Bolo nájdených 57 zhôd
- Utorok, 24. Júla 2012, 22:22
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: sviečky pre T22
- Odpovedí: 2
- Zobrazení: 2368
sviečky pre T22
ahojte chalani, chcel by so sa s vami poradiť, zháňam sviečky na T22 (2,0 benzin, 110kW) podľa knižky by tam mala ísť Denso SK20R11 alebo NGK IFR6A11 Pozerám rôzne vyhľadávače podľa značiek a hádže mi tam v pohode aj HGK HB6BIX-11P alebo IFR6T11. Najradšej by som tam asi chcel tie NGK IFR6A11 podľa ...
- Nedeľa, 18. Októbra 2009, 15:53
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: čudlík na kľúči
- Odpovedí: 3
- Zobrazení: 2442
Re: čudlík na kľúči
...... presne toto riešim aj ja ... Ave 2001 .... na obidvoch to mám v prdeli.
Ešte som sa nerozhodol, ale pozri na linku "Puzdro na kľúče" pár riadkov nižšie.
Rozmýšľam, že to objednám min. 2 ks
http://www.dealextreme.com/products.dx/ ... rch.toyota
Ešte som sa nerozhodol, ale pozri na linku "Puzdro na kľúče" pár riadkov nižšie.
Rozmýšľam, že to objednám min. 2 ks
http://www.dealextreme.com/products.dx/ ... rch.toyota
- Streda, 27. Mája 2009, 16:41
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: Skôr ako pôjdem do servisu
- Odpovedí: 3
- Zobrazení: 2481
Re: Skôr ako pôjdem do servisu
Chalani, díky za každý váš názor, ja do toho až tak nevidím,
každopádne servis to potrebuje.
každopádne servis to potrebuje.
- Utorok, 26. Mája 2009, 23:23
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: Skôr ako pôjdem do servisu
- Odpovedí: 3
- Zobrazení: 2481
Skôr ako pôjdem do servisu
Vedel by mi niekto poradiť, na čo sa mám pripraviť kým navštívim servis?
V oblasti motora mi to "slzí", čo je to? viď foto.
Díky za info.
http://img43.imageshack.us/img43/6505/t22s.jpg
V oblasti motora mi to "slzí", čo je to? viď foto.
Díky za info.
http://img43.imageshack.us/img43/6505/t22s.jpg
- Streda, 20. Mája 2009, 23:16
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: Hrúbka brzdovích kotúčov na Ave T22,r.v.2001
- Odpovedí: 1
- Zobrazení: 1864
Re: Hrúbka brzdovích kotúčov na Ave T22,r.v.2001
Toto som riešil v auguste 2008 u môjho známeho servisáka a on mi to vtedy pozeral v nejakom programe čo mal v PC, ale ozaj si už nepamätám koľko to bolo. Potom som dal kotúče zbrúsiť v Hornej Strede. Robotka asi na 4 hodinky a cvakal som asi za 6 litrov (brúsenie+doštičky) - dosť, nie!? Na moje prek...
- Streda, 14. Januára 2009, 21:15
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: tryska ostrekovaca
- Odpovedí: 4
- Zobrazení: 2367
Re: tryska ostrekovaca
toto som riešil na jar, striekalo to už veľmi slabo a kde sa mu chcelo :) Nový "origo" kus stojí cez 800,- čo sa mi zdalo príliš veľa, tak som trochu experimentoval. Kúpil som ostrekovač na oktávku za 180,- ale je ho treba odspodu dosť orezať. Bola to babračka, ale sedí to tam celkom dobre a ostreku...
- Utorok, 20. Novembra 2007, 22:07
- Fórum: Všeobecné fórum
- Téma: Kryt na masku chladiča
- Odpovedí: 8
- Zobrazení: 3841
Kryt na masku chladiča
Čaute, chcel by som vedieť zopár vašich názorov na zakrývanie prednej časti otvoru chladiča počas zimy. Klady-zápory. Používate niekto aj kryt prednej kapoty?, kde je to možné zohnať? Myslím, že najmä v zime je to dobrá ochrana laku, lebo tie kamienky sú potvorky. Díky za vaše postrehy. http://www.u...
- Sobota, 27. Októbra 2007, 00:17
- Fórum: Všeobecné fórum
- Téma: VV Auto Horná Streda - Autorizovaný servis Toyota - recenzia
- Odpovedí: 20
- Zobrazení: 15499
Re: VV Auto Horná Streda - Autorizovaný servis Toyota - recenzia
Pred pár mesiacmi sa v Hornej Strede vymenil majiteľ, možno preto tá zmena 
- Pondelok, 22. Októbra 2007, 20:19
- Fórum: Všeobecné fórum
- Téma: Internetový obchod PNEU
- Odpovedí: 13
- Zobrazení: 5774
Re: Internetový obchod PNEU
O.K. Od objednania, za dva dni som to mal doma.
Využil som http://www.zetpneu.sk
Využil som http://www.zetpneu.sk
- Streda, 17. Októbra 2007, 21:30
- Fórum: Všeobecné fórum
- Téma: Internetový obchod PNEU
- Odpovedí: 13
- Zobrazení: 5774
Internetový obchod PNEU
Aké máte skúsenosti s kúpou pneumatík cez internetové obchody.
Ceny v nich sú o pár stovák nižšie už za 1 ks, takže sa dá ušetriť.
A ešte jedna otázka, ako je to so zimnými pneumatikami, musia byť
rovnaké na všetkých štyroch kolesách, alebo stačí len na náprave.
Díky za Vaše info.
Ceny v nich sú o pár stovák nižšie už za 1 ks, takže sa dá ušetriť.
A ešte jedna otázka, ako je to so zimnými pneumatikami, musia byť
rovnaké na všetkých štyroch kolesách, alebo stačí len na náprave.
Díky za Vaše info.
- Štvrtok, 6. Septembra 2007, 19:47
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: zadné brzdy na Avensise 2,0 D-4D , T22
- Odpovedí: 14
- Zobrazení: 5947
Re: zadné brzdy na Avensise 2,0 D-4D , T22
..... tu sa tiež spomínajú brzdy a čítal som o nich aj na inom mieste niekde na webe.
posielam link
http://www.tipcars.com/applications/mag ... mailem=ano" target="_blank" target="_blank
posielam link
http://www.tipcars.com/applications/mag ... mailem=ano" target="_blank" target="_blank
- Pondelok, 2. Júla 2007, 22:24
- Fórum: Zrazy, akcie, linky
- Téma: TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2007
- Odpovedí: 328
- Zobrazení: 96097
Re: TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2007
Zdravím Vás chalani, bol som na zraze 1.krát, preto nemôžem porovnávať, ale z príspevkov je zrejmé, že to má stúpajúcu úroveň. Súhlasím s väčšinou postrehov, ktoré tu za tie dva dni odzneli. Navrhujem na fóre vytvorenie linky, kde by mohol každý napísať svoj návrh - nápad pre ďalší ročník zrazu, tam...
- Pondelok, 21. Mája 2007, 23:02
- Fórum: Všeobecné fórum
- Téma: ___TOYOTATEAM SHOP___ www.toyotateam.eu
- Odpovedí: 103
- Zobrazení: 92157
Re: ___TOYOTATEAM SHOP___
Čaute, už sa teším na fotky z e-shopu.
Som zvedavý, aké budú tie polokošele.
Pre mňa určite XXL alebo žeby XXXL?
Veľa som papal, no čo už
Ináč, zmenu fóra hodnotím kladne.
Ešte sa vychytajú drobnosti a bude to paráda, vlastne už aj je!
Dobrá práca chalani, díky.
Som zvedavý, aké budú tie polokošele.
Pre mňa určite XXL alebo žeby XXXL?
Veľa som papal, no čo už
Ináč, zmenu fóra hodnotím kladne.
Ešte sa vychytajú drobnosti a bude to paráda, vlastne už aj je!
Dobrá práca chalani, díky.
- Streda, 9. Mája 2007, 22:14
- Fórum: Toyota Avensis
- Téma: Tak konecne Avensis :-)
- Odpovedí: 45
- Zobrazení: 34282
- Pondelok, 7. Mája 2007, 00:44
- Fórum: Zrazy, akcie, linky
- Téma: TOYOTA TEAM SLOVAKIA Meeting 2007
- Odpovedí: 328
- Zobrazení: 96097