Bolo nájdených 64 zhôd

od používateľa Lammer
Piatok, 26. Marca 2010, 08:06
Fórum: Náhradné diely - predaj
Téma: E9 LB ´88 motorove casti + zvyskok..
Odpovedí: 7
Zobrazení: 3249

Re: E9 LB ´88 motorove casti + zvyskok..

corolla 4A-F (karbac) rv "88
od používateľa Lammer
Štvrtok, 25. Marca 2010, 20:57
Fórum: Toyota Corolla
Téma: E8 Turbo project ala Slimak
Odpovedí: 68
Zobrazení: 21601

Re: E8 Turbo project ala Slimak

update po mature
od používateľa Lammer
Pondelok, 22. Marca 2010, 05:40
Fórum: Náhradné diely - predaj
Téma: E9 LB ´88 motorove casti + zvyskok..
Odpovedí: 7
Zobrazení: 3249

Re: E9 LB ´88 motorove casti + zvyskok..

nafotim a poslem ...
od používateľa Lammer
Štvrtok, 4. Marca 2010, 07:44
Fórum: Náhradné diely - predaj
Téma: K&N olejove filtre
Odpovedí: 4
Zobrazení: 2376

Re: K&N olejove filtre

no ti ho sfotim :-) aj s cenovkou ja som sa len pytal--- nezabudaj ze tu platis za znacnu
od používateľa Lammer
Streda, 3. Marca 2010, 21:15
Fórum: Náhradné diely - predaj
Téma: K&N olejove filtre
Odpovedí: 4
Zobrazení: 2376

K&N olejove filtre

kto by mal zaujem tak nech sem pise.. cena 31€
od používateľa Lammer
Streda, 3. Marca 2010, 07:18
Fórum: Všeobecné fórum
Téma: Zvody teoria v praxy?
Odpovedí: 9
Zobrazení: 3456

Re: Zvody teoria v praxy?

vdaka
od používateľa Lammer
Utorok, 2. Marca 2010, 23:43
Fórum: Všeobecné fórum
Téma: Oleje raz a navždy
Odpovedí: 120
Zobrazení: 41928

Re: Oleje raz a navždy

mozem len odporucit valvoline VR1 racing-.. aj ked to uz je na hrane :D a povodny olej hnedo-cierny
od používateľa Lammer
Utorok, 2. Marca 2010, 23:38
Fórum: Všeobecné fórum
Téma: Zvody teoria v praxy?
Odpovedí: 9
Zobrazení: 3456

Re: Zvody teoria v praxy?

joj jop moja chyba .. no tak este raz tesnienie a zvod z hondy ci pasuje do toyoty.. konkr. b16a(ktorekolvek ) do 4A-FE

a rally cary nestavam .. len jednu .. :D ostatne len hudba a exterier
od používateľa Lammer
Utorok, 2. Marca 2010, 23:20
Fórum: Toyota Corolla
Téma: E8 Turbo project ala Slimak
Odpovedí: 68
Zobrazení: 21601

Re: E8 Turbo project ala Slimak

tak teda zvody complet

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
od používateľa Lammer
Pondelok, 1. Marca 2010, 16:50
Fórum: Všeobecné fórum
Téma: Zvody teoria v praxy?
Odpovedí: 9
Zobrazení: 3456

Re: Zvody teoria v praxy?

ze tu kopa ludi neovlada gramatiku (vid tvoje v praxy), ale toto uz je moc. ty tu furt vypisujes ake rallye kary stavias a nakoniec tesnenie pod hlavu nazves zvodmi?

kto tu hovori o hlave mam na mysli ZVODY VYFUKOVEHO POTRUBIA... cize hoc pisem jak dilino.. apson necitam medzi riadky
od používateľa Lammer
Pondelok, 1. Marca 2010, 03:58
Fórum: Toyota Corolla
Téma: E8 Turbo project ala Slimak
Odpovedí: 68
Zobrazení: 21601

Re: E8 Turbo project ala Slimak

chyba odstranena doliata dalsia voda.. a odvzdusnenie systemu .. :) pomohlo tak dobru noc.. :-)
od používateľa Lammer
Nedeľa, 28. Februára 2010, 23:22
Fórum: Toyota Corolla
Téma: E8 Turbo project ala Slimak
Odpovedí: 68
Zobrazení: 21601

Re: E8 Turbo project ala Slimak

tak som s5 a uz sa objavil prvy problem nahodili sa tam nove piesty ,ojnice ,kluka,a ventilova hriadel .. ale auto ma teraz kolisave otacky.. a nik nevie preco .. olej vymeneny za Valvoline VR1 Racing 10W-60 voda v chladici tiez vymenena.. rychlo sa nahrieva agregat a tesnienie to nie je to bolo tie...
od používateľa Lammer
Nedeľa, 28. Februára 2010, 21:40
Fórum: Doplnky - predaj, kúpa
Téma: Hertz napredaj
Odpovedí: 0
Zobrazení: 1598

Hertz napredaj

Napredaj: 2xWoofer Hertz D300SPL 1800W max /900W rms 2xZosik Audison LRx 1,1 1090Wrms (monoblok) 1xZosik Audison LRx 4,5 4x100 Wrms (4kanal) 2x Par 16,5cm repro Hertz HSK165 120W rms 1x Par 13,0cm repro Hertz HSK130 80W rms rozvodovy blok Audison kabelaz radio-zosik, napajaci set 50Qmm 5m(+) 1m(-) k...
od používateľa Lammer
Nedeľa, 28. Februára 2010, 13:10
Fórum: Lexus IS
Téma: Kto by isiel kuk na toto...?
Odpovedí: 10
Zobrazení: 4636

Re: Kto by isiel kuk na toto...?

no tak som som ho predsa len sfotil .. aspon dufam ze to je tento
Obrázok
od používateľa Lammer
Nedeľa, 28. Februára 2010, 13:00
Fórum: Toyota Corolla
Téma: Klietka do AE82
Odpovedí: 3
Zobrazení: 2146

Re: Klietka do AE82

pusti nepusti na tom nezalezi aka je cena ?