Ocakavania...

Novinky, správy, informácie, ...

Moderátori: Elvis, fajry

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Rasťo » Pondelok, 30. Januára 2012, 12:47

Hej hej - pokiaľ si pamätám, tak pán býva v TN na Sihoti (tá fakt lepšia štvrť TN).
Čo sa týka tých 2%, tak by ma to tiež celkom zaujímalo...síce nezarábam veľa, ale aspoň by som videl efekt...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 30. Januára 2012, 14:58

Ondrik, som rad, ze otvaras Pandorinu skrinku. K niektorym problemom sa vyjadrovat nebudem, lebo su stare-zname, ale par veci pripomeniem, objasnim.

Elvis ako predseda + dvaja nefungujuci podpredsedovia (Dano "CS" a Peto "CelicaNR") nemaju stanovy OZ a je aj nejaky problem s ICOm -> z coho vyplyva to, ze doteraz sme neboli schopni poziadat o registraciu pre 2% z dani FO a PO. Potom nasleduje cakacia doba 1 rok a az potom mozeme prijimat financie.

K tomu treba potom aj uctovnictvo sledovat a bud hospodarit na nulu alebo so ziskom a tam uz su dalsie zakonne poziadavky a naroky, ktore budu vyzadovat, aby sa o to staral niekto na fulltime.

Dnes vecer by som mal zistit, co bude so zrazom 2012 a ci vobec (resp. kde, ak nie v Paddocku).

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa ondrik » Pondelok, 30. Januára 2012, 15:46

AndyGTP napísal:Ondrik, som rad, ze otvaras Pandorinu skrinku. K niektorym problemom sa vyjadrovat nebudem, lebo su stare-zname, ale par veci pripomeniem, objasnim.

Elvis ako predseda + dvaja nefungujuci podpredsedovia (Dano "CS" a Peto "CelicaNR") nemaju stanovy OZ a je aj nejaky problem s ICOm -> z coho vyplyva to, ze doteraz sme neboli schopni poziadat o registraciu pre 2% z dani FO a PO. Potom nasleduje cakacia doba 1 rok a az potom mozeme prijimat financie.

K tomu treba potom aj uctovnictvo sledovat a bud hospodarit na nulu alebo so ziskom a tam uz su dalsie zakonne poziadavky a naroky, ktore budu vyzadovat, aby sa o to staral niekto na fulltime.

Dnes vecer by som mal zistit, co bude so zrazom 2012 a ci vobec (resp. kde, ak nie v Paddocku).
Je mi to jasne, tie 2%, skoda...
To s tym zrazom ani nestras, ze by nebol, v com je problem?
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 30. Januára 2012, 19:17

No myslim, ze je nas tu dost vela co so zrazom pocitame.. ak to nebude moct byt v Paddocku tak by som rad pocul nazor, ze to skusime premiestnit inde a nie ze TTS nebude :)
inak tych 2% skoda, tiez som minuly rok nevedel co s nimi tak by som aspon nejako prispel k cinnosti TTS klubu..

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 30. Januára 2012, 19:24

Letisko v Sklabinej sa da rezervovat, ak bude treba. Okres VK. No dufam ze to bude ta Pezinka Baba :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 30. Januára 2012, 20:24

Aj pri BB je jedno letisko (nemyslim Sliac :D ), tam by sa tiez mohlo dat, ale vsetci vieme, ze rovna letiskova plocha je nieco ine ako Paddock na Babe.. osobne uz dlhsie rozmyslam nad niecim inym ako tou Babou, ale ine, kvalitativne rovnake miesto ma zatial nenapadlo..

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 31. Januára 2012, 00:31

Hosi,

preventivne treba rozmyslat nad novou lokalitou. Areal Paddock na Pezinskej babe uz nema aktualne ziadneho prevadzkovatela, dnes som dlho sedel s jeho byvalym prevadzkovatelom. Pripadne prenajmy bude mat na starosti uz Magistrat mesta Pezinok, tak uvidim, mozno skusim skontaktovat primatora a pripadne dotlacit mesto k nejakemu zavaznemu stanovisku. Bol som vsak upozorneny na (velmi diplomaticky povedane) dost "vlazny" postoj O.Solgu k motoristickym podujatiam. Viac tu verejne rozpisovat nebudem, skusim nieco vybavit, ale preventivne sa obzerajme po inych lokalitach.

V priebehu februara / marca by sme s Drgim chceli poriesit este jednu, zaujimavu, alternativu k Paddocku, ale to by asi zmenilo format celeho podujatia. Uvidime, zatial nebudem zbytocne spekulovat.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 31. Januára 2012, 07:01

Oriešková podsieň??? - či jak sa ten náš ringeľ oné?...volá... ;-)
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 31. Januára 2012, 08:51

f poctate ano, orieškovolieskovočokoládková podstieľka :lol:

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Thomas » Utorok, 31. Januára 2012, 08:51

No..vidím že s Babou to nevyzerá ružovo aj keď verím že Andy sa posnaží ;-) ..ale tak daj aspoň indíciu k tej alternatíve, nech to nie je také negatívne 8)
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Legon » Utorok, 31. Januára 2012, 09:10

Na babu som si nejako uz zvykol, bola by skoda keby nebol TTS tam.
v Nitre je tiez male letisko aj v Novych Zamkoch je nejake, ale tieto male letiska si myslim su o nicom k nasemu ucelu, na takej rovinke nebude jazda zrucnosti natolko pestra. Aj ked okolie leticka je jedna velka zatravnena rovina kde by sa dalo rozostavit niekolko stoviek aut.

No a potonicka by nemusela byt zla, ale ani si nieviem predstavit kolko by stalo prenajatie arealu, ked vlastne teraz stoji celodenna jazda 140 E pre kazde zo 45 aut...
Ale ak by ste ju dokazali vybavit tak to by bolo asi najlukrativnejsie miesto.

Ono v najhorsom pripade by sa dalo mozno spojit s nejakym zrazom, ako to robieva mustang club napr. na carate, alebo na niektorom powerfeste. Po pripade na nejakom KOD ako doplnujuca akcia. Ale taketo spojenie by som riesil ako poslednu moznost, s takou silnou zakladnou ako je TTS si myslim ze by to bola skoda nemat vlastny zraz...

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 31. Januára 2012, 09:27

Nechcem vám do toho nijak zasahovať...idea zrazu je ako z ľudského, tak technického pohľadu super (koniec koncov vždy je to zážitok), leb by som vás chcel upozorniť na pár vecí:
1. Viem že kopec členov TTS je zo západu SK, alebo priamo dochádzajúcich na týždňovky do BA, ale veľa ľudí žije a pracuje hoodne ďaleko na východ a sever. Takže ak nevyjde Baba, skúste kuknúť aj niečo viac k centru SK - možno by mohla byť podstatne väčšia účasť a aj autá by mohli byť zaujimavejšie.
2. Ak sa skutočne zadarí okruh, tak treba ľudí dopredu upozorniť, že asi nebude len symbolické "vstupné", ale aj to že ich autá by to nemuseli prežiť (nie kvôli jazdeckým schopnostiam, ale technike).
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 31. Januára 2012, 11:18

Na vsetky rizika a uskalia kazdeho riesenia myslim(e). Je mi jasne, ze to nemusi byt vsetko centralizovane do hlavnej dediny a okolia, takze som/sme otvoreni aj inej alternative. Tej PK baby bude vecna skoda, ak by to nevyslo, nakolko uz sme tam boli udomacneni, bol to uzavrety areal, co z bezpecnostneho aj organizacneho (a zvukoveho - repro) hladiska bolo velmi vyhodne.

Otvorene priestranstva su ovela narocnejsie na organizaciu, aparaturu, takze tam by to stratilo ten charakter povodny.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa ondrik » Utorok, 31. Januára 2012, 16:58

Ok, hosi, tak jednajte, jednajte, a dajte cim skor vediet, nech vieme konat aj my ostatni...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Ocakavania...

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 31. Januára 2012, 18:30

ako legon pise, letisk je dost, ale oproti Babe by to bolo ako jest omrvinky namiesto ugrilovaneho prasiatka.. Ring by sa dal, aj ked co sa tyka lokality tak je mozno este menej vhodne ako Baba (myslim dostupnost), dalsia otazka su tie bubaky co by za to chceli.. ak by malo byt vstupne nejakych 10-15€ tak to myslim vacsina z nas prezije, ale neviem kolko ludi by sa dotrepalo ak by bolo treba dat 30, 40, 50 €.. a takisto je otazne kolko ludi by aj chcelo jazdit a kolko len zaparkovat auto a pokecat.. je tu este vela otaznikov, ale ja osobne sa nebranim ziadnemu napadu :) hlavne aby sme sa zase stretli, minuly rok sa mi to velmi pacilo ;-)

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní