Toyota MR2 slovakia-czech club

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
mattias
panic
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Piatok, 10. Februára 2006, 23:23

Toyota MR2 slovakia-czech club

Príspevok od používateľa mattias » Utorok, 5. Septembra 2006, 21:11

Takze dostal som uz davnejsie napad zalozit MR2 klub.Kedze na slovensku je tychto krasnych aut pomenej a v cechach to nie je tiez frekventovane auto, rozhodol som sa ze by sa to mohlo spojit.Vsetko je este v zaciatkoch a v zarodku.Zacal som robit stranku ktora je este vo vystavbe.Dal som tam zatial jednoduchy dizajn a je zatial zaregistrovana na bezplatnej domene.Tu je link:

http://www.mr2-club.szm.sk

(neskor by som chcel domenu ako napriklad http://www.mr2-club.cz.sk alebo nieco podobne)

Dufam ze sa tato myslienka uchyti.
Ak mate nejake namety, navrhy, fotky, videa atd. posielajte mi ich na adresu: mr2-club@szm.sk alebo na: mattiastuning@gmail.com

Komentare privitam aj tu.

Dakujem, MATTIAS
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa fajry » Utorok, 5. Septembra 2006, 21:26

Chlapce, nechcem Ti brat iluzie, ale dost silne pochybujem, ze sa ten Tvoj MR2 club uchyti. MR2 na SK a CZ je strasne, strasne malo. Vsak tu mame slovensky Toyota klub a v cechach maju tiez svoj Toyota klub. V kazdom klube (na fore) je sekcia MR2, tak preco v ramci tychto sekcii nieco spolocne nepodniknut. Preco neoslovis admina slovenskej stranky a ceskej stranky, aby vytvorili nejake sekcie, kde by boli informacie o "em er dvojkach" ;-).

Chalani zalozili Toyota Team Slovakia v roku 2004. Klub sa rozbehol celkom schopne, ale urcite by to mohlo byt aj lepsie! Od zaciatku sa pocitalo nad podstrankami o jednotlivych typoch aut. Myslim tym na stranke http://www.toyotateam.sk cast Toyota - auta, kde by boli jednotlive typy aut. No a v kazdej sekcii by boli zakladne technicke informacie o aute + fotogaleria. Rady a napady by si ludia riesili cez forum a chat. V casti download by boli manualy, schemy, ...

Lenze problem je ten, ze nema sa kto starat o tieto sekcie. Ja na to cas nemam, aby som zohnal vsetky info o MR2 + fotky a dal to na web. Preto sa hladaju ludia, ktori by to zmakli. Ja vytvorim webove stranky a obsah si naplnia ludia, tak ako uznaju za vhodne.

Nemyslis, ze tato cesta by bola lepsia? Naco drobit sily a rozdelovat sa. Vsak slovensko je male a nie je tu tolko Toyot, aby kazdy typ mohol mat svoj klub!

Nemam vsak nic proti tomu, ak si taky klub zalozis. V tomto pripade Ti drzim palce, aby sa Ti darilo!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa mison » Streda, 6. Septembra 2006, 08:58

a co by si tam akoze pisal? este som na SK a CZ snad nenasiel pouzitelnu informaciu o MR2 alebo celice... Mat MR2 este neznamena ze treba zakladat klub.. aj tak by tam bolo tak 5-6 clenov.. lepsie je sa zviezst s ostatnymi toyotakmi v klube co ma nejake zazemie...

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných