??? Buducnost TTS

Novinky, správy, informácie, ...

Moderátori: Elvis, fajry

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa CS » Pondelok, 1. Júla 2013, 23:28

Ked predseda ELVIS prisiel s tym, aby sme mali zalozit TTS mali sme v hlave predstavu o klube v ktorom budu ludia s podobnou DNA. Elvis ja a CelicaNR sme rodicmi a nechali sme nase dieta rast a rozvyjat a nieje nam jedno co z neho vyrastie. Dufali sme, ze ludia sa budu stretavat , pomahat si a vzajomne tvorit a rozvijat tento klub... TTS asi prechadza pubertou... Co to sa naplnilo, ale niektore ideali ostali idealmi. TTS sa stalo viacmenej internetovou komunitou, ludia sa sice obcas stretavaju v malych skupinkach aj si pomahaju aj ... Ale klub ako taky je kazdemu ukradnuty aspon taky mam z toho pocit ... Su ludia ktory skusili nieco budovat ale odisli znechuteny ... a teraz typicke slovenske, nikto nam nedaruje peniaze mozeme sa na to ... Ked to ma byt o tom tak nema zmysel aby nejaky TTS existoval ... Nech si zije nejake forum chat a podobne, ale nehovorme o klube fanusikov nejakej znacky ... Mnozstvo z Vas ... Nie vsetci by ihned vymenilo ak by mohli ... svoje stare toy za jazdene tdi od vwgroup , ale su tu aj taky, ktory to nedokazu a mozno ani nevedia preco... Klasicke klubi nielen zo zapadu by nas vysmiali.
Na slovensku by vsetci chceli vsetko zadarmo a ked maju prilozit ruku k dielu, tak tu druhu nastrcia...
Ked to na Slovensku nejde bez penazi tak to urobme po slovensky.
Bude sa platit clenske... Ked chce byt niekto riadnym clenom ... 1eur na mesiac ... Bude sa platit vzdy na pol roka dopredu
Ten kto bude mat zaplatene clenske na cely rok bude vysvieteny na fore aby vsetci vedeli, ze je lojalnym clenom ktoremu zalezi na TTS a nielen okoloiduci kecalek , bude mat zadarmo vstup na zraz ostatny budu platit , ziska kartu vyhod ( clenovia si poskitnu navzajom podla moznosti ) ....
Urci sa spravca ... Zvoli sa riadnymi clenmi... Mozno sa mu aj odklepne nejake feecko, moznoto by bolo najlepsie to bude robit z presvedcenia.... Vsetky vyzberane eura sa pouziju na organizovanie klubovych evantov ... Uroven bude podla toho kolko bude clenov ... Kazdy bude mat jeden hlas na odhlasovanie ci uz spravcu alebo minania penazi, alebo ... Co sa neminie sa pouzije na nakup padarkov na zraz alebo sa odlozi na dalsi rok
Kazdy clen musi mat pocit ze je clenom , ze ma rovnake prava a ze ma co povedat do fungovania klubu...
... Proste mali by sme nechat zit TTS pre to pre co vznikol alebo ho nechame odpocivat v pokoji

... Po rokoch som to trochu prehnal, ale nedalo mi... Mozno si najdem este chvilu na nejake myslienky, ale viac menej to asi necham na tych menej zanepraznenych, sikovnejsich a IT zdatnejsich... Viem ze tu mame vela sikovnych a pre tuto vec odusevnelich a asi budu mat aj lepsi pravopis
:mrgreen:
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa tofak » Streda, 3. Júla 2013, 08:55

Ahojte, nepokladam sa za zakladajuceho clena, ale rad sa pridruzim k TTS jadru. Som uz v inej organizacii a platime clenske 40Eur/rok, akciu mame kazdy mesiac a niekedy aj dvojdnovu (ale je nas tam platiacich asi 50 mozno aj viac), na fore je to rozdelene na clenov a neclenov. Tie organizacne hadky :D neclenovia nevidia. Na akciach clenovia platia polovicne vstupne. Organizacia sa sklada z 5 klubov ktory ma kazdy do roka zorganizovat 2 akcie, cize 10 za rok.Vstupne za konkretnu sutaz si nehava dany klub.To len par prikladov do diskusie.
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa stenky » Streda, 3. Júla 2013, 10:29

bezna praktika zahranicnych for je dobrovolny pripspevok na zaklade ktoreho ma clen:

farebne odlisene meno alebo iny titul
spristupnene avatary (toto mi prijde dost restriktivne)
spristupnene signatures
pristup do inac nepristupnych, casto organizacnych alebo zlavovych casti for

ja by som sa na subscription nechal kludne ukecat
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa grexos » Streda, 3. Júla 2013, 12:02

Osobne proti poplatkom pre VIP nic nemam len treba dobre nastavit benefity. Inak ak si spominate, s poniektorymi sme sa uz o tomto bavili osobne
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa CS » Streda, 3. Júla 2013, 22:11

tofak...
nieje podstatne kto tu je kolko rokov, ale to kto co dokaze a chce pre klub urobit.... mi (CS, ELVIS, CelicaNR) sme klub zalozili, ale uz roky nemame cas sa mu venovat... a ja uz som na to dost stary (relativne), zaneprazneny foter troch certov a ostatny su na tom podobne...aj ked zatial bezdetny...
chcelo by to novu krv , ale uz roky sa k tomu nikto nema, tak som prispel aspon tym co sa dalo...dufam, ze som rozprudil diskusiu, ktora bude niekam smerovat a bude mat konstruktivny zaver...
... len tak dalej... dufam, ze sa zapoji co najviac clenov jadra TTS
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa Srandista » Streda, 3. Júla 2013, 22:41

Takto... V pripade clenskeho nemam problem dat tie peniaze na dobru vec... Co sa pomoci tyka, je to take... Sam som na slovensku zalozil, a dlho ako predseda viedol jedno OZ, ale od doby, co som sa prestahoval do CR, som sa toho musel vzdat, pretoze jednoducho nebolo mozno odtialto zdruzenie viezt, a organizovat akcie atd... Ak by sa naslo nieco, cim by som mohol TTS prispiet napriek mojej dislokacii, nemam problem byt aspon nejaka krvinka v tej novej krvy...

Akurat ma napada jedna vec... Ako clovek oboznameny s chodom OZ viem, ze niektore veci nejde spravit len na dobre slovo... Narazam tym hlavne na tu novu krv a zavedenie clenskeho. Ak by chcelo vedenie vzdat vedenia voci novym ludom, muselo by sa o tom predpokladam hlasovat na nejakej valnej hromade. Zavedenie clenskeho zrejme tiez nepojde bez zmeny stanov. Mozno su tam tieto eventuality spomenute, neviem to isto, bohuzial stanovy zdruzenia sa mi dohladat nepodarilo. Bolo by ich mozne zverejnit, aby sa pripadne aj o ich zmene viedla konstruktivna diskusia?

P.S. Nas klub nemal ani klubovnu, dokonca ani diskusne forum, a fungovali sme ;)
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa CS » Štvrtok, 4. Júla 2013, 11:10

o klubovnu nejde ;-)
VZ nieje problem, je to formalita, ale uz niekolko rokov su nase posty v ponuke, ale nieje zaujem...
a k clenskemu.. akakolvek zmluva, stanovy atd su nie az tak podstatne... moze to byt cisto o dohode... proste najskor treba vymysliet aodsuhlasit koncept a vsetko sa da prisposobit... ci to uz je niekde v stanovach zakotvene alebo nie...
s IT pomocou si myslim, ze by nebol problem, urcite je v TTS vela zdatnych... grexos by sa uz tiez mohol venovat viac svojim certom... pokial to nema ako relax ;-)
... chce to najst niekoho organizacne schopneho so spravnym zanietenim a odusevnenim pre nasu vec TTS a Toyotu ako taku
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: ??? Buducnost TTS

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 4. Júla 2013, 21:14

Veru rad by som sa viac venoval detom ;)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní