generácie...
No myslim že u mě to bude spíš sleva než náklady... protože můj peugeot 406 1.8 žere takovejch 12l/100.. :)

Používateľov profilový obrázok
cahir
MX-5 guru s malým zmrdom
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: Sobota, 1. Januára 2005, 12:39
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa cahir » Nedeľa, 13. Mája 2007, 23:53

Rasťo napísal:Gabo to vystihlo... To jednoducho nie je rodinné auto - ostatne ako žiadne športové auto a prekvapko - MR-2 JE akosi športové auto... :wink:
No a pre ľudí, ktorí potrebujú veľký priestor by bolo azda vhodné sa poohliadnuť po cenách skriňových Avií - ešte budú vždy prví v kolóne, čo je výhoda, lebo môžu dupať na plyn čo to dá... :lol:
Dúfam, že o objektívnosti Tvojho názoru ohľadom batožinového priestoru v MR-2 sa budem mať možnosť presvedčiť už tento týždeň..ale po pravde...nevidím to moc negativisticky, lebo viem ako si niektorí chlapi potrebujú veľkými autami kompenzovať malý...oný... :lol: - ako bez urážky... :wink:
ty si ma absolutne nepochopil. co ja mam s velkymi autami? keby si ma poznal tak vies, ze ja by som nechcal ani avensisa. proste na moj vkus uz velke auto. nepacia s ami. jedine honda accord. ale to je uz OT.
s tym priestorom som myslel, ze ked zoberies miatu, mozes sa zbalit aj na tyzden a vypadnut niekam. s mr2 mozes ist akurat na nudaplaz .. nie vazne. ja si chcem kupit prave roadster ako druhe auto. ale to duhe prakticke nemas vzdy v privesnom voziku za sebou. a preto si myslim, ze mat tam kufor JE prakticke. a preto chcem miatu a nie mr2.
ex: Corolla E12 1.4VVTi
ex: Mazda Miata Obrázok
Lexus IS200 Obrázok
Honda PCX

Mito
panic
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Štvrtok, 21. Septembra 2006, 11:07
Bydlisko: Piestany
Kontaktovať používateľa:

Re: MR2 MKII

Príspevok od používateľa Mito » Štvrtok, 21. Júna 2007, 14:51

BTW vies ako vyzera MR2? Myslim ze neni problem sa zbalit este aj Fritak a podobne nezmysli co sa bravaju na dovolenku tam napchas uuuplne v pohode.

MR2 MK2 - ma kufor asi taky velky ako mazda miata v podstate a je velmi dobre pristupny a ma v poho tvary takze sa donho 2 osoby zbalia aj keby co :D

MR2 MK3 - mno tak isto sa zbalis krasne za sedacky je toho tam habadej pre 2 osoby
Toyota MR2 SW20 2.0 GTi

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: MR2 MKII

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 3. Apríla 2009, 17:20

Kto zas nevie kde sa chodí v Žilinskom kraji do servisu s Toyotou??? :twisted:
Červená SW20 s MT značkami...u Bužbachera v MotorTech-u namiesto u Ľuboša ktorý SW20 pozná ako vlastnú dlaň...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných